Vykreslení EXCEL do PPTX na Androidu přes Java nebo online aplikace

Transformujte EXCEL na PPTX ve svých aplikacích pro Android bez použití Microsoft® Excel

 

Aspose.Total pro Android přes Javu je balíček výkonných rozhraní API pro automatizaci souborů. Pomocí dvou jeho rozhraní API můžete integrovat funkci převodu EXCEL na PPTX do aplikací pro Android. V prvním kroku můžete exportovat EXCEL do PDF pomocí Aspose.Cells pro Android přes Java . Poté můžete pomocí Aspose.PDF pro Android přes Java převést PDF na PPTX.

Android API pro export EXCEL do PPTX

 1. Otevřete soubor EXCEL pomocí třídy Sešit
 2. Převeďte EXCEL na PDF a nastavte SaveFormat na AUTO
 3. Načtěte převedený soubor PDF pomocí třídy Pptxument
 4. Uložte dokument ve formátu PPTX pomocí [uložit]( https://reference.aspose.com/pdf/java/com.aspose.pdf/Pptxument#save-java.lang.String-com.aspose.pdf.SaveOptions -) metoda

Požadavky na konverzi

Aspose.Total pro Android můžete snadno používat prostřednictvím Javy přímo z Maven a nainstalovat Aspose.PDF for Android via Java a [Aspose.Cells for Android via Java]( https://pptxs.aspose.com/cells /java/aspose-cells-for-android-via-java-installation/#install-asposecells-for-android-via-java-from-maven-repository) ve vašich aplikacích.

Případně můžete získat soubor ZIP z stažení .

// load the EXCEL file using Workbook class
Workbook book = new Workbook("input.excel");
// save EXCEL as PDF
book.save("pdfOutput.pdf", com.aspose.cells.SaveFormat.AUTO);
// load the PDF file using Pptxument class
Pptxument pptxument = new Pptxument("pdfOutput.pdf");
// save pptxument in PPTX format
pptxument.save("output.pptx", com.aspose.pdf.SaveFormat.Pptx);  

Zdarma online převodník EXCEL na PPTX

Odeberte uživatelské vlastnosti ze souboru EXCEL v systému Android přes Java

Kromě převodu dokumentů nabízí Aspose.Cells for Android via Java také spoustu dalších funkcí. Před procesem převodu můžete odebrat uživatelské vlastnosti dokumentu EXCEL. Chcete-li odebrat vlastní vlastnosti, zavolejte metodu PptxumentPropertyCollection.remove a předejte název vlastnost dokumentu, která má být odstraněna.

// load the EXCEL file using Workbook class
Workbook book = new Workbook("input.excel");
// retrieve a list of all custom pptxument properties of the Excel file
PptxumentPropertyCollection customProperties = workbook.getWorksheets().getCustomPptxumentProperties();
// remove a custom pptxument property
customProperties.remove("Publisher"); 

Často kladené otázky

 • Jak mohu převést EXCEL na PPTX Online?
  Online aplikace pro převod EXCEL je integrována výše. Chcete-li zahájit proces převodu EXCEL na PPTX, prvním krokem je import souboru EXCEL. To lze provést dvěma způsoby: buď můžete přetáhnout soubor EXCEL do nástroje pro převod, nebo můžete kliknout do bílé oblasti nástroje a procházet počítač a vybrat soubor EXCEL, který chcete převést. Jakmile úspěšně naimportujete soubor EXCEL, budete muset kliknout na tlačítko Převést a zahájit proces převodu.
  Během procesu převodu bude soubor EXCEL transformován na soubor PPTX. Konverzní nástroj udělá své kouzlo a po dokončení procesu si budete moci stáhnout nově převedený soubor PPTX. To znamená, že můžete snadno získat výstupní soubory PPTX jediným kliknutím, aniž byste potřebovali složitý software nebo technické znalosti.
 • Jak dlouho trvá převod EXCEL?
  Jednou z klíčových vlastností tohoto online převodníku EXCEL na PPTX je jeho vysoká rychlost konverze. Rychlost procesu převodu však primárně závisí na velikosti souboru EXCEL, který chcete převést. Pokud pracujete s malým souborem EXCEL, můžete očekávat, že proces převodu bude dokončen během několika sekund.
  Pokud jste navíc integrovali kód převodu do aplikace Android App, bude rychlost procesu převodu záviset na tom, jak jste aplikaci optimalizovali. Pokud je vaše aplikace dobře optimalizovaná a byla navržena tak, aby proces převodu zvládla efektivně, bude rychlost převodu vyšší. Na druhou stranu, pokud vaše aplikace není pro tento účel optimalizována, může dokončení procesu převodu trvat déle.
 • Je bezpečné převádět EXCEL na PPTX pomocí bezplatného převodníku Aspose.Total?
  Samozřejmě! Odkaz na stažení souborů PPTX bude k dispozici okamžitě po převodu. V našem převodníku EXCEL na PPTX bereme vaše soukromí a bezpečnost vážně. Chápeme, že vaše soubory obsahují citlivé a osobní údaje, a proto jsme zavedli několik opatření, abychom zajistili, že vaše soubory budou v bezpečí.
  Za prvé, po 24 hodinách automaticky smažeme všechny nahrané soubory. To znamená, že jakmile je proces převodu dokončen a vy si stáhnete převedený soubor, smažeme původní soubor EXCEL a výsledný soubor PPTX z našich serverů. Navíc odkazy ke stažení vašich souborů přestanou fungovat po 24 hodinách, což zajistí, že vaše soubory nebudou po uplynutí této doby přístupné nikomu.
  Podnikáme také kroky k zajištění ochrany vašich souborů před neoprávněným přístupem. Během procesu převodu ani po něm nemá nikdo přístup k vašim souborům a veškerý přenos dat mezi vaším počítačem a našimi servery je šifrovaný a bezpečný.
 • Jaký prohlížeč mám použít k převodu EXCEL?
  K tomuto online převodníku EXCEL na PPTX lze přistupovat prostřednictvím jakéhokoli moderního prohlížeče, jako je Google Chrome, Firefox, Opera nebo Safari. To znamená, že tento nástroj můžete snadno používat na jakémkoli zařízení s připojením k internetu, aniž byste potřebovali jakýkoli specializovaný software nebo technické znalosti.
  Pokud však vyvíjíte desktopovou aplikaci a potřebujete převést soubory EXCEL na soubory PPTX, doporučujeme použít Aspose.Total EXCEL Conversion API. Toto rozhraní API poskytuje hladký a efektivní způsob převodu souborů EXCEL na soubory PPTX v rámci vaší desktopové aplikace. Aspose.Total EXCEL Conversion API je navrženo tak, aby se snadno používalo a integrovalo do vaší aplikace, a poskytuje rychlý a spolehlivý proces převodu.

Prozkoumat možnosti konverzace EXCEL pomocí Android

Převést EXCELs na DOC (Binární formát Microsoft Word)
Převést EXCELs na DOCX (Dokument Word Office 2007+)
Převést EXCELs na POWERPOINT (Prezentační soubory)
Převést EXCELs na WORD (Formáty souborů WordProcessing)