Aspose.Total for JasperReports

Rozszerzenia JasperReports do dostarczania raportów w formatach Office

Z łatwością eksportuj JasperReports do formatów Word, Excel, PDF, PowerPoint i Image, jednocześnie dodając kody kreskowe do eksportowanych dokumentów.

  Pobierz darmową wersję próbną
 
 

Aspose.Total for JasperReports to bogaty w funkcje pakiet eksporterów JasperReports, który umożliwia programistom eksportowanie raportów w formatach Microsoft Word, Excel, PowerPoint i PDF. Jeden z eksporterów w rodzinie Aspose.Total for JasperReports zapewnia również możliwość dodawania kodów kreskowych do eksportowanych plików.

Aspose.Total for JasperReports obejmuje następujących eksporterów:

Aspose.Words for JasperReports

Aspose.Words for JasperReports

Aspose.Words for JasperReports to jedyne na rynku rozwiązanie do eksportu raportów z JasperReports i JasperServer do dokumentów Microsoft Word (DOC), Office Open XML (OOXML, DOCX), Rich Text Format (RTF), OpenDocument Text (ODT), Web formaty stron (HTML) i zwykłego tekstu (TXT).

Aspose.PDF for JasperReports

Aspose.PDF for JasperReports

Aspose.PDF dla JasperReports jest specjalnie zaprojektowany i opracowany do eksportowania raportów z JasperReports i JasperServer do format dokumentu przenośnego (PDF) i jego standardowej wersji ISO; PDF/A. Większość funkcji raportu, takich jak wykresy, tabele i obrazy, jest konwertowanych do formatu PDF z najwyższą precyzją.

Aspose.Cells for JasperReports

Aspose.Cells for JasperReports

Aspose.Cells dla JasperReports umożliwia eksportowanie raportów z JasperReports i JasperServer do formatów arkuszy kalkulacyjnych Microsoft Excel, w tym XLS, XLSX i SpreadsheetML. Obsługuje również inne popularne formaty, takie jak PDF, ODS, CSV i rozdzielane tabulatorami.

Aspose.Slides for JasperReports

Aspose.Slides for JasperReports

Aspose.Slides for JasperReports jest przeznaczony dla programistów, którzy muszą eksportować raporty z JasperReports do formatów prezentacji Microsoft PowerPoint 97 – 2003 (PPT i PPS) oraz Microsoft PowerPoint 2007-2013 (PPTX i PPSX) z poziomu aplikacji Java.

Aspose.Imaging for JasperReports

Aspose.Imaging for JasperReports

Aspose.Imaging dla JasperReports zapewnia elastyczne rozwiązanie do eksportowania JasperReports do wielu formatów graficznych. Można łatwo generować wielostronicowe raporty lub eksportować partie. W trybie wsadowym. każda strona raportu zostanie zapisana jako osobny dokument.

Aspose.BarCode for JasperReports

Aspose.BarCode for JasperReports

Aspose.BarCode dla JasperReports zapewnia unikalne i solidne rozwiązanie zwiększające użyteczność Twojej firmy. Umożliwia programistom generowanie i wyświetlanie wysokiej jakości etykiet z kodami kreskowymi w JasperReports.

Aspose.CAD for JasperReports

Aspose.CAD for JasperReports

Aspose.CAD dla JasperReports zapewnia unikalne i niezawodne rozwiązanie do eksportowania JasperReports do różnych formatów CAD i innych formatów wektorowych. Może łatwo generować wielostronicowe raporty lub eksportować w trybie wsadowym. każda strona raportu zostanie zapisana jako osobny dokument.

Zaawansowane funkcje Aspose.Total dla JasperReports

Eksportuj raporty jako dokumenty Microsoft Word

Eksportuj raporty jako arkusze kalkulacyjne Microsoft Excel

Drukuj raporty jako arkusze kalkulacyjne Microsoft Excel

Eksportuj raporty jako prezentacje Microsoft PowerPoint

Eksportuj raporty w formacie format dokumentu przenośnego

Twórz i drukuj raporty z kodami kreskowymi

Popraw przepływ pracy aplikacji, dodając funkcję kodów kreskowych

Osadzaj kody kreskowe w dokumentach, aby ułatwić identyfikowalność

Konwertuj raporty .jrxml na dokumenty PDF

Drukuj raporty jako różne rysunki CAD, BIM lub wektorowe

Różnorodność obsługiwanych formatów

JasperReports nie ma natywnej możliwości eksportowania raportów w formacie Microsoft Office lub PDF, jednak używając Aspose.Total dla JasperReports, uzyskasz dostęp do następujących dodatkowych formatów eksportu:

 • Microsoft PowerPoint presentation & slideshow
 • Dokument Microsoft Word
 • Arkusz kalkulacyjny Microsoft Excel
 • format dokumentu przenośnego
 • Tekst OpenDocument & arkusz
 • HTML — strona internetowa
 • TXT — zwykły tekst
 • CSV – wartości oddzielone przecinkami
 • RTF — format tekstu sformatowanego
 • SVG — skalowalna grafika wektorowa
 • DXF - Format wymiany rysunków

Wysoka wierność, identyczna z projektem raportu

Aspose.Total for JasperReports eksportuje wszystkie funkcje raportu z najwyższą precyzją. Niezależnie od formatu wynikowego, wynik wygląda identycznie jak oryginalne raporty wyeksportowane przez wbudowany eksporter JasperReports.

Obsługiwane symbole kodów kreskowych

Aspose.BarCode for JasperReports obsługuje dużą liczbę symboli kodów kreskowych. Obsługuje symbolikę numeryczną, alfanumeryczną i 2D. Aspose.BarCode dla JasperReports można łatwo zintegrować z istniejącymi i nowymi plikami raportów JasperReport (jrxml) przy użyciu niestandardowego tagu, dostarczonego przez Aspose.BarCode dla JasperReports.

Łatwy & Lekkie wdrożenie

Aspose.Total for JasperReports jest napisany wyłącznie w Javie i jest dostarczany jako plik JAR, który można łatwo wdrożyć na komputerach z JasperReports lub JasperServer. Aby zainstalować Aspose.Total for JasperReports, po prostu skopiuj plik JAR do odpowiedniego folderu. Aby zintegrować produkt z JasperServer, jedynym dodatkowym krokiem jest wprowadzenie jednej małej zmiany w pliku konfiguracyjnym JasperServer i jesteś gotowy do pracy z eksporterami Aspose.