Převést DOC na DIF pomocí Pythonu nebo online aplikace

Převod DOC na DIF ve vašich aplikacích Python bez instalace Microsoft Word® nebo Excel

 

Pro vývojáře Pythonu, který se snaží přidat do aplikace funkci převodu DOC na DIF. Aspose.Total for Python via .NET API může pomoci automatizovat proces převodu. Je to plný balík různých API zabývajících se různými formáty.

Je to hlavně ve dvou krocích. Nejprve použijte Aspose.Words for Python via .NET API pro převod DOC souboru do HTML. Poté pomocí Excel Python API Aspose.Cells for Python via .NET uložte vytvořený HTML do požadovaného formátu Microsoft Excel.

Jak převést DOC na DIF v Pythonu

 • Krok 1 Otevřete zdrojový soubor DOC pomocí třídy Document
 • Uložte soubor DOC do HTML pomocí metody Save zadáním názvu souboru a požadované cesty k adresáři
 • Krok 2 Načtěte soubor HTML s instancí třídy Workbook se souborem a parametry LoadOptions
 • Zavolejte metodu save a zadávejte cestu k výstupnímu souboru DIF. Váš soubor DOC je tedy převeden na DIF v zadané cestě

Požadavky na převod

 • Pro převod DOC na DIF je vyžadován Python 3.5 nebo novější
 • Referenční API v rámci projektu přímo z PyPI ( Aspose.Words a Aspose.Cells )
 • Nebo použijte následující příkazy pip pip install aspose.words a pip install aspose-cells-python
 • Kromě toho operační systém založený na Microsoft Windows nebo Linux (viz více Words a Cells ) a pro Linux zkontrolujte další požadavky pro gcc a libpython a postupujte podle pokyny krok za krokem
 

Uložit DOC do HTML v Pythonu - Krok 1

 
 

Uložit HTML do DIF v Pythonu - Krok 2

 

Zdarma online převodník DOC na DIF

Často kladené otázky

 • Jak mohu převést DOC na DIF Online?
  Nahoře najdete integrovanou online aplikaci pro převod DOC. Chcete-li začít, jednoduše přidejte svůj soubor DOC přetažením do určené bílé oblasti nebo kliknutím do oblasti importujte dokument. Jakmile je váš soubor DOC nahrán, klikněte na tlačítko "Převést" pro zahájení procesu převodu DOC na DIF. Po dokončení převodu si můžete okamžitě stáhnout nově převedený soubor DIF jediným kliknutím.
 • Jak dlouho trvá převod DOC?
  Online převodník, který nabízíme, funguje rychle, ale jeho výkon závisí především na velikosti vašeho DOC souboru. Menší soubory DOC lze převést na DIF během několika sekund. Pokud integrujete konverzní kód do aplikace .NET, bude rychlost konverze záviset na tom, jak dobře byla vaše aplikace pro tento proces optimalizována.
 • Je bezpečné převádět DOC na DIF pomocí bezplatného převodníku Aspose.Total?
  Samozřejmě! Tento online převodník zajišťuje bezpečnost vašich souborů, včetně převodů souborů DOC. Vaše nahrané soubory budou smazány po 24 hodinách a odkazy ke stažení nebudou po uplynutí této doby dostupné. Ujišťujeme vás, že k vašim souborům nemá nikdo přístup. Výše uvedená bezplatná aplikace je pro testovací účely, abyste mohli zkontrolovat výsledek před integrací kódu.
 • Jaký prohlížeč mám použít k převodu DOC?
  Online převodník DOC na DIF lze použít v jakémkoli moderním prohlížeči, jako je Google Chrome, Firefox, Opera a Safari. Pokud však vyvíjíte desktopovou aplikaci, Aspose.Total DOC Conversion API může poskytnout hladké a spolehlivé řešení pro vaše potřeby.

Prozkoumat možnosti konverzace DOC pomocí Python

Převést DOCs na CSV (Hodnoty oddělené čárkami)
Převést DOCs na EXCEL (Formáty tabulkových souborů)
Převést DOCs na FODS (OpenDocument Flat XML tabulka)
Převést DOCs na ODS (Tabulka OpenDocument)
Převést DOCs na SXC (Tabulka StarOffice Calc)
Převést DOCs na TSV (Hodnoty oddělené tabulátorem)
Převést DOCs na XLAM (Doplněk Excel s podporou maker)
Převést DOCs na XLS (Binární formát Microsoft Excel)
Převést DOCs na XLSB (Binární sešit Excel)
Převést DOCs na XLSM (Tabulka s podporou maker)
Převést DOCs na XLSX (Otevřete sešit XML)
Převést DOCs na XLT (Šablona Excel 97 - 2003)
Převést DOCs na XLTM (Šablona s podporou maker aplikace Excel)
Převést DOCs na XLTX (Excel šablona)
Převést DOCs na EMAIL (Soubory e-mailu)
Převést DOCs na EML (E-mailová zpráva)
Převést DOCs na EMLX (Apple Mail Message)
Převést DOCs na ICS (Soubor kalendáře)
Převést DOCs na MBOX (Soubor e-mailové schránky)
Převést DOCs na MSG (Soubor položky zprávy aplikace Outlook)
Převést DOCs na ODP (Formát prezentace OpenDocument)
Převést DOCs na OFT (Šablona souboru aplikace Outlook)
Převést DOCs na OST (Tabulka offline úložiště aplikace Outlook)
Převést DOCs na POT (Soubory šablon aplikace Microsoft PowerPoint)
Převést DOCs na POTM (Soubor šablony Microsoft PowerPoint)
Převést DOCs na POTX (Prezentace šablony Microsoft PowerPoint)
Převést DOCs na POWERPOINT (Prezentační soubory)
Převést DOCs na PPS (Prezentace PowerPoint)
Převést DOCs na PPSM (Prezentace s podporou maker)
Převést DOCs na PPSX (Prezentace PowerPoint)
Převést DOCs na PPT (Prezentace v Powerpointu)
Převést DOCs na PPTM (Soubor prezentace s podporou maker)
Převést DOCs na PPTX (Formát otevřené prezentace XML)
Převést DOCs na PST (Tabulka osobního úložiště aplikace Outlook)
Převést DOCs na VCF (Soubor vCard)

Co je formát DOC

Microsoft Word Binary File Format (DOC) je proprietární formát souboru dokumentu používaný aplikací Microsoft Office Word. Představuje strukturu dokumentu, která je nezávislá na jakékoli konkrétní počítačové architektuře nebo operačním systému. Formát DOC slouží jako kontejnerový soubor využívající binární formát k ukládání různých typů dat, včetně formátovaného textu, obrázků, grafů a dalších. Binární povaha formátu DOC jej činí nečitelným pro člověka, ale existuje několik programů, jako je Microsoft Word a LibreOffice, které dokážou číst ze souborů DOC i zapisovat do nich.

Formát DOC byl původně představen ve Wordu pro Windows 2.0 již v roce 1987. Od té doby prošel několika revizemi, přičemž poslední iterací je formát Office Open XML představený v Office 2007. Jednou z klíčových výhod formátu DOC je jeho kompatibilita s Microsoft Word , jedna z celosvětově nejrozšířenějších aplikací pro zpracování textu. Tato kompatibilita umožňuje uživatelům vytvářet a upravovat dokumenty pomocí aplikace Microsoft Word a pohodlně je sdílet s ostatními, kteří tuto aplikaci také využívají. Kromě toho má mnoho dalších aplikací pro zpracování textu schopnost číst z formátu DOC a zapisovat do něj, což z něj činí všestrannou volbu pro účely sdílení dokumentů.

Široce rozšířené přijetí formátu DOC pramení z jeho integrace s Microsoft Word , poskytující uživatelům robustní a na funkce bohaté prostředí pro vytváření a správu dokumentů. Flexibilita formátu přesahuje Microsoft Word a umožňuje uživatelům pracovat se soubory DOC pomocí alternativního softwaru pro zpracování textu. Tato všestrannost zajišťuje bezproblémovou spolupráci na dokumentech a zaměnitelnost mezi uživateli, bez ohledu na jejich zvolenou aplikaci pro zpracování textu.

Co je formát DIF

DIF je formát datového souboru používaný k ukládání tabulkových dat. Je to formát textového souboru, kde každý řádek textu představuje řádek dat. Formát je jednoduchý, každý sloupec dat je oddělen tabulátorem. Soubory DIF se často používají k výměně dat mezi různými aplikacemi. Soubor DIF lze například vytvořit v tabulkové aplikaci, jako je Microsoft Excel a poté importovat do databázové aplikace, jako je Microsoft Access. Soubory DIF lze také importovat do softwaru pro statistickou analýzu, jako je SAS a SPSS. Díky tomu je DIF ideálním formátem pro ukládání dat, která je třeba analyzovat pomocí různých softwarových aplikací.