Konverze dokumentů pomocí Android API

Převeďte Microsoft® Office Word, Excel, PowerPoint, PDF, obrázky a různé další formáty pomocí Aspose.Total for Android via Java.

 

Total Android API poskytuje řešení pro převod a správu dokumentů pro aplikace Android, aniž by se spoléhalo na jakýkoli jiný software. Programátoři mohou snadno automatizovat řešení pro správu a manipulaci s dokumenty integrací API do nově vyvinutých aplikací nebo do stávajících aplikací. Díky integraci rozhraní API může programátor snadno přidávat funkce pro vytváření, úpravu nebo převod dokumentů různých formátů v rámci aplikace. PDF Converter API v Androidu zpracovává případy převodu jako Office DOCX, XLSX, PPTX do PDF nebo naopak. Kromě toho je níže uvedeno několik případů, které API řeší, a několik odkazů uvedených pro relevantní případy konverze.

Převést PDF do CSV

Total Android API podporuje převod PDF do Excelu XLSX a CSV. Je to dvoukrokový proces. Dvě rozhraní Total API Aspose.PDF for Android via Java a Aspose.Cells for Android via Java . Proces je, že můžete nejprve převést PDF do formátu Excel XLSX a poté XLSX do CSV. Podrobněji načtěte soubor PDF přes třídu Document a vykreslete do XLSX přes uložit . Poté načtěte vykreslený dokument XLSX pomocí třídy Sešit a vyvolejte uložit .

Android – převod PDF do Excelu

 

Převod Excelu do Wordu

Android API zvládá i převod Excelu. Postup je, načtěte soubor EXCEL XLSX pomocí třídy Sešit a nejprve převeďte EXCEL do PDF nastavením SaveFormat na AUTO. Poté načtěte uložený soubor PDF pomocí třídy Document a vyvolejte uložit k uložení dokumentu do formátu Word DOC / DOCX.

Android - Převod Excelu do Wordu

 

Převést POWERPOINT na HTML a MHTML

Android Total API se zabývá různými formáty včetně souborů PowerPoint, takže lze převádět prezentace do HTML a MHTML. Proces je, načtěte soubor POWERPOINT PPT/PPTX pomocí třídy Presentation a vyvolejte uložit pro převod POWERPOINT do HTML. Nyní navíc načtěte převedený dokument HTML pomocí třídy Sešit a zavolejte uložit pro konverzi MHTML.

Android – Konverze snímků PowerPoint do HTML a MHTML