C++ API do konwersji DOC na CSV lub Aplikacja internetowa

Eksportuj DOC do CSV za pomocą C++ bez użycia Microsoft® Word lub Microsoft® Excel

 

Możesz łatwo włączyć funkcję konwersji DOC do CSV w swoich aplikacjach C++. Korzystając z bogatego w funkcje, wydajnego i łatwego w użyciu interfejsu API do manipulacji i konwersji dokumentów Aspose.Words for C++ , możesz eksportować DOC do HTML. Następnie, używając Aspose.Cells for C++ , możesz przekonwertować HTML na CSV. Oba interfejsy API są objęte pakietem Aspose.Total for C++ .

C++ API do konwersji DOC na CSV lub Aplikacja internetowa

 1. Otwórz plik DOC, korzystając z odwołania do klasy Document
 2. Konwertuj DOC na HTML za pomocą funkcji członkowskiej Save
 3. Załaduj dokument HTML, używając odwołania do klasy IWorkbook
 4. Zapisz dokument w formacie CSV za pomocą funkcji członkowskiej Save

Wymagania dotyczące konwersji

Zainstaluj z wiersza poleceń jako nuget install Aspose.Total.Cpp lub za pomocą konsoli Menedżera pakietów programu Visual Studio za pomocą Install-Package Aspose.Total.Cpp.

Możesz też pobrać instalator MSI lub biblioteki DLL offline w pliku ZIP ze strony downloads .

Uzyskaj dostęp do właściwości dokumentu DOC za pomocą C++

Aspose.Words for C++ umożliwia również dostęp do właściwości dokumentu pliku DOC i pozwala podjąć świadomą decyzję przed procesem konwersji. Aby uzyskać dostęp do właściwości dokumentu, możesz użyć BuiltInDocumentProperties , aby uzyskać wbudowane właściwości i [CustomDocumentProperties](https:// reference.aspose.com/words/cpp/class/aspose.words.properties.custom_document_properties), aby uzyskać właściwości niestandardowe. Poniższy przykład kodu pokazuje, jak wyliczyć wszystkie wbudowane i niestandardowe właściwości w dokumencie.

Zapisz plik CSV w strumieniu za pomocą C++

Po przekonwertowaniu DOC na CSV Aspose.Cells for C++ umożliwia zapisanie dokumentu do przesyłania strumieniowego. Aby zapisać pliki w strumieniu, utwórz obiekt MemoryStream lub FileStream i zapisz plik w tym obiekcie strumienia, wywołując IWorkbook metoda obiektu Save . Określ żądany format pliku, używając wyliczenia SaveFormat podczas wywoływania Save .

Często Zadawane Pytania

 • Jak mogę przekonwertować DOC na CSV Online?
  Aby użyć powyższego konwertera DOC na CSV, po prostu wykonaj te proste kroki. Najpierw dodaj plik DOC do konwertera, przeciągając i upuszczając plik do białego obszaru lub klikając wewnątrz obszaru, aby zaimportować dokument. Następnie kliknij przycisk „Konwertuj”, aby rozpocząć proces konwersji.
  Po zakończeniu konwersji DOC na CSV będziesz mógł natychmiast pobrać przekonwertowany plik za pomocą jednego kliknięcia. Dzięki temu konwersja plików DOC do formatu CSV jest niezwykle łatwa i można to wszystko zrobić bez konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania lub wtyczek.
 • Ile czasu zajmuje konwersja DOC?
  Jeśli chodzi o użycie konwertera DOC na CSV, szybkość procesu konwersji będzie zależeć w dużej mierze od rozmiaru pliku DOC. W przypadku mniejszych plików konwersję można przeprowadzić w ciągu zaledwie kilku sekund, co czyni ją niezwykle szybką i wydajną. Jednak konwersja większych plików może potrwać nieco dłużej.
  Jeśli planujesz zintegrować kod konwersji DOC na CSV ze swoją aplikacją C++, szybkość i wydajność procesu konwersji będzie również zależeć od tego, jak dobrze zoptymalizowałeś swoją aplikację. Zapewniając optymalizację aplikacji pod kątem procesu konwersji, możesz zapewnić szybką i dokładną konwersję plików DOC do formatu CSV.
 • Czy konwersja DOC na CSV za pomocą darmowego konwertera Aspose.Total jest bezpieczna?
  Oczywiście! Korzystając z konwertera DOC na CSV, możesz mieć pewność, że Twoje pliki są bezpieczne. Po zakończeniu konwersji otrzymasz link do pobrania nowego pliku CSV. Ten link będzie dostępny natychmiast i będzie można go użyć do pobrania pliku na urządzenie.
  Aby zapewnić bezpieczeństwo i prywatność Twoich plików, automatycznie usuwamy przesłane pliki po 24 godzinach. Oznacza to, że nikt inny nie będzie miał dostępu do Twoich plików po zakończeniu procesu konwersji. Ponadto konwerter DOC na CSV został zaprojektowany tak, aby był bezpieczny, więc możesz mieć pewność, że Twoje pliki są obsługiwane z najwyższą starannością.
 • Jakiej przeglądarki powinienem użyć do konwersji DOC?
  Konwerter DOC na CSV to narzędzie online, do którego można uzyskać dostęp za pośrednictwem dowolnej nowoczesnej przeglądarki internetowej, w tym Google Chrome, Firefox, Opera i Safari. To sprawia, że jest niezwykle łatwy w użyciu, ponieważ możesz po prostu otworzyć konwerter w przeglądarce i od razu rozpocząć konwersję plików DOC do formatu CSV.
  Jeśli jednak tworzysz aplikację komputerową i potrzebujesz bardziej niezawodnego rozwiązania do konwersji DOC, możesz rozważyć użycie interfejsu API konwersji Aspose.Total DOC. Ten potężny interfejs API został zaprojektowany specjalnie dla programistów i oferuje szeroki zakres funkcji i możliwości pracy z plikami DOC, w tym konwersję do formatu CSV.

Eksploruj DOC opcji konwersji z C++

Przelicz DOCs na DIF (Format wymiany danych)
Przelicz DOCs na EXCEL (Formaty plików arkuszy kalkulacyjnych)
Przelicz DOCs na FODS (Płaski arkusz kalkulacyjny XML OpenDocument)
Przelicz DOCs na JSON (Plik notacji obiektu JavaScript)
Przelicz DOCs na ODP (Format prezentacji OpenDocument)
Przelicz DOCs na ODS (Arkusz kalkulacyjny OpenDocument)
Przelicz DOCs na POT (Pliki szablonów programu Microsoft PowerPoint)
Przelicz DOCs na POTM (Plik szablonu Microsoft PowerPoint)
Przelicz DOCs na POTX (Prezentacja szablonu Microsoft PowerPoint)
Przelicz DOCs na PPTX (Otwarty format prezentacji XML)
Przelicz DOCs na PPS (Pokaz slajdów PowerPointa)
Przelicz DOCs na PPSM (Pokaz slajdów z obsługą makr)
Przelicz DOCs na PPSX (Pokaz slajdów PowerPointa)
Przelicz DOCs na PPT (Prezentacja Powerpoint)
Przelicz DOCs na PPTM (Plik prezentacji z obsługą makr)
Przelicz DOCs na PPTX (Otwarty format prezentacji XML)
Przelicz DOCs na SXC (Arkusz kalkulacyjny StarOffice Calc)
Przelicz DOCs na TSV (Wartości oddzielone tabulatorami)
Przelicz DOCs na XLAM (Dodatek programu Excel z obsługą makr)
Przelicz DOCs na XLS (Format binarny programu Microsoft Excel)
Przelicz DOCs na XLSB (Binarny skoroszyt programu Excel)
Przelicz DOCs na XLSM (Arkusz kalkulacyjny z obsługą makr)
Przelicz DOCs na XLSX (Otwórz skoroszyt XML)
Przelicz DOCs na XLT (Szablon programu Excel 97 - 2003)
Przelicz DOCs na XLTM (Szablon programu Excel z obsługą makr)
Przelicz DOCs na XLTX (Szablon Excela)