Převeďte DOCX na XLTM v aplikacích pro Android nebo online aplikace

Export DOCX do XLTM v Androidu přes Java bez použití Microsoft® Word nebo Microsoft® Excel

 

Pomocí Aspose.Total for Android via Java můžete integrovat funkci převodu DOCX na XLTM do svých aplikací pro Android. Za prvé, můžete převést DOCX do HTML pomocí rozhraní API pro manipulaci s dokumenty a konverzi s bohatými funkcemi Aspose.Words pro Android přes Java . Poté můžete pomocí Aspose.Cells for Java převést HTML na XLTM.

Android API pro převod DOCX na XLTM

 1. Otevřete soubor DOCX pomocí třídy Document
 2. Převeďte DOCX do HTML pomocí Save metoda
 3. Načtěte dokument HTML pomocí třídy Sešit
 4. Uložte dokument do formátu XLTM pomocí Save .

Požadavky na konverzi

Aspose.Total pro Android můžete snadno používat přes Javu přímo z Maven a nainstalovat [Aspose.Cells for Android via Java]( https://docs.aspose.com/cells/java/aspose-cells-for-android-via-java-installation/#install-asposecells-for-android-via- java-from-maven-repository) a [Aspose.Words pro Android přes Java]( https://docs.aspose.com/words/java/install-aspose-words-for-android-via-java/#install- asposewords-for-android-via-java-from-maven-repository) ve vašich aplikacích.

Případně můžete získat soubor ZIP z stažení .

Zdarma online převodník DOCX na XLTM

Odstraňte nepoužité informace z dokumentu DOCX v systému Android pomocí Java

Document Před převodem DOCX na XLTM můžete z dokumentu DOCX odstranit nepoužité informace prostřednictvím Aspose.Words pro Android přes Java . Někdy může být nutné odstranit nepoužívané nebo duplicitní informace, aby se snížila velikost výstupního dokumentu a doba zpracování. Třída CleanupOptions umožňuje zadat možnosti čištění dokumentů. Chcete-li z dokumentu odstranit duplicitní styly nebo pouze nepoužívané styly nebo seznamy, můžete použít metodu Cleanup . Můžete použít UnusedStyles a UnusedBuiltinStyles pro detekci a odstranění stylů, které jsou označeny jako „nepoužité“.

Uložte soubor XLTM pro streamování v systému Android přes Java

Po převedení DOCX do XLTM vám Aspose.Cells pro Android přes Java umožní uložit dokument ke streamování. Pokud potřebujete uložit soubory do streamu, měli byste vytvořit objekt FileOutputStream a poté uložit soubor do tohoto objektu Stream voláním metody uložení Sešit objekt.

Často kladené otázky

 • Jak mohu převést DOCX na XLTM Online?
  Online aplikace pro převod DOCX, kterou najdete výše, je šikovný nástroj pro převod souborů DOCX do formátu XLTM. Tento proces je přímočarý a snadno použitelný. Chcete-li začít, jednoduše přetáhněte soubor DOCX do bílé oblasti aplikace nebo kliknutím do oblasti importujte dokument. Po nahrání souboru klikněte na tlačítko "Převést" pro zahájení procesu převodu.
  Aplikace váš soubor rychle zpracuje a převede do vysoce kvalitního formátu XLTM. Po dokončení převodu si můžete stáhnout nový soubor XLTM jediným kliknutím. Díky tomu je neuvěřitelně snadné převádět soubory DOCX do formátu XLTM a je to vynikající volba pro každého, kdo chce rychle a snadno převést své soubory bez nutnosti instalovat další software. Celkově je převodník DOCX na XLTM vynikající nástroj, který vám může ušetřit čas a námahu.
 • Jak dlouho trvá převod DOCX?
  Pokud hledáte rychlý a efektivní způsob, jak převést soubory DOCX do formátu XLTM, tento online převodník je skvělou volbou. Rychlost procesu převodu se však může lišit v závislosti na velikosti vašeho souboru DOCX. Pokud pracujete s malým souborem, můžete očekávat, že převod bude trvat jen několik sekund.
  Pokud používáte převodník v rámci aplikace Android App, bude rychlost procesu převodu záviset na tom, jak dobře jste aplikaci optimalizovali. Chcete-li z převodníku získat co nejlepší výkon, budete se chtít ujistit, že vaše aplikace běží hladce a efektivně. To může zahrnovat optimalizaci vašeho kódu, snížení množství paměti, kterou vaše aplikace využívá, a zajištění, že vaše aplikace běží na rychlém a spolehlivém serveru.
 • Je bezpečné převádět DOCX na XLTM pomocí bezplatného převodníku Aspose.Total?
  Samozřejmě! Pokud používáte online převodník DOCX na XLTM, budete rádi, když budete vědět, že odkaz ke stažení vašich převedených souborů bude k dispozici okamžitě po dokončení procesu převodu. A nebojte se o bezpečnost svých souborů – aplikace smaže nahrané soubory po 24 hodinách a odkazy ke stažení po uplynutí této doby přestanou fungovat. Tím zajistíte, že nikdo nebude mít přístup k vašim souborům, a vy si můžete být jisti, že vaše data jsou v bezpečí.
  Kromě toho je převodník DOCX na XLTM k použití zcela zdarma, což z něj činí vynikající volbu pro testovací účely. Před integrací kódu do aplikace můžete použít konvertor k otestování výsledků. To vám může pomoci určit, zda proces převodu DOCX na XLTM vyhovuje vašim potřebám a zda chcete aplikaci používat i v budoucnu.
 • Jaký prohlížeč mám použít k převodu DOCX?
  Pokud jde o použití online převodníku DOCX na XLTM, budete rádi, když budete vědět, že k dokončení procesu převodu můžete použít jakýkoli moderní prohlížeč. To zahrnuje oblíbené prohlížeče jako Google Chrome, Firefox, Opera a Safari. Takže bez ohledu na to, který prohlížeč preferujete, můžete se spolehnout, že tento převodník bude fungovat hladce a efektivně.
  Pokud však vyvíjíte desktopovou aplikaci, můžete místo toho zvážit použití Aspose.Total DOCX Conversion API. Toto API je navrženo speciálně pro převod souborů DOCX do různých formátů, včetně XLTM. API je optimalizováno pro desktopové aplikace a může poskytovat rychlejší a spolehlivější výkon než online převodník.

Prozkoumat možnosti konverzace DOCX pomocí Android

Převést DOCXs na CSV (Hodnoty oddělené čárkami)
Převést DOCXs na DIF (Formát výměny dat)
Převést DOCXs na EXCEL (Formáty tabulkových souborů)
Převést DOCXs na FODS (OpenDocument Flat XML tabulka)
Převést DOCXs na ODS (Tabulka OpenDocument)
Převést DOCXs na SXC (Tabulka StarOffice Calc)
Převést DOCXs na TSV (Hodnoty oddělené tabulátorem)
Převést DOCXs na XLAM (Doplněk Excel s podporou maker)
Převést DOCXs na XLS (Binární formát Microsoft Excel)
Převést DOCXs na XLSB (Binární sešit Excel)
Převést DOCXs na XLSM (Tabulka s podporou maker)
Převést DOCXs na XLSX (Otevřete sešit XML)
Převést DOCXs na XLT (Šablona Excel 97 - 2003)
Převést DOCXs na XLTX (Excel šablona)
Převést DOCXs na JSON (Soubor zápisu objektů JavaScript)
Převést DOCXs na ODP (Formát prezentace OpenDocument)
Převést DOCXs na POT (Soubory šablon aplikace Microsoft PowerPoint)
Převést DOCXs na POTM (Soubor šablony Microsoft PowerPoint)
Převést DOCXs na POTX (Prezentace šablony Microsoft PowerPoint)
Převést DOCXs na PPTX (Formát otevřené prezentace XML)
Převést DOCXs na PPS (Prezentace PowerPoint)
Převést DOCXs na PPSM (Prezentace s podporou maker)
Převést DOCXs na PPSX (Prezentace PowerPoint)
Převést DOCXs na PPT (Prezentace v Powerpointu)
Převést DOCXs na PPTM (Soubor prezentace s podporou maker)
Převést DOCXs na PPTX (Formát otevřené prezentace XML)
Převést DOCXs na ODP (Formát prezentace OpenDocument)
Převést DOCXs na POT (Soubory šablon aplikace Microsoft PowerPoint)
Převést DOCXs na POTM (Soubor šablony Microsoft PowerPoint)
Převést DOCXs na POTX (Prezentace šablony Microsoft PowerPoint)
Převést DOCXs na PPTX (Formát otevřené prezentace XML)
Převést DOCXs na PPS (Prezentace PowerPoint)
Převést DOCXs na PPSM (Prezentace s podporou maker)
Převést DOCXs na PPSX (Prezentace PowerPoint)
Převést DOCXs na PPT (Prezentace v Powerpointu)
Převést DOCXs na PPTM (Soubor prezentace s podporou maker)
Převést DOCXs na PPTX (Formát otevřené prezentace XML)