Převeďte DOC na XLSX v aplikacích pro Android nebo online aplikace

Export DOC do XLSX v Androidu přes Java bez použití Microsoft® Word nebo Microsoft® Excel

 

Pomocí Aspose.Total for Android via Java můžete integrovat funkci převodu DOC na XLSX do svých aplikací pro Android. Za prvé, můžete převést DOC do HTML pomocí rozhraní API pro manipulaci s dokumenty a konverzi s bohatými funkcemi Aspose.Words pro Android přes Java . Poté můžete pomocí Aspose.Cells for Java převést HTML na XLSX.

Android API pro převod DOC na XLSX

 1. Otevřete soubor DOC pomocí třídy Document
 2. Převeďte DOC do HTML pomocí Save metoda
 3. Načtěte dokument HTML pomocí třídy Sešit
 4. Uložte dokument do formátu XLSX pomocí Save .

Požadavky na konverzi

Aspose.Total pro Android můžete snadno používat přes Javu přímo z Maven a nainstalovat [Aspose.Cells for Android via Java]( https://docs.aspose.com/cells/java/aspose-cells-for-android-via-java-installation/#install-asposecells-for-android-via- java-from-maven-repository) a [Aspose.Words pro Android přes Java]( https://docs.aspose.com/words/java/install-aspose-words-for-android-via-java/#install- asposewords-for-android-via-java-from-maven-repository) ve vašich aplikacích.

Případně můžete získat soubor ZIP z stažení .

Zdarma online převodník DOC na XLSX

Odstraňte nepoužité informace z dokumentu DOC v systému Android pomocí Java

Před převodem DOC na XLSX můžete z dokumentu DOC odstranit nepoužité informace prostřednictvím Aspose.Words pro Android přes Java . Někdy může být nutné odstranit nepoužívané nebo duplicitní informace, aby se snížila velikost výstupního dokumentu a doba zpracování. Třída CleanupOptions umožňuje zadat možnosti čištění dokumentů. Chcete-li z dokumentu odstranit duplicitní styly nebo pouze nepoužívané styly nebo seznamy, můžete použít metodu Cleanup . Můžete použít UnusedStyles a UnusedBuiltinStyles pro detekci a odstranění stylů, které jsou označeny jako „nepoužité“.

Uložte soubor XLSX pro streamování v systému Android přes Java

Po převedení DOC do XLSX vám Aspose.Cells pro Android přes Java umožní uložit dokument ke streamování. Pokud potřebujete uložit soubory do streamu, měli byste vytvořit objekt FileOutputStream a poté uložit soubor do tohoto objektu Stream voláním metody uložení Sešit objekt.

Často kladené otázky

 • Jak mohu převést DOC na XLSX Online?
  Online aplikace pro převod DOC, kterou najdete výše, je šikovný nástroj pro převod souborů DOC do formátu XLSX. Tento proces je přímočarý a snadno použitelný. Chcete-li začít, jednoduše přetáhněte soubor DOC do bílé oblasti aplikace nebo kliknutím do oblasti importujte dokument. Po nahrání souboru klikněte na tlačítko "Převést" pro zahájení procesu převodu.
  Aplikace váš soubor rychle zpracuje a převede do vysoce kvalitního formátu XLSX. Po dokončení převodu si můžete stáhnout nový soubor XLSX jediným kliknutím. Díky tomu je neuvěřitelně snadné převádět soubory DOC do formátu XLSX a je to vynikající volba pro každého, kdo chce rychle a snadno převést své soubory bez nutnosti instalovat další software. Celkově je převodník DOC na XLSX vynikající nástroj, který vám může ušetřit čas a námahu.
 • Jak dlouho trvá převod DOC?
  Pokud hledáte rychlý a efektivní způsob, jak převést soubory DOC do formátu XLSX, tento online převodník je skvělou volbou. Rychlost procesu převodu se však může lišit v závislosti na velikosti vašeho souboru DOC. Pokud pracujete s malým souborem, můžete očekávat, že převod bude trvat jen několik sekund.
  Pokud používáte převodník v rámci aplikace Android App, bude rychlost procesu převodu záviset na tom, jak dobře jste aplikaci optimalizovali. Chcete-li z převodníku získat co nejlepší výkon, budete se chtít ujistit, že vaše aplikace běží hladce a efektivně. To může zahrnovat optimalizaci vašeho kódu, snížení množství paměti, kterou vaše aplikace využívá, a zajištění, že vaše aplikace běží na rychlém a spolehlivém serveru.
 • Je bezpečné převádět DOC na XLSX pomocí bezplatného převodníku Aspose.Total?
  Samozřejmě! Pokud používáte online převodník DOC na XLSX, budete rádi, když budete vědět, že odkaz ke stažení vašich převedených souborů bude k dispozici okamžitě po dokončení procesu převodu. A nebojte se o bezpečnost svých souborů – aplikace smaže nahrané soubory po 24 hodinách a odkazy ke stažení po uplynutí této doby přestanou fungovat. Tím zajistíte, že nikdo nebude mít přístup k vašim souborům, a vy si můžete být jisti, že vaše data jsou v bezpečí.
  Kromě toho je převodník DOC na XLSX k použití zcela zdarma, což z něj činí vynikající volbu pro testovací účely. Před integrací kódu do aplikace můžete použít konvertor k otestování výsledků. To vám může pomoci určit, zda proces převodu DOC na XLSX vyhovuje vašim potřebám a zda chcete aplikaci používat i v budoucnu.
 • Jaký prohlížeč mám použít k převodu DOC?
  Pokud jde o použití online převodníku DOC na XLSX, budete rádi, když budete vědět, že k dokončení procesu převodu můžete použít jakýkoli moderní prohlížeč. To zahrnuje oblíbené prohlížeče jako Google Chrome, Firefox, Opera a Safari. Takže bez ohledu na to, který prohlížeč preferujete, můžete se spolehnout, že tento převodník bude fungovat hladce a efektivně.
  Pokud však vyvíjíte desktopovou aplikaci, můžete místo toho zvážit použití Aspose.Total DOC Conversion API. Toto API je navrženo speciálně pro převod souborů DOC do různých formátů, včetně XLSX. API je optimalizováno pro desktopové aplikace a může poskytovat rychlejší a spolehlivější výkon než online převodník.

Prozkoumat možnosti konverzace DOC pomocí Android

Převést DOCs na CSV (Hodnoty oddělené čárkami)
Převést DOCs na DIF (Formát výměny dat)
Převést DOCs na EXCEL (Formáty tabulkových souborů)
Převést DOCs na FODS (OpenDocument Flat XML tabulka)
Převést DOCs na ODS (Tabulka OpenDocument)
Převést DOCs na SXC (Tabulka StarOffice Calc)
Převést DOCs na TSV (Hodnoty oddělené tabulátorem)
Převést DOCs na XLAM (Doplněk Excel s podporou maker)
Převést DOCs na XLS (Binární formát Microsoft Excel)
Převést DOCs na XLSB (Binární sešit Excel)
Převést DOCs na XLSM (Tabulka s podporou maker)
Převést DOCs na XLT (Šablona Excel 97 - 2003)
Převést DOCs na XLTM (Šablona s podporou maker aplikace Excel)
Převést DOCs na XLTX (Excel šablona)
Převést DOCs na JSON (Soubor zápisu objektů JavaScript)
Převést DOCs na ODP (Formát prezentace OpenDocument)
Převést DOCs na POT (Soubory šablon aplikace Microsoft PowerPoint)
Převést DOCs na POTM (Soubor šablony Microsoft PowerPoint)
Převést DOCs na POTX (Prezentace šablony Microsoft PowerPoint)
Převést DOCs na PPTX (Formát otevřené prezentace XML)
Převést DOCs na PPS (Prezentace PowerPoint)
Převést DOCs na PPSM (Prezentace s podporou maker)
Převést DOCs na PPSX (Prezentace PowerPoint)
Převést DOCs na PPT (Prezentace v Powerpointu)
Převést DOCs na PPTM (Soubor prezentace s podporou maker)
Převést DOCs na PPTX (Formát otevřené prezentace XML)