C++ API pro převod WORD do XLTX nebo online aplikace

Export WORD do XLTX přes C++ bez použití Microsoft® Word nebo Microsoft® Excel

 

Funkci převodu WORD na XLTX můžete snadno zahrnout do svých aplikací C++. Pomocí funkčně bohatého, výkonného a snadno použitelného rozhraní API pro manipulaci a konverzi dokumentů Aspose.Words for C++ můžete exportovat WORD do HTML. Poté můžete pomocí Aspose.Cells for C++ převést HTML na XLTX. Obě rozhraní API jsou součástí balíčku Aspose.Total for C++ .

C++ API pro převod WORD do XLTX nebo online aplikace

 1. Otevřete soubor WORD pomocí odkazu třídy Wordument
 2. Převeďte WORD do HTML pomocí členské funkce Save
 3. Načtěte dokument HTML pomocí odkazu třídy IWorkbook
 4. Uložte dokument do formátu XLTX pomocí členské funkce Save

Požadavky na konverzi

Instalujte z příkazového řádku jako nuget install Aspose.Total.Cpp nebo prostřednictvím konzoly Správce balíčků sady Visual Studio s Install-Package Aspose.Total.Cpp.

Případně si stáhněte offline instalační program MSI nebo knihovny DLL v souboru ZIP z stažení .

Přístup k vlastnostem dokumentu WORD přes C++

Aspose.Words for C++ vám také umožňuje přístup k vlastnostem dokumentu souboru WORD a umožňuje vám učinit informované rozhodnutí před procesem převodu. Pro přístup k vlastnostem dokumentu můžete použít BuiltInWordumentProperties k získání integrovaných vlastností a [CustomWordumentProperties](https:// reference.aspose.com/words/cpp/class/aspose.words.properties.custom_wordument_properties), abyste získali uživatelské vlastnosti. Následující příklad kódu ukazuje, jak vytvořit výčet všech vestavěných a vlastních vlastností v dokumentu.

Uložit soubor XLTX do streamu přes C++

Po převedení WORD do XLTX vám Aspose.Cells for C++ umožní uložit dokument ke streamování. Chcete-li uložit soubory do streamu, vytvořte objekt MemoryStream nebo FileStream a uložte soubor do tohoto objektu streamu voláním IWorkbook metodu objektu Save . Zadejte požadovaný formát souboru pomocí výčtu SaveFormat při volání funkce Save .

Často kladené otázky

 • Jak mohu převést WORD na XLTX Online?
  Chcete-li použít výše uvedený převodník WORD na XLTX, jednoduše postupujte podle těchto jednoduchých kroků. Nejprve přidejte svůj soubor WORD do převaděče buď přetažením souboru do bílé oblasti, nebo kliknutím dovnitř oblasti pro import dokumentu. Poté klikněte na tlačítko "Převést" pro zahájení procesu převodu.
  Po dokončení převodu WORD na XLTX si budete moci svůj převedený soubor okamžitě stáhnout jediným kliknutím. Díky tomu je neuvěřitelně snadné převádět soubory WORD do formátu XLTX a to vše můžete dělat, aniž byste museli instalovat další software nebo pluginy.
 • Jak dlouho trvá převod WORD?
  Pokud jde o použití převodníku WORD na XLTX, rychlost procesu převodu bude do značné míry záviset na velikosti vašeho souboru WORD. U menších souborů lze převod dokončit během několika sekund, díky čemuž je neuvěřitelně rychlý a efektivní. Převod větších souborů však může trvat o něco déle.
  Pokud plánujete integraci převodního kódu WORD na XLTX do vaší aplikace C++, bude rychlost a efektivita procesu převodu záviset také na tom, jak dobře jste aplikaci optimalizovali. Zajištěním, že je vaše aplikace optimalizována pro proces převodu, můžete zajistit, že vaše soubory WORD budou převedeny do formátu XLTX rychle a přesně.
 • Je bezpečné převádět WORD na XLTX pomocí bezplatného převodníku Aspose.Total?
  Samozřejmě! Když použijete převodník WORD na XLTX, můžete si být jisti, že vaše soubory jsou v bezpečí. Po dokončení převodu vám bude poskytnut odkaz ke stažení nového souboru XLTX. Tento odkaz bude k dispozici okamžitě a lze jej použít ke stažení souboru do vašeho zařízení.
  Abychom zajistili bezpečnost a soukromí vašich souborů, po 24 hodinách automaticky odstraníme všechny nahrané soubory. To znamená, že po dokončení procesu převodu nebude mít nikdo jiný přístup k vašim souborům. Kromě toho je převodník WORD na XLTX navržen tak, aby byl bezpečný a bezpečný, takže se můžete spolehnout, že s vašimi soubory je zacházeno s maximální péčí.
 • Jaký prohlížeč mám použít k převodu WORD?
  Převaděč WORD na XLTX je online nástroj, ke kterému lze přistupovat prostřednictvím jakéhokoli moderního webového prohlížeče, včetně Google Chrome, Firefox, Opera a Safari. Díky tomu se neuvěřitelně snadno používá, protože můžete jednoduše otevřít konvertor ve svém prohlížeči a okamžitě začít převádět soubory WORD do formátu XLTX.
  Pokud však vyvíjíte desktopovou aplikaci a potřebujete robustnější řešení pro převod WORD, můžete zvážit použití rozhraní Aspose.Total WORD Conversion API. Toto výkonné API je navrženo speciálně pro vývojáře a nabízí širokou škálu funkcí a možností pro práci se soubory WORD, včetně převodu do formátu XLTX.

Prozkoumat možnosti konverzace WORD pomocí C++

Převést WORDs na JSON (Soubor zápisu objektů JavaScript)
Převést WORDs na CSV (Hodnoty oddělené čárkami)
Převést WORDs na DIF (Formát výměny dat)
Převést WORDs na EXCEL (Formáty tabulkových souborů)
Převést WORDs na FODS (OpenDocument Flat XML tabulka)
Převést WORDs na ODS (Tabulka OpenDocument)
Převést WORDs na SXC (Tabulka StarOffice Calc)
Převést WORDs na TSV (Hodnoty oddělené tabulátorem)
Převést WORDs na XLAM (Doplněk Excel s podporou maker)
Převést WORDs na XLS (Binární formát Microsoft Excel)
Převést WORDs na XLSB (Binární sešit Excel)
Převést WORDs na XLSM (Tabulka s podporou maker)
Převést WORDs na XLSX (Otevřete sešit XML)
Převést WORDs na XLT (Šablona Excel 97 - 2003)
Převést WORDs na XLTM (Šablona s podporou maker aplikace Excel)