Převeďte POWERPOINT na DOC přes Java nebo online aplikace

On Premise Java API pro PowerPoint převod POWERPOINT na DOC v jakékoli Java J2SE, J2EE, J2ME aplikací

 

Aspose.Total for Java Knihovny pro automatizaci formátů souborů umožňují vývojářům Java automatizovat proces dávkového převodu PowerPoint POWERPOINT do Word DOC. Převod dokumentu je dvoukrokový proces a zahrnuje použití dvou rozhraní API. K převodu POWERPOINT do HTML použijeme Aspose.Slides for Java , což je PowerPoint API pro manipulaci a správu prezentací. Powerpointé pomocí rozhraní API pro zpracování textu s bohatými funkcemi Aspose.Words for Java převedeme HTML na DOC.

Jak převést POWERPOINT na DOC přes Java

 1. Otevřete soubor POWERPOINT pomocí třídy Presentation
 2. Převeďte POWERPOINT do HTML pomocí save a nastavte Html jako SaveFormat
 3. Načtěte převedený soubor HTML pomocí třídy Document
 4. Uložte dokument ve formátu DOC pomocí metody save

Požadavky na převod

Pro převod souborů POWERPOINT na DOC můžete snadno použít Aspose.Total for Java přímo z Maven a zahrňte knihovny do vašeho pom.xml.

Případně můžete získat soubor ZIP z stažení .

Zdarma online převodník POWERPOINT na DOC

Požadavky na převod

Pomocí API můžete také provést převod POWERPOINT souboru na DOC s vodoznakem. Chcete-li přidat vodoznak do dokumentu DOC, můžete nejprve převést soubor POWERPOINT do HTML a přidat do něj vodoznak. Chcete-li přidat vodoznak, načtěte nově vytvořený soubor HTML pomocí třídy Document , vytvořte instanci TextWatermarkOptions a nastavte jeho vlastnosti, zavolejte metodu Watermark.setText a předejte text vodoznaku a objekt TextWatermarkOptions.

Často kladené otázky

 • Jak mohu převést POWERPOINT na DOC Online?
  Online aplikace pro převod POWERPOINT je integrována výše. Chcete-li převést soubory POWERPOINT do formátu DOC online, postupujte podle těchto jednoduchých kroků. Nejprve přidejte svůj soubor POWERPOINT buď přetažením do určené oblasti, nebo kliknutím do bílé oblasti pro import dokumentu. Poté kliknutím na tlačítko „Převést“ spusťte proces převodu. Jakmile je převod POWERPOINT na DOC dokončen, můžete si převedený soubor stáhnout jediným kliknutím. Je to rychlý a snadný způsob, jak získat požadovaný formát souboru.
 • Jak dlouho trvá převod POWERPOINT?
  Tento online převodník je navržen tak, aby poskytoval rychlou a efektivní konverzi POWERPOINT na DOC. Rychlost procesu převodu se může lišit v závislosti na velikosti souboru POWERPOINT. Malé soubory POWERPOINT lze převést na DOC během několika sekund. Pokud však konverzní kód integrujete do aplikace Java, může rychlost konverze záviset na tom, jak dobře jste aplikaci optimalizovali. V každém případě je náš nástroj pro převod POWERPOINT na DOC vybaven nejmodernější technologií, která zajišťuje nejlepší možný výkon a kvalitu výstupu.
 • Je bezpečné převádět POWERPOINT na DOC pomocí bezplatného převodníku Aspose.Total?
  Samozřejmě! Po dokončení procesu převodu POWERPOINT na DOC si můžete rychle a snadno stáhnout převedený soubor prostřednictvím poskytnutého odkazu ke stažení. Náš systém bere ochranu osobních údajů a zabezpečení velmi vážně, takže všechny nahrané soubory jsou po 24 hodinách smazány a odkazy ke stažení přestanou být aktivní. Používáme bezplatnou aplikaci, která uživatelům poskytuje testovací prostředí, aby si mohli zkontrolovat výsledky před integrací kódu. Buďte si jisti, že vaše konverze souborů, včetně POWERPOINT, je zcela bezpečná a bezpečná a nikdo nebude mít přístup k vašim souborům.
 • Jaký prohlížeč mám použít k převodu POWERPOINT?
  Tento online převodník POWERPOINT na DOC je kompatibilní s většinou moderních prohlížečů, jako je Google Chrome, Firefox, Opera a Safari. Pokud však vyvíjíte desktopovou aplikaci, Aspose.Total POWERPOINT Conversion API nabízí hladké a spolehlivé řešení pro převod souborů POWERPOINT do formátu DOC. Toto rozhraní API nabízí řadu funkcí a možností přizpůsobení, aby byl proces převodu co nejúčinnější a nejefektivnější. Ať už jste vývojář nebo příležitostný uživatel, můžete snadno integrovat převodní kód POWERPOINT na DOC do své aplikace a užívat si bezproblémové a bezproblémové převody.

Prozkoumat možnosti konverzace POWERPOINT pomocí Java

Převést POWERPOINTs na CSV (Hodnoty oddělené čárkami)
Převést POWERPOINTs na DIF (Formát výměny dat)
Převést POWERPOINTs na EXCEL (Formáty tabulkových souborů)
Převést POWERPOINTs na FODS (OpenDocument Flat XML tabulka)
Převést POWERPOINTs na MARKDOWN (Lehký značkovací jazyk)
Převést POWERPOINTs na ODS (Tabulka OpenDocument)
Převést POWERPOINTs na SXC (Tabulka StarOffice Calc)
Převést POWERPOINTs na TSV (Hodnoty oddělené tabulátorem)
Převést POWERPOINTs na XLAM (Doplněk Excel s podporou maker)
Převést POWERPOINTs na XLS (Binární formát Microsoft Excel)
Převést POWERPOINTs na XLSB (Binární sešit Excel)
Převést POWERPOINTs na XLSM (Tabulka s podporou maker)
Převést POWERPOINTs na XLSX (Otevřete sešit XML)
Převést POWERPOINTs na XLT (Šablona Excel 97 - 2003)
Převést POWERPOINTs na XLTM (Šablona s podporou maker aplikace Excel)