C++ API do konwersji MOBI na XLT lub Aplikacja internetowa

Eksportuj MOBI do XLT za pomocą C++ bez użycia Microsoft® Word lub Microsoft® Excel

 

Możesz łatwo włączyć funkcję konwersji MOBI do XLT w swoich aplikacjach C++. Korzystając z bogatego w funkcje, wydajnego i łatwego w użyciu interfejsu API do manipulacji i konwersji dokumentów Aspose.Words for C++ , możesz eksportować MOBI do HTML. Następnie, używając Aspose.Cells for C++ , możesz przekonwertować HTML na XLT. Oba interfejsy API są objęte pakietem Aspose.Total for C++ .

C++ API do konwersji MOBI na XLT lub Aplikacja internetowa

 1. Otwórz plik MOBI, korzystając z odwołania do klasy Mobiument
 2. Konwertuj MOBI na HTML za pomocą funkcji członkowskiej Save
 3. Załaduj dokument HTML, używając odwołania do klasy IWorkbook
 4. Zapisz dokument w formacie XLT za pomocą funkcji członkowskiej Save

Wymagania dotyczące konwersji

Zainstaluj z wiersza poleceń jako nuget install Aspose.Total.Cpp lub za pomocą konsoli Menedżera pakietów programu Visual Studio za pomocą Install-Package Aspose.Total.Cpp.

Możesz też pobrać instalator MSI lub biblioteki DLL offline w pliku ZIP ze strony downloads .

Uzyskaj dostęp do właściwości dokumentu MOBI za pomocą C++

Aspose.Words for C++ umożliwia również dostęp do właściwości dokumentu pliku MOBI i pozwala podjąć świadomą decyzję przed procesem konwersji. Aby uzyskać dostęp do właściwości dokumentu, możesz użyć BuiltInMobiumentProperties , aby uzyskać wbudowane właściwości i [CustomMobiumentProperties](https:// reference.aspose.com/words/cpp/class/aspose.words.properties.custom_mobiument_properties), aby uzyskać właściwości niestandardowe. Poniższy przykład kodu pokazuje, jak wyliczyć wszystkie wbudowane i niestandardowe właściwości w dokumencie.

Zapisz plik XLT w strumieniu za pomocą C++

Po przekonwertowaniu MOBI na XLT Aspose.Cells for C++ umożliwia zapisanie dokumentu do przesyłania strumieniowego. Aby zapisać pliki w strumieniu, utwórz obiekt MemoryStream lub FileStream i zapisz plik w tym obiekcie strumienia, wywołując IWorkbook metoda obiektu Save . Określ żądany format pliku, używając wyliczenia SaveFormat podczas wywoływania Save .

Często Zadawane Pytania

 • Jak mogę przekonwertować MOBI na XLT Online?
  Aby użyć powyższego konwertera MOBI na XLT, po prostu wykonaj te proste kroki. Najpierw dodaj plik MOBI do konwertera, przeciągając i upuszczając plik do białego obszaru lub klikając wewnątrz obszaru, aby zaimportować dokument. Następnie kliknij przycisk „Konwertuj”, aby rozpocząć proces konwersji.
  Po zakończeniu konwersji MOBI na XLT będziesz mógł natychmiast pobrać przekonwertowany plik za pomocą jednego kliknięcia. Dzięki temu konwersja plików MOBI do formatu XLT jest niezwykle łatwa i można to wszystko zrobić bez konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania lub wtyczek.
 • Ile czasu zajmuje konwersja MOBI?
  Jeśli chodzi o użycie konwertera MOBI na XLT, szybkość procesu konwersji będzie zależeć w dużej mierze od rozmiaru pliku MOBI. W przypadku mniejszych plików konwersję można przeprowadzić w ciągu zaledwie kilku sekund, co czyni ją niezwykle szybką i wydajną. Jednak konwersja większych plików może potrwać nieco dłużej.
  Jeśli planujesz zintegrować kod konwersji MOBI na XLT ze swoją aplikacją C++, szybkość i wydajność procesu konwersji będzie również zależeć od tego, jak dobrze zoptymalizowałeś swoją aplikację. Zapewniając optymalizację aplikacji pod kątem procesu konwersji, możesz zapewnić szybką i dokładną konwersję plików MOBI do formatu XLT.
 • Czy konwersja MOBI na XLT za pomocą darmowego konwertera Aspose.Total jest bezpieczna?
  Oczywiście! Korzystając z konwertera MOBI na XLT, możesz mieć pewność, że Twoje pliki są bezpieczne. Po zakończeniu konwersji otrzymasz link do pobrania nowego pliku XLT. Ten link będzie dostępny natychmiast i będzie można go użyć do pobrania pliku na urządzenie.
  Aby zapewnić bezpieczeństwo i prywatność Twoich plików, automatycznie usuwamy przesłane pliki po 24 godzinach. Oznacza to, że nikt inny nie będzie miał dostępu do Twoich plików po zakończeniu procesu konwersji. Ponadto konwerter MOBI na XLT został zaprojektowany tak, aby był bezpieczny, więc możesz mieć pewność, że Twoje pliki są obsługiwane z najwyższą starannością.
 • Jakiej przeglądarki powinienem użyć do konwersji MOBI?
  Konwerter MOBI na XLT to narzędzie online, do którego można uzyskać dostęp za pośrednictwem dowolnej nowoczesnej przeglądarki internetowej, w tym Google Chrome, Firefox, Opera i Safari. To sprawia, że jest niezwykle łatwy w użyciu, ponieważ możesz po prostu otworzyć konwerter w przeglądarce i od razu rozpocząć konwersję plików MOBI do formatu XLT.
  Jeśli jednak tworzysz aplikację komputerową i potrzebujesz bardziej niezawodnego rozwiązania do konwersji MOBI, możesz rozważyć użycie interfejsu API konwersji Aspose.Total MOBI. Ten potężny interfejs API został zaprojektowany specjalnie dla programistów i oferuje szeroki zakres funkcji i możliwości pracy z plikami MOBI, w tym konwersję do formatu XLT.

Eksploruj MOBI opcji konwersji z C++

Przelicz MOBIs na CSV (Wartości oddzielone przecinkami)
Przelicz MOBIs na DIF (Format wymiany danych)
Przelicz MOBIs na EXCEL (Formaty plików arkuszy kalkulacyjnych)
Przelicz MOBIs na FODS (Płaski arkusz kalkulacyjny XML OpenDocument)
Przelicz MOBIs na ODS (Arkusz kalkulacyjny OpenDocument)
Przelicz MOBIs na SXC (Arkusz kalkulacyjny StarOffice Calc)
Przelicz MOBIs na TSV (Wartości oddzielone tabulatorami)
Przelicz MOBIs na XLAM (Dodatek programu Excel z obsługą makr)
Przelicz MOBIs na XLS (Format binarny programu Microsoft Excel)
Przelicz MOBIs na XLSB (Binarny skoroszyt programu Excel)
Przelicz MOBIs na XLSM (Arkusz kalkulacyjny z obsługą makr)
Przelicz MOBIs na XLSX (Otwórz skoroszyt XML)
Przelicz MOBIs na XLTM (Szablon programu Excel z obsługą makr)
Przelicz MOBIs na XLTX (Szablon Excela)

Co to jest MOBI Format pliku

Format MOBI to format pliku dla eBooków. Opiera się na standardzie Open eBook i jest używany przez kilka czytników e-booków, w tym Amazon Kindle. Format MOBI został zaprojektowany z myślą o łatwej konwersji do innych formatów e-booków, takich jak format ePub. Format MOBI obsługuje szeroki zakres funkcji, w tym: - Zabezpieczenie DRM - Audio i wideo - Spisy treści - Indeksy - Przypisy - Linki - Osadzone obrazy Format MOBI jest standardem otwartym, co oznacza, że nie jest własnością żadnej firmy . Ułatwia to każdemu tworzenie oprogramowania, które może odczytywać lub zapisywać pliki MOBI.

Co to jest XLT Format pliku

Szablon programu Excel to plik utworzony w programie Excel, który zawiera wstępnie zaprojektowany arkusz roboczy. Ten arkusz roboczy może służyć jako punkt wyjścia dla nowego skoroszytu lub może być używany jako szablon do wielokrotnego tworzenia nowych skoroszytów o tym samym projekcie. Po otwarciu nowego skoroszytu w programie Excel masz możliwość wyboru spośród wielu różnych szablonów lub możesz wybrać pusty skoroszyt. Jeśli zdecydujesz się użyć szablonu, arkusz zostanie wypełniony zawartością zastępczą, którą możesz zastąpić własnymi danymi. Szablony można tworzyć w programie Excel, zapisując skoroszyt jako plik .xlt. Ten typ pliku można otworzyć tylko w programie Excel; nie można go otworzyć w żadnym innym programie. Po otwarciu pliku .xlt program Excel utworzy nowy skoroszyt na podstawie szablonu. Szablony programu Excel można również pobrać z Internetu. Te szablony można otwierać w programie Excel, tak jak każdy inny skoroszyt. Jeśli chcesz utworzyć własny szablon, możesz to zrobić, wykonując następujące kroki: 1. Utwórz nowy skoroszyt w programie Excel.2. Zaprojektuj arkusz tak, jak chcesz, aby wyglądał.3. Zapisz skoroszyt jako plik .xlt.4. Umieść plik .xlt w folderze szablonów na swoim komputerze.5. Otwórz program Excel i wybierz Plik > Nowy.6. Wybierz swój szablon z listy dostępnych szablonów.7. Wprowadź dane, które chcesz umieścić w skoroszycie.8. Zapisz skoroszyt pod nową nazwą.