Převést POWERPOINT na XLSX přes C# nebo online aplikace

.NET API pro převod POWERPOINT do XLSX bez použití Microsoft® Excel nebo PowerPoint

 

Pomocí Aspose.Total for .NET můžete převést soubor POWERPOINT na XLSX v rámci libovolné aplikace .NET, C#, ASP.NET a VB.NET ve dvou jednoduché kroky. Za prvé, pomocí Aspose.Slides for .NET můžete exportovat POWERPOINT do HTML. Powerpointé můžete pomocí rozhraní Aspose.Cells for .NET Spreadsheet Programming API převést HTML na XLSX.

Jak převést POWERPOINT na XLSX přes C#

 1. Otevřete soubor POWERPOINT pomocí třídy Presentation
 2. Exportujte POWERPOINT jako HTML pomocí metody Save
 3. Načtěte dokument HTML pomocí třídy Workbook
 4. Uložte dokument do XLSX pomocí metody Save

Požadavky na převod

Instalujte z příkazového řádku jako nuget install Aspose.Total nebo pomocí konzoly Správce balíčků sady Visual Studio s Install-Package Aspose.Total.

Případně si stáhněte offline instalační program MSI nebo knihovny DLL v souboru ZIP z stažení .

Zdarma online převodník POWERPOINT na XLSX

Převést chráněný POWERPOINT na XLSX přes C#

Při převodu souboru POWERPOINT na XLSX, pokud je váš vstupní dokument POWERPOINT chráněn heslem, nemůžete jej převést na XLSX bez dešifrování dokumentu. Když je váš dokument chráněn heslem, znamená to, že vyžaduje určitá omezení prezentace. Pro odstranění omezení je nutné zadat heslo. Prezentace chráněná heslem je považována za zamčenou prezentaci. Rozhraní API vám umožňuje otevřít zašifrovaný dokument předáním správného hesla v objektu LoadOptions.

Převést POWERPOINT na XLSX s vodoznakem přes C#

Při převodu souboru POWERPOINT na XLSX můžete také přidat vodoznak do výstupního formátu souboru XLSX. Chcete-li přidat vodoznak, můžete vytvořit nový objekt Workbook a otevřít převedený HTML dokument, vybrat Worksheet přes jeho index, vytvořit Shape a použít jeho funkci AddTextEffect. Powerpointé můžete svůj HTML dokument uložit jako XLSX s vodoznakem.

Často kladené otázky

 • Jak mohu převést POWERPOINT na XLSX Online?
  Online aplikace pro převod POWERPOINT je integrována výše. Chcete-li zahájit proces převodu POWERPOINT na XLSX, jednoduše přidejte soubor POWERPOINT buď přetažením do určené oblasti, nebo kliknutím na něj a importujte dokument. Dále klikněte na tlačítko "Převést". Po dokončení převodu POWERPOINT na XLSX si můžete stáhnout převedený soubor. Jediným kliknutím obdržíte výstupní soubory XLSX.
 • Jak dlouho trvá převod POWERPOINT?
  Rychlost tohoto online převodníku je do značné míry závislá na velikosti souboru POWERPOINT. Pokud je soubor POWERPOINT malý, převod na XLSX může být dokončen během několika sekund. Pokud jste navíc integrovali konverzní kód do aplikace .NET, bude rychlost procesu převodu záviset na tom, jak dobře jste aplikaci pro tento účel optimalizovali.
 • Je bezpečné převádět POWERPOINT na XLSX pomocí bezplatného převodníku Aspose.Total?
  Samozřejmě! Jakmile bude převod POWERPOINT na XLSX dokončen, budete mít okamžitý přístup k odkazu ke stažení převedených souborů XLSX. Vezměte prosím na vědomí, že po 24 hodinách automaticky smažeme všechny nahrané soubory a odkazy ke stažení po uplynutí této doby již nebudou aktivní. Vaše soubory jsou zcela bezpečné a soukromé, protože k nim nikdo jiný nemá přístup. Proces konverze souborů, včetně konverze POWERPOINT, je naprosto bezpečný. Tuto bezplatnou aplikaci nabízíme především pro účely testování, abyste mohli vyhodnotit výsledky před integrací kódu.
 • Jaký prohlížeč mám použít k převodu POWERPOINT?
  Tento online konverzní nástroj je kompatibilní s jakýmkoli moderním prohlížečem, jako je Google Chrome, Firefox, Opera nebo Safari. Pokud však vyvíjíte desktopovou aplikaci, Aspose.Total POWERPOINT Conversion API je spolehlivou volbou pro hladkou integraci.

Prozkoumat možnosti konverzace POWERPOINT pomocí .NET

Převést POWERPOINTs na CSV (Hodnoty oddělené čárkami)
Převést POWERPOINTs na DIF (Formát výměny dat)
Převést POWERPOINTs na EXCEL (Formáty tabulkových souborů)
Převést POWERPOINTs na FODS (OpenDocument Flat XML tabulka)
Převést POWERPOINTs na MARKDOWN (Lehký značkovací jazyk)
Převést POWERPOINTs na ODS (Tabulka OpenDocument)
Převést POWERPOINTs na SXC (Tabulka StarOffice Calc)
Převést POWERPOINTs na TSV (Hodnoty oddělené tabulátorem)
Převést POWERPOINTs na XLAM (Doplněk Excel s podporou maker)
Převést POWERPOINTs na XLS (Binární formát Microsoft Excel)
Převést POWERPOINTs na XLSB (Binární sešit Excel)
Převést POWERPOINTs na XLSM (Tabulka s podporou maker)
Převést POWERPOINTs na XLT (Šablona Excel 97 - 2003)
Převést POWERPOINTs na XLTM (Šablona s podporou maker aplikace Excel)