Export XPS do EXCEL přes Java

Převeďte soubor XPS na EXCEL pomocí premise Java API v jakékoli Java J2SE, J2EE, J2ME aplikací

 

Pomocí Aspose.Total for Java můžete do svých aplikací Java integrovat funkci převodu XPS na EXCEL ve dvou krocích. Za prvé, pomocí Aspose.PDF for Java můžete vykreslit XPS do XLSX. Ve druhém kroku můžete převést XLSX na EXCEL pomocí Spreadsheet Programming API Aspose.Cells for Java .

Převeďte soubor XPS na EXCEL přes Java

  1. Otevřete soubor XPS pomocí třídy Document
  2. Převeďte XPS na XLSX pomocí save metoda
  3. Načtěte dokument XLSX pomocí třídy Workbook
  4. Uložte dokument do formátu EXCEL pomocí SaveOptions metoda

Požadavky na převod

Aspose.Total pro Javu můžete snadno používat přímo z projektu založeného na Maven a zahrnují Aspose.PDF for Java a Aspose.Cells for Java ve vašem pom.xml.

Požadavky na převod

Pokud je váš dokument XPS chráněn heslem, nemůžete jej bez hesla převést na EXCEL. Pomocí API můžete nejprve otevřít chráněný dokument pomocí platného hesla a poté jej převést. Chcete-li otevřít zašifrovaný soubor, můžete inicializovat novou instanci Document a předejte název souboru a heslo jako argumenty.

Převeďte chráněné XPS na EXCEL přes Java

Při převodu souboru XPS na EXCEL můžete také přidat vodoznak do výstupního formátu souboru EXCEL. Chcete-li přidat vodoznak, vytvořte nový sešit a otevřete převedený soubor XLSX. Vyberte pracovní list přes jeho index, vytvořte tvar a použijte jeho funkci addTextEffect, nastavte barvy, průhlednost a další. Poté můžete uložit dokument XLSX jako EXCEL s vodoznakem.