Export MHTML do TSV přes Java

Převeďte soubor MHTML na TSV pomocí premise Java API v jakékoli Java J2SE, J2EE, J2ME aplikací

 

Pomocí Aspose.Total for Java můžete do svých aplikací Java integrovat funkci převodu MHTML na TSV ve dvou krocích. Za prvé, pomocí Aspose.PDF for Java můžete vykreslit MHTML do XLSX. Ve druhém kroku můžete převést XLSX na TSV pomocí Spreadsheet Programming API Aspose.Cells for Java .

Převeďte soubor MHTML na TSV přes Java

  1. Otevřete soubor MHTML pomocí třídy Document
  2. Převeďte MHTML na XLSX pomocí save metoda
  3. Načtěte dokument XLSX pomocí třídy Workbook
  4. Uložte dokument do formátu TSV pomocí SaveOptions metoda

Požadavky na převod

Aspose.Total pro Javu můžete snadno používat přímo z projektu založeného na Maven a zahrnují Aspose.PDF for Java a Aspose.Cells for Java ve vašem pom.xml.

Požadavky na převod

Pokud je váš dokument MHTML chráněn heslem, nemůžete jej bez hesla převést na TSV. Pomocí API můžete nejprve otevřít chráněný dokument pomocí platného hesla a poté jej převést. Chcete-li otevřít zašifrovaný soubor, můžete inicializovat novou instanci Document a předejte název souboru a heslo jako argumenty.

Převeďte chráněné MHTML na TSV přes Java

Při převodu souboru MHTML na TSV můžete také přidat vodoznak do výstupního formátu souboru TSV. Chcete-li přidat vodoznak, vytvořte nový sešit a otevřete převedený soubor XLSX. Vyberte pracovní list přes jeho index, vytvořte tvar a použijte jeho funkci addTextEffect, nastavte barvy, průhlednost a další. Poté můžete uložit dokument XLSX jako TSV s vodoznakem.