Konverze dokumentů pomocí C++

Převeďte Microsoft® Office Word, Excel, PowerPoint, PDF, obrázky a různé další formáty pomocí knihovny C++.

 

Total C++ Library řeší problém konverze dokumentů a vývojáři mohou snadno automatizovat řešení pro správu a manipulaci s dokumenty integrací API do nově vyvinutých aplikací nebo do stávajících aplikací. Programátoři C++ mohou v rámci svého řešení přidávat funkce, jako je vytváření, úprava nebo převod dokumentů různých formátů, aniž by se spoléhali na jakýkoli software. Několik obecných případů, jako je txt do PDF, SVG do PNG, XLSX do CSV, JSON do CSV, Word do PDF, HTML do PDF, lze snadno převést. Kromě toho je níže uvedeno několik případů, které API řeší, a několik odkazů uvedených pro relevantní případy konverze.

Převést Microsoft Word do Excelu

Total C++ API podporuje převod Microsoft Word DOC/DOCX na Excel. Postup je, načtěte soubor Word DOC / DOCX pomocí odkazu na třídu Document a vyvolejte Uložit členskou funkci, kterou nejprve převedete do HTML. Poté načtěte dokument HTML pomocí odkazu na třídu IWorkbook a vyvolejte Uložit členská funkce pro uložení dokumentu do formátu Excel.

C++ - převod Word do Excelu

 

Převod PDF do Wordu

Knihovna pro převod C++ také podporuje převod PDF do wordu DOC, DOCX a dalších formátů. Pokud vezmeme v úvahu případ vykreslování PDF do RTF, jedná se o dvoukrokový proces, nejprve převést PDF do formátu Word DOC/DOCX a poté jej vykreslit do RTF. Zahrnuty kroky, načtení souboru PDF pomocí odkazu na třídu Document a vyvolání Uložit členská funkce pro převod PDF do Wordu. Nyní znovu načtěte soubor Word DOC / DOCX pomocí odkazu třídy Document API Aspose.Words a uložte jej do formátu RTF pomocí členské funkce Uložit .

C++ - Převod PDF do Wordu

 

Převést JSON do Wordu

Pro převod JSON podporuje C++ API různé kombinace, jako je JSON do Wordu, Json do PowerPointu, Word do JSON atd. Pokud vezmeme v úvahu případ převodu Word, Process je, číst platná data JSON ze souboru pomocí nového objektu IWorkbook a poté vyvolat Metoda Uložit k uložení JSON jako souboru PDF. Nyní tedy načtěte uložený soubor pomocí třídy Document a uložte jej do formátu dokumentu aplikace Word pomocí Uložit .

C++ - převod JSON do Wordu