HTML JPG PDF XML DOCM
Aspose.Total for .NET
PPTX

Převést PPTX na FLATOPC pomocí C# nebo online

Vytvářejte aplikace Microsoft PowerPoint PPTX Presentation do aplikací pro převod dokumentů Word FLATOPC na platformách .NET Framework, .NET Core, Windows Azure, Mono nebo Xamarin.

Jak převést PPTX na FLATOPC pomocí C#

Abychom zautomatizovali proces jakékoli prezentace pptx v PowerPointu na dávkovou konverzi souborů dokumentů aplikace Word, použijeme Aspose.Slides for .NET a Aspose.Words pro .NET API. První z nich je rozhraní API pro manipulaci s prezentacemi aplikace PowerPoint, které umožňuje vytvářet nebo upravovat snímky aplikace Microsoft PowerPoint. Zatímco druhý je rozhraním pro zpracování textu pro zpracování nebo manipulaci s dokumenty Microsoft Word. Obě rozhraní API jsou součástí balíčku Aspose.Total for .NET . Můžete přímo stáhnout z Nuget nebo můžete použít následující příkazy z konzoly Správce balíčků.

Příkaz konzoly Správce balíčků


PM> Install-Package Aspose.Total

Kroky pro převod PPTX na FLATOPC přes C#

 1. Přidejte odkaz na Aspose.Slides pro .NET a Aspose.Words pro .NET
 2. Načtěte prezentaci PowerPoint PPTX pomocí třídy Aspose.Slides.Presentation
 3. Uložte dokument do MemoryStream Objekt
 4. Vytvořte Aspose.Words.Document a inicializujte jej pomocí objektu MemoryStream
 5. Uložte dokument pomocí Aspose.Words.Document.Save(“output.flatopc”, SaveFormat.Flatopc)

Požadavky na převod

 • Microsoft Windows nebo kompatibilní OS s platformami .NET Framework, .NET Core, Windows Azure, Mono nebo Xamarin.
 • Vývojové prostředí jako Microsoft Visual Studio.
 • Aspose.Slides pro .NET a Aspose.Words pro .NET DLL odkazované ve vašem projektu.
 

Tato ukázka kódu ukazuje, jak převést PPTX na FLATOPC pomocí C#

// Load the Microsoft PowerPoint PPTX file
Aspose.Slides.Presentation pptx = new Aspose.Slides.Presentation("source.pptx");

var stream = new MemoryStream();

pptx.Save(stream, Aspose.Slides.Export.SaveFormat.Html);
stream.Flush();
stream.Seek(0, SeekOrigin.Begin);
// stream.Position = 0;

// Load the content of the presentation to a Word document
var flatopc = new Aspose.Words.Document(stream);
   
// Save the Word FLATOPC document
flatopc.Save("output.flatopc", Aspose.Words.SaveFormat.Flatopc);
 

Online převodník PPTX na FLATOPC

Bezplatná aplikace pro převod PPTX na FLATOPC

  No need to download or setup anything.
  No need to write any code.
  Just upload your DOCM file and hit the "Convert" button.
  You will instantly get the download link for resultant PPTX file.

Často kladené otázky

 • Jak mohu převést PPTX na FLATOPC Online?
  Online aplikace pro převod PPTX je integrována výše. Chcete-li aplikaci používat, můžete přidat svůj soubor PPTX buď přetažením do určené oblasti, nebo kliknutím do oblasti importovat soubor. Jakmile je soubor přidán, klikněte na tlačítko Převést pro zahájení procesu převodu. Po dokončení převodu PPTX na FLATOPC si můžete stáhnout nově převedený soubor jediným kliknutím a bude k dispozici ve formátu FLATOPC.
 • Jak dlouho trvá převod PPTX?
  tento online konvertor je rychlý, ale rychlost převodu PPTX na FLATOPC závisí hlavně na velikosti převáděného souboru PPTX. Menší soubory PPTX lze vykreslit do formátu FLATOPC během několika sekund. Navíc, pokud jste integrovali převodní kód PPTX na FLATOPC do aplikace .NET, bude rychlost převodu záviset na tom, jak dobře jste optimalizovali aplikaci pro proces převodu.
 • Je bezpečné převádět PPTX na FLATOPC pomocí bezplatného převodníku Aspose.Total?
  Samozřejmě! Jakmile je proces převodu PPTX na FLATOPC dokončen, odkaz ke stažení převedeného souboru FLATOPC bude okamžitě k dispozici. Všechny nahrané soubory, včetně souborů PPTX, jsou po 24 hodinách vymazány ze systému a odkazy ke stažení po uplynutí této doby přestanou fungovat. Online konvertor zajišťuje bezpečnost a soukromí vašich souborů a integrovaná aplikace je k dispozici zdarma pro účely testování. To umožňuje uživatelům zkontrolovat výsledek před integrací kódu do svých projektů.
 • Jaký prohlížeč mám použít k převodu PPTX?
  K online převodu souborů PPTX na FLATOPC můžete použít jakýkoli současný webový prohlížeč, jako je Google Chrome, Firefox, Opera nebo Safari. Pokud však vytváříte desktopovou aplikaci, doporučuje se Aspose.Total PPTX Conversion API pro hladký a bezproblémový proces převodu.

Prozkoumat možnosti konverzace PPTX pomocí .NET

Převést PPTXs na CSV (Hodnoty oddělené čárkami)
Převést PPTXs na DIF (Formát výměny dat)
Převést PPTXs na EXCEL (Formáty tabulkových souborů)
Převést PPTXs na FODS (OpenDocument Flat XML tabulka)
Převést PPTXs na MARKDOWN (Lehký značkovací jazyk)
Převést PPTXs na ODS (Tabulka OpenDocument)
Převést PPTXs na SXC (Tabulka StarOffice Calc)
Převést PPTXs na TSV (Hodnoty oddělené tabulátorem)
Převést PPTXs na XLAM (Doplněk Excel s podporou maker)
Převést PPTXs na XLS (Binární formát Microsoft Excel)
Převést PPTXs na XLSB (Binární sešit Excel)
Převést PPTXs na XLSM (Tabulka s podporou maker)
Převést PPTXs na XLSX (Otevřete sešit XML)
Převést PPTXs na XLT (Šablona Excel 97 - 2003)
Převést PPTXs na XLTM (Šablona s podporou maker aplikace Excel)
Převést PPTXs na XLTX (Excel šablona)

Co je formát PPTX

Formát souboru PPTX je nástupcem formátu PPT (PowerPoint Presentation) a používá ho Microsoft PowerPoint, oblíbený prezentační software obsažený v sadě Microsoft Office. Soubory PPTX byly zavedeny s vydáním sady Microsoft Office 2007 a jsou založeny na formátu souborů Open XML.

Soubory PPTX ukládají prezentace jako kolekci jednotlivých snímků, z nichž každý obsahuje různé prvky, jako je text, obrázky, tvary, grafy, tabulky a multimediální obsah. Formát využívá kódování založené na XML, které umožňuje efektivnější ukládání, lepší obnovu dat a lepší kompatibilitu s jinými softwarovými aplikacemi.

Jednou z klíčových výhod formátu PPTX je menší velikost souboru ve srovnání s starší formát PPT. Toho je dosaženo pomocí vylepšených kompresních technik a eliminace nadbytečných dat, což má za následek kompaktnější soubory, které lze snadněji sdílet, přenášet a ukládat.

Soubory PPTX také nabízejí pokročilé funkce a možnosti, včetně podpory vylepšeného formátování možnosti, přechody snímků, animace a vložené multimediální prvky. Tento formát umožňuje větší flexibilitu při navrhování a přizpůsobení prezentací a umožňuje uživatelům vytvářet vizuálně přitažlivé a interaktivní prezentace.

Soubory PPTX lze otevírat, upravovat a prezentovat pomocí aplikace Microsoft PowerPoint nebo kompatibilních softwarových aplikací na různých platformách, včetně Windows, macOS a mobilní zařízení. Lze je sdílet prostřednictvím e-mailu, nahrávat do služeb cloudového úložiště nebo k nim přistupovat prostřednictvím platforem pro spolupráci pro bezproblémovou týmovou práci a poskytování prezentací.

Co je formát FLATOPC

Formát FLATOPC je formát souboru založený na XML specificky používaný aplikací Microsoft Word 2003 a novějšími verzemi. Slouží jako komprimovaná varianta formátu WordprocessingML s cílem zlepšit efektivitu, pokud jde o ukládání a přenos. Využitím komprimačních technik jsou soubory FLATOPC navrženy tak, aby zabíraly méně místa při zachování základního obsahu dokumentu.

Formát FLATOPC nachází své uplatnění nejen v aplikaci Microsoft Word, ale také v dalším souvisejícím softwaru. Například Microsoft Office Word Viewer, program určený k prohlížení dokumentů Word, podporuje formát FLATOPC. Navíc Microsoft Office Word pro web, online verze Microsoft Wordu, také využívá formát FLATOPC pro ukládání a zpracování dokumentů.

Formát FLATOPC založený na XML umožňuje strukturovanou reprezentaci obsahu dokumentu, formátování a další relevantní informace. Poskytuje standardizovaný a strojově čitelný formát, který umožňuje snadnou analýzu a manipulaci s dokumenty aplikace Word.