Hozzon létre DOC-t Python segítségével

DOC létrehozása Python-alkalmazásaival a Microsoft Office® telepítése nélkül.

 

Egy fejlesztő számára ki próbál DOC fájlokat létrehozni Python alkalmazáson keresztül? Az Aspose.Total for Python via .NET API segíthet automatizálni a létrehozási folyamatot. Különféle API-k teljes csomagja, amelyek különböző formátumokkal foglalkoznak, beleértve a Microsoft Office fájlokat és képeket. Az Aspose.Total for Python via .NET csomag részét képező Aspose.Words for Python via .NET API megkönnyíti ezt a generálási folyamatot. Ezenkívül a fejlesztők egyszerűen javíthatják a DOC-fájl módosítására vonatkozó alkalmazást.

DOC fájl létrehozása Pythonban

Creation Requirements

  • A DOC-dokumentumok létrehozásához Python 3.5 vagy újabb verzióra van szükség
  • Referencia API-k a projekten belül közvetlenül a PyPI-ből ( Aspose.Words )
  • Vagy Használja a következő pip parancsokat: pip install aspose.words.
  • Ezenkívül a Microsoft Windows vagy Linux alapú operációs rendszer (lásd bővebben a Words -hez) és Linux esetén ellenőrizze a gcc és libpython további követelményeit, és kövesse a INSTALL -at
 

DOC létrehozása Pythonban

 

Fedezd fel Opciók Python-el

Generál DOC Fájl (Microsoft Word Binary Format)
Generál DOCM Fájl (Microsoft Word 2007 Marco File)
Generál DOCX Fájl (Office 2007+ Word Document)
Generál DOT Fájl (Microsoft Word Template Files)
Generál DOTM Fájl (Microsoft Word 2007+ Template File)
Generál DOTX Fájl (Microsoft Word Template File)
Generál RTF Fájl (Rich Text Format)

Mi a DOC fájlformátum

A Microsoft Word bináris fájlformátuma (DOC) a Microsoft Office Word által használt szabadalmaztatott dokumentumfájl-formátum. Ez egy bináris fájlformátum, amely egy dokumentumot egy adott számítógép-architektúrától vagy operációs rendszertől független szerkezetben képvisel. A DOC formátum egy tárolófájl, amely bináris formátumban tárolja az adatokat. A DOC-fájlok többféle adattípust tartalmazhatnak, beleértve a formázott szöveget, képeket, diagramokat és egyéb adatokat. A DOC-fájlok bináris formátumát nem úgy tervezték, hogy az ember által olvasható legyen. Számos program azonban képes olvasni és írni DOC fájlokat, köztük a Microsoft Word és a LibreOffice. A DOC formátumot először 1987-ben vezették be a Word for Windows 2.0-ban. Azóta többször átdolgozták, a legújabb verzió az Office 2007-ben bevezetett Office Open XML formátum. A DOC formátum egyik legfontosabb előnye a kompatibilitás a Microsoft Word segítségével, amely a világ egyik legszélesebb körben használt szövegszerkesztő alkalmazása. Ez lehetővé teszi a felhasználók számára, hogy dokumentumokat hozzanak létre és szerkesszenek a Microsoft Word alkalmazásban, majd megosszák azokat másokkal, akik szintén használják az alkalmazást. Ezenkívül sok más szövegszerkesztő alkalmazás is képes olvasni és írni a DOC formátumot, így sokoldalú formátum a dokumentummegosztáshoz.