Aspose.Total  for C++

C++ API pro formáty souborů Microsoft Office, PDF a čárové kódy

Vyvíjejte nativní aplikace C++ pro manipulaci s formáty Microsoft Project, Excel, Word, PowerPoint, Outlook a PDF. Generátor čárových kódů a čtečka také součástí dodávky!

  Download free trial
 
 

Aspose.Total for C++ je kompletní balíček knihoven pro automatizaci formátů souborů C++ speciálně navržených pro vytváření, manipulaci a konverzi oblíbených formátů z Microsoft Office a PDF bez nutnosti Office nebo Adobe Automation. Balíček C++ API také obsahuje specializovanou knihovnu pro generování a rozpoznávání štítků s čárovými kódy z obrázků s pokročilými funkcemi pro přizpůsobení procesu generování a rozpoznávání čárových kódů.

Aspose.Total for C++ zahrnuje následující knihovny C++:

Aspose.Words for C++

Aspose.Words for C++

Knihovna tříd C++ pro programátory k provádění široké škály úloh analýzy dokumentů přímo z aplikací C++. Umožňuje vytvářet, převádět a manipulovat DOC, DOT, DOCX, DOCM, DOTX, DOTM, RTF, FlatOPC, TXT, ODT a několik dalších oblíbených formátů souborů pro zpracování textu bez jakýchkoli závislostí.

Aspose.PDF for C++

Aspose.PDF for C++

Knihovna C++ PDF, která umožňuje aplikacím C++ vytvářet, manipulovat a vykreslovat soubory PDF bez použití Adobe Acrobat. Aspose.PDF pro C++ podporuje vytváření a správu formulářů, manipulaci s přílohami, anotacemi, záložkami, vodoznaky a také vykreslování stránek do obrázků PNG, JPEG a BMP.

Aspose.Cells for C++

Aspose.Cells for C++

Aspose.Cells for C++ umožňuje vývojářům pracovat s formáty souborů Excel v rámci jejich vlastních aplikací C++ bez nutnosti instalace Microsoft Excel. Excel C++ API podporuje všechny hlavní formáty souborů Microsoft Excel včetně XLSX, XLS, XLSM, XLSB, CSV & Tab Delimited a umí exportovat všechny tabulkové formáty do PDF, XPS, HTML a obrázků.

Aspose.Email for C++

Aspose.Email for C++

Aspose.Email for C++ je MIME a e-mailová knihovna pro C++, která nabízí manipulaci se soubory a archivy e-mailových zpráv z aplikací C++. Email C++ API je schopno vytvářet, manipulovat a převádět nejoblíbenější formáty zpráv, jako jsou MSG, EML, EMLX a MHTML, a může vytvářet, kontrolovat a extrahovat zprávy z archivů PST a OST.

Aspose.Slides for C++

Aspose.Slides for C++

Jedná se o unikátní rozhraní PowerPoint pro správu a analýzu snímků v PowerPointu, které umožňuje aplikacím C++ číst, psát a upravovat prezentace a snímky ve formátech PPT, POT, PPTX, PPS, PPSX, POTX a OPD. Vývojáři mohou vytvářet, upravovat, převádět a vykreslovat prezentace bez potřeby aplikace Microsoft PowerPoint.

Aspose.BarCode for C++

Aspose.BarCode for C++

Knihovna čárových kódů C++ nabízí vysokorychlostní algoritmy generování a rozpoznávání pro 1D, 2D a poštovní čárové kódy pro vývojáře, aby mohli přidat funkce čárových kódů do svých vlastních aplikací C++. Knihovna čárových kódů for C++také umožňuje vývojářům exportovat štítky s čárovými kódy do formátů rastrových obrázků a také číst otočené čárové kódy z obrázků.

Aspose.Tasks for C++

Aspose.Tasks for C++

Aspose.Tasks for C++ je knihovna pro zpracování a analýzu souborů aplikace Microsoft Project. Umožňuje vytvářet, číst a manipulovat s více formáty a také převádět projekt do různých výstupních formátů. Dále můžete spravovat hlavní a výchozí nastavení projektu, rozšířené atributy, omezení úkolů a také definovat pracovní dny pro projekt, kalendáře a výjimky kalendáře.

Aspose.OCR for C++

Aspose.OCR for C++

Aspose.OCR for C++ je nativní knihovna OCR pro extrahování textu z obrázků s různými fonty a styly. Vývojáři mohou ušetřit čas a úsilí při vývoji softwaru OCR od začátku. API podporuje více obrazových formátů včetně BMP, JPG a PNG.

Aspose.Page for C++

Aspose.Page for C++

Aspose.Page for C++ je samostatná a spolehlivá knihovna pro zpracování a analýzu souborů Postscript a XPS. Umožňuje vytvářet, načítat a manipulovat s formáty XPS, PS a EPS. Kromě toho API poskytuje převod souborů PS a EPS do PDF a rastrových obrazových formátů včetně EMF, BMP, GIF, PNG, JPEG a TIFF.

Aspose.PUB for C++

Aspose.PUB for C++

Aspose.PUB for C++ je samostatná a spolehlivá knihovna pro zpracování a analýzu souborů aplikace Microsoft Publisher. Vývojáři mohou snadno číst a analyzovat formáty .pub. Kromě toho je jednou z jeho hlavních funkcí převod PUB do PDF.

Aspose.Font for C++

Aspose.Font for C++

Aspose.Font for C++ je rozhraní API pro integraci a správu písem pro práci s různými formáty písem, jako jsou TrueType, CFF, OpenType a Type1. Lze snadno načítat, kreslit a ukládat písma ze souborů i streamovat.

Aspose.TeX for C++

Aspose.TeX for C++

Aspose.TeX for C++ je tex integrační a manažerské API pro práci s tex soubory. Jeden může snadno načíst, vysázet a uložit výsledek jako obrázek nebo pdf.

Přehled knihoven C++ pro formáty souborů Office

Sestavit Microsoft Excel & Slovní zprávy za běhu

Vysoce věrné vykreslování souborů Microsoft Office

Převeďte dokumenty nebo stránky PDF do obrazových formátů

Přidejte, odstraňte, nahraďte nebo extrahujte text z PDF

Manipulace s obrázkem, záložkami, anotacemi & vodoznaky

Vlastní zpracování písem pro generování PDF & konverze

Inter-konvertovat e-mailové zprávy & archivy zpráv

Vytvořit & konzumovat vzorce opakování podle iCalendar RFC

Extrahujte nebo kontrolujte zprávy z PST & OST

Export prezentací, tabulek & dokumenty jako HTML

Import & export HTML textu v tabulkách, dokumentech & diapozitivy

Přidejte snímky rozvržení do prezentací pomocí rozhraní API

Uložit EPS & XPS soubory do PDF a rastrové obrázky

Práce s prvky souboru XPS, jako jsou cesty, plátna & glyfy

Podpora pro jazyk PostScript úrovně 1-3

Co lidé říkají

Neberte nás za slovo. Podívejte se, co uživatelé říkají o Aspose.Total API.

 
 
Zobrazit případové studie