Vykreslit XPS do EXCEL v Androidu přes Java

Transformujte XPS na EXCEL v rámci aplikací pro Android, aniž byste potřebovali Microsoft® Excel nebo Adobe® Acrobat Reader

 

Funkci převodu XPS na EXCEL můžete integrovat do svých aplikací pro Android ve dvou krocích. Za prvé, pomocí Aspose.PDF for Android via Java můžete převést XPS na XLSX. Za druhé, můžete převést XLSX na EXCEL pomocí Powerful Spreadsheet Processing API Aspose.Cells pro Android přes Java . Obě rozhraní API spadají do rodiny produktů Aspose.Total for Android via Java .

Android API pro vykreslení XPS do EXCEL

  1. Otevřete soubor XPS pomocí třídy Document
  2. Převeďte XPS na XLSX pomocí uložit metoda
  3. Načtěte dokument XLSX pomocí třídy Sešit
  4. Uložte dokument do formátu EXCEL pomocí uložit .

Požadavky na konverzi

Aspose.Total pro Android můžete snadno používat přes Javu přímo z Maven a nainstalovat Aspose.PDF for Android via Java a Aspose.Cells for Android via Java ve vašich aplikacích.

Případně můžete získat soubor ZIP z stažení .

Získejte metadata XMP souboru XPS v systému Android přes Java

Aspose.PDF for Android via Java umožňuje přístup k metadatům XMP souboru XPS. Chcete-li získat metadata, vytvořte objekt Document a otevřete vstupní soubor XPS a použijte getMetadata() pro získání metadat.

Chraňte dokument EXCEL v systému Android přes Java

Aspose.Cells pro Android přes Java podporuje ochranu vašeho souboru EXCEL v závislosti na vašich potřebách. K ochraně vašeho dokumentu můžete použít metodu protectSharedWorkbook metody Sešit třídy.