C++ API pro převod WORDML do ODS nebo online aplikace

Export WORDML do ODS přes C++ bez použití Microsoft® Word nebo Microsoft® Excel

 

Funkci převodu WORDML na ODS můžete snadno zahrnout do svých aplikací C++. Pomocí funkčně bohatého, výkonného a snadno použitelného rozhraní API pro manipulaci a konverzi dokumentů Aspose.Words for C++ můžete exportovat WORDML do HTML. Poté můžete pomocí Aspose.Cells for C++ převést HTML na ODS. Obě rozhraní API jsou součástí balíčku Aspose.Total for C++ .

C++ API pro převod WORDML do ODS nebo online aplikace

 1. Otevřete soubor WORDML pomocí odkazu třídy Wordmlument
 2. Převeďte WORDML do HTML pomocí členské funkce Save
 3. Načtěte dokument HTML pomocí odkazu třídy IWorkbook
 4. Uložte dokument do formátu ODS pomocí členské funkce Save

Požadavky na konverzi

Instalujte z příkazového řádku jako nuget install Aspose.Total.Cpp nebo prostřednictvím konzoly Správce balíčků sady Visual Studio s Install-Package Aspose.Total.Cpp.

Případně si stáhněte offline instalační program MSI nebo knihovny DLL v souboru ZIP z stažení .

Přístup k vlastnostem dokumentu WORDML přes C++

Aspose.Words for C++ vám také umožňuje přístup k vlastnostem dokumentu souboru WORDML a umožňuje vám učinit informované rozhodnutí před procesem převodu. Pro přístup k vlastnostem dokumentu můžete použít BuiltInWordmlumentProperties k získání integrovaných vlastností a [CustomWordmlumentProperties](https:// reference.aspose.com/words/cpp/class/aspose.words.properties.custom_wordmlument_properties), abyste získali uživatelské vlastnosti. Následující příklad kódu ukazuje, jak vytvořit výčet všech vestavěných a vlastních vlastností v dokumentu.

Uložit soubor ODS do streamu přes C++

Po převedení WORDML do ODS vám Aspose.Cells for C++ umožní uložit dokument ke streamování. Chcete-li uložit soubory do streamu, vytvořte objekt MemoryStream nebo FileStream a uložte soubor do tohoto objektu streamu voláním IWorkbook metodu objektu Save . Zadejte požadovaný formát souboru pomocí výčtu SaveFormat při volání funkce Save .

Často kladené otázky

 • Jak mohu převést WORDML na ODS Online?
  Chcete-li použít výše uvedený převodník WORDML na ODS, jednoduše postupujte podle těchto jednoduchých kroků. Nejprve přidejte svůj soubor WORDML do převaděče buď přetažením souboru do bílé oblasti, nebo kliknutím dovnitř oblasti pro import dokumentu. Poté klikněte na tlačítko "Převést" pro zahájení procesu převodu.
  Po dokončení převodu WORDML na ODS si budete moci svůj převedený soubor okamžitě stáhnout jediným kliknutím. Díky tomu je neuvěřitelně snadné převádět soubory WORDML do formátu ODS a to vše můžete dělat, aniž byste museli instalovat další software nebo pluginy.
 • Jak dlouho trvá převod WORDML?
  Pokud jde o použití převodníku WORDML na ODS, rychlost procesu převodu bude do značné míry záviset na velikosti vašeho souboru WORDML. U menších souborů lze převod dokončit během několika sekund, díky čemuž je neuvěřitelně rychlý a efektivní. Převod větších souborů však může trvat o něco déle.
  Pokud plánujete integraci převodního kódu WORDML na ODS do vaší aplikace C++, bude rychlost a efektivita procesu převodu záviset také na tom, jak dobře jste aplikaci optimalizovali. Zajištěním, že je vaše aplikace optimalizována pro proces převodu, můžete zajistit, že vaše soubory WORDML budou převedeny do formátu ODS rychle a přesně.
 • Je bezpečné převádět WORDML na ODS pomocí bezplatného převodníku Aspose.Total?
  Samozřejmě! Když použijete převodník WORDML na ODS, můžete si být jisti, že vaše soubory jsou v bezpečí. Po dokončení převodu vám bude poskytnut odkaz ke stažení nového souboru ODS. Tento odkaz bude k dispozici okamžitě a lze jej použít ke stažení souboru do vašeho zařízení.
  Abychom zajistili bezpečnost a soukromí vašich souborů, po 24 hodinách automaticky odstraníme všechny nahrané soubory. To znamená, že po dokončení procesu převodu nebude mít nikdo jiný přístup k vašim souborům. Kromě toho je převodník WORDML na ODS navržen tak, aby byl bezpečný a bezpečný, takže se můžete spolehnout, že s vašimi soubory je zacházeno s maximální péčí.
 • Jaký prohlížeč mám použít k převodu WORDML?
  Převaděč WORDML na ODS je online nástroj, ke kterému lze přistupovat prostřednictvím jakéhokoli moderního webového prohlížeče, včetně Google Chrome, Firefox, Opera a Safari. Díky tomu se neuvěřitelně snadno používá, protože můžete jednoduše otevřít konvertor ve svém prohlížeči a okamžitě začít převádět soubory WORDML do formátu ODS.
  Pokud však vyvíjíte desktopovou aplikaci a potřebujete robustnější řešení pro převod WORDML, můžete zvážit použití rozhraní Aspose.Total WORDML Conversion API. Toto výkonné API je navrženo speciálně pro vývojáře a nabízí širokou škálu funkcí a možností pro práci se soubory WORDML, včetně převodu do formátu ODS.

Prozkoumat možnosti konverzace WORDML pomocí C++

Převést WORDMLs na CSV (Hodnoty oddělené čárkami)
Převést WORDMLs na DIF (Formát výměny dat)
Převést WORDMLs na EXCEL (Formáty tabulkových souborů)
Převést WORDMLs na FODS (OpenDocument Flat XML tabulka)
Převést WORDMLs na ODP (Formát prezentace OpenDocument)
Převést WORDMLs na POT (Soubory šablon aplikace Microsoft PowerPoint)
Převést WORDMLs na POTM (Soubor šablony Microsoft PowerPoint)
Převést WORDMLs na POTX (Prezentace šablony Microsoft PowerPoint)
Převést WORDMLs na PPTX (Formát otevřené prezentace XML)
Převést WORDMLs na PPS (Prezentace PowerPoint)
Převést WORDMLs na PPSM (Prezentace s podporou maker)
Převést WORDMLs na PPSX (Prezentace PowerPoint)
Převést WORDMLs na PPT (Prezentace v Powerpointu)
Převést WORDMLs na PPTM (Soubor prezentace s podporou maker)
Převést WORDMLs na PPTX (Formát otevřené prezentace XML)
Převést WORDMLs na SXC (Tabulka StarOffice Calc)
Převést WORDMLs na TSV (Hodnoty oddělené tabulátorem)
Převést WORDMLs na XLAM (Doplněk Excel s podporou maker)
Převést WORDMLs na XLS (Binární formát Microsoft Excel)
Převést WORDMLs na XLSB (Binární sešit Excel)
Převést WORDMLs na XLSM (Tabulka s podporou maker)
Převést WORDMLs na XLSX (Otevřete sešit XML)
Převést WORDMLs na XLT (Šablona Excel 97 - 2003)
Převést WORDMLs na XLTM (Šablona s podporou maker aplikace Excel)
Převést WORDMLs na XLTX (Excel šablona)