C++ API pro převod DOC do CSV nebo online aplikace

Export DOC do CSV přes C++ bez použití Microsoft® Word nebo Microsoft® Excel

 

Funkci převodu DOC na CSV můžete snadno zahrnout do svých aplikací C++. Pomocí funkčně bohatého, výkonného a snadno použitelného rozhraní API pro manipulaci a konverzi dokumentů Aspose.Words for C++ můžete exportovat DOC do HTML. Poté můžete pomocí Aspose.Cells for C++ převést HTML na CSV. Obě rozhraní API jsou součástí balíčku Aspose.Total for C++ .

C++ API pro převod DOC do CSV nebo online aplikace

 1. Otevřete soubor DOC pomocí odkazu třídy Document
 2. Převeďte DOC do HTML pomocí členské funkce Save
 3. Načtěte dokument HTML pomocí odkazu třídy IWorkbook
 4. Uložte dokument do formátu CSV pomocí členské funkce Save

Požadavky na konverzi

Instalujte z příkazového řádku jako nuget install Aspose.Total.Cpp nebo prostřednictvím konzoly Správce balíčků sady Visual Studio s Install-Package Aspose.Total.Cpp.

Případně si stáhněte offline instalační program MSI nebo knihovny DLL v souboru ZIP z stažení .

Přístup k vlastnostem dokumentu DOC přes C++

Aspose.Words for C++ vám také umožňuje přístup k vlastnostem dokumentu souboru DOC a umožňuje vám učinit informované rozhodnutí před procesem převodu. Pro přístup k vlastnostem dokumentu můžete použít BuiltInDocumentProperties k získání integrovaných vlastností a [CustomDocumentProperties](https:// reference.aspose.com/words/cpp/class/aspose.words.properties.custom_document_properties), abyste získali uživatelské vlastnosti. Následující příklad kódu ukazuje, jak vytvořit výčet všech vestavěných a vlastních vlastností v dokumentu.

Uložit soubor CSV do streamu přes C++

Po převedení DOC do CSV vám Aspose.Cells for C++ umožní uložit dokument ke streamování. Chcete-li uložit soubory do streamu, vytvořte objekt MemoryStream nebo FileStream a uložte soubor do tohoto objektu streamu voláním IWorkbook metodu objektu Save . Zadejte požadovaný formát souboru pomocí výčtu SaveFormat při volání funkce Save .

Často kladené otázky

 • Jak mohu převést DOC na CSV Online?
  Chcete-li použít výše uvedený převodník DOC na CSV, jednoduše postupujte podle těchto jednoduchých kroků. Nejprve přidejte svůj soubor DOC do převaděče buď přetažením souboru do bílé oblasti, nebo kliknutím dovnitř oblasti pro import dokumentu. Poté klikněte na tlačítko "Převést" pro zahájení procesu převodu.
  Po dokončení převodu DOC na CSV si budete moci svůj převedený soubor okamžitě stáhnout jediným kliknutím. Díky tomu je neuvěřitelně snadné převádět soubory DOC do formátu CSV a to vše můžete dělat, aniž byste museli instalovat další software nebo pluginy.
 • Jak dlouho trvá převod DOC?
  Pokud jde o použití převodníku DOC na CSV, rychlost procesu převodu bude do značné míry záviset na velikosti vašeho souboru DOC. U menších souborů lze převod dokončit během několika sekund, díky čemuž je neuvěřitelně rychlý a efektivní. Převod větších souborů však může trvat o něco déle.
  Pokud plánujete integraci převodního kódu DOC na CSV do vaší aplikace C++, bude rychlost a efektivita procesu převodu záviset také na tom, jak dobře jste aplikaci optimalizovali. Zajištěním, že je vaše aplikace optimalizována pro proces převodu, můžete zajistit, že vaše soubory DOC budou převedeny do formátu CSV rychle a přesně.
 • Je bezpečné převádět DOC na CSV pomocí bezplatného převodníku Aspose.Total?
  Samozřejmě! Když použijete převodník DOC na CSV, můžete si být jisti, že vaše soubory jsou v bezpečí. Po dokončení převodu vám bude poskytnut odkaz ke stažení nového souboru CSV. Tento odkaz bude k dispozici okamžitě a lze jej použít ke stažení souboru do vašeho zařízení.
  Abychom zajistili bezpečnost a soukromí vašich souborů, po 24 hodinách automaticky odstraníme všechny nahrané soubory. To znamená, že po dokončení procesu převodu nebude mít nikdo jiný přístup k vašim souborům. Kromě toho je převodník DOC na CSV navržen tak, aby byl bezpečný a bezpečný, takže se můžete spolehnout, že s vašimi soubory je zacházeno s maximální péčí.
 • Jaký prohlížeč mám použít k převodu DOC?
  Převaděč DOC na CSV je online nástroj, ke kterému lze přistupovat prostřednictvím jakéhokoli moderního webového prohlížeče, včetně Google Chrome, Firefox, Opera a Safari. Díky tomu se neuvěřitelně snadno používá, protože můžete jednoduše otevřít konvertor ve svém prohlížeči a okamžitě začít převádět soubory DOC do formátu CSV.
  Pokud však vyvíjíte desktopovou aplikaci a potřebujete robustnější řešení pro převod DOC, můžete zvážit použití rozhraní Aspose.Total DOC Conversion API. Toto výkonné API je navrženo speciálně pro vývojáře a nabízí širokou škálu funkcí a možností pro práci se soubory DOC, včetně převodu do formátu CSV.

Prozkoumat možnosti konverzace DOC pomocí C++

Převést DOCs na JSON (Soubor zápisu objektů JavaScript)
Převést DOCs na DIF (Formát výměny dat)
Převést DOCs na EXCEL (Formáty tabulkových souborů)
Převést DOCs na FODS (OpenDocument Flat XML tabulka)
Převést DOCs na ODP (Formát prezentace OpenDocument)
Převést DOCs na ODS (Tabulka OpenDocument)
Převést DOCs na POT (Soubory šablon aplikace Microsoft PowerPoint)
Převést DOCs na POTM (Soubor šablony Microsoft PowerPoint)
Převést DOCs na POTX (Prezentace šablony Microsoft PowerPoint)
Převést DOCs na PPTX (Formát otevřené prezentace XML)
Převést DOCs na PPS (Prezentace PowerPoint)
Převést DOCs na PPSM (Prezentace s podporou maker)
Převést DOCs na PPSX (Prezentace PowerPoint)
Převést DOCs na PPT (Prezentace v Powerpointu)
Převést DOCs na PPTM (Soubor prezentace s podporou maker)
Převést DOCs na PPTX (Formát otevřené prezentace XML)
Převést DOCs na SXC (Tabulka StarOffice Calc)
Převést DOCs na TSV (Hodnoty oddělené tabulátorem)
Převést DOCs na XLAM (Doplněk Excel s podporou maker)
Převést DOCs na XLS (Binární formát Microsoft Excel)
Převést DOCs na XLSB (Binární sešit Excel)
Převést DOCs na XLSM (Tabulka s podporou maker)
Převést DOCs na XLSX (Otevřete sešit XML)
Převést DOCs na XLT (Šablona Excel 97 - 2003)
Převést DOCs na XLTM (Šablona s podporou maker aplikace Excel)
Převést DOCs na XLTX (Excel šablona)