Konwertuj POWERPOINT na CSV przez Java lub Aplikacja internetowa

On Premise Java API do eksportowania POWERPOINT do CSV bez użycia Microsoft® Excel lub PowerPoint

 

Możesz przekonwertować plik POWERPOINT na CSV za pomocą Aspose.Total for Java w dwóch krokach. W pierwszym kroku możesz wyeksportować POWERPOINT do HTML, używając Aspose.Slides for Java . Po drugie, używając Aspose.Cells for Java , możesz przekonwertować HTML na CSV.

Jak przekonwertować POWERPOINT do CSV za pomocą Javy?

 1. Otwórz plik POWERPOINT za pomocą klasy Presentation
 2. Przekonwertuj POWERPOINT na HTML, używając [save]( https://reference.aspose.com/slides/java/com.aspose.slides/Presentation#save-java.lang.String-int-com.aspose.slides . Metoda ISaveOptions-)
 3. Załaduj dokument HTML za pomocą klasy Workbook
 4. Zapisz dokument w formacie CSV, używając save metoda

Wymagania dotyczące konwersji

Aby przekonwertować POWERPOINT do CSV, możesz łatwo użyć Aspose.Total dla Javy bezpośrednio z Maven i dołącz biblioteki do swojego pom.xml.

Możesz też pobrać plik ZIP ze strony downloads .

Darmowy konwerter online dla POWERPOINT na CSV

Wymagania dotyczące konwersji

Korzystając z interfejsu API, możesz również otworzyć dokument chroniony hasłem. Jeśli wejściowy dokument POWERPOINT jest chroniony hasłem, nie można go przekonwertować na CSV bez użycia hasła. API umożliwia otwarcie zaszyfrowanego dokumentu poprzez podanie prawidłowego hasła w obiekcie LoadOptions.

Konwertuj chroniony POWERPOINT na CSV za pomocą Javy

Podczas konwertowania pliku POWERPOINT do CSV możesz również dodać znak wodny do wyjściowego formatu pliku CSV. Aby dodać znak wodny, utwórz nowy skoroszyt, aby otworzyć przekonwertowany plik HTML. Wybierz arkusz roboczy za pomocą jego indeksu, utwórz kształt i użyj jego funkcji addTextEffect, ustaw kolory, przezroczystość i nie tylko. Następnie możesz zapisać swój dokument HTML jako CSV ze znakiem wodnym.

Często Zadawane Pytania

 • Jak mogę przekonwertować POWERPOINT na CSV Online?
  Aplikacja online do konwersji POWERPOINT zintegrowana powyżej. Aby rozpocząć proces konwersji, możesz przeciągnąć i upuścić plik POWERPOINT do białego obszaru lub kliknąć go, aby zaimportować dokument. Po dodaniu pliku wystarczy kliknąć przycisk „Konwertuj”. Po zakończeniu konwersji POWERPOINT na CSV możesz pobrać przekonwertowany plik. Za pomocą jednego kliknięcia otrzymasz wyjściowe pliki CSV.
 • Jak długo trwa konwersja POWERPOINT?
  Szybkość tego konwertera online w dużej mierze zależy od rozmiaru pliku POWERPOINT. Jeśli plik POWERPOINT ma mały rozmiar, konwersja do formatu CSV może zostać zakończona w ciągu kilku sekund. Dodatkowo, jeśli zintegrowałeś kod konwersji w aplikacji Java, szybkość procesu konwersji będzie zależała od tego, jak dobrze zoptymalizowałeś swoją aplikację do tego celu.
 • Czy konwersja POWERPOINT na CSV za pomocą darmowego konwertera Aspose.Total jest bezpieczna?
  Oczywiście! Po zakończeniu konwersji POWERPOINT na CSV link do pobrania przekonwertowanych plików CSV będzie natychmiast dostępny. Pamiętaj, że automatycznie usuwamy przesłane pliki po 24 godzinach, a linki do pobierania przestaną być aktywne po tym czasie. Twoje pliki są całkowicie bezpieczne i prywatne, ponieważ nikt inny nie ma do nich dostępu. Nasza usługa konwersji plików, w tym konwersja POWERPOINT, jest całkowicie bezpieczna w użyciu. Oferujemy tę bezpłatną aplikację przede wszystkim do celów testowych, aby można było ocenić wyniki przed integracją kodu.
 • Jakiej przeglądarki powinienem użyć do konwersji POWERPOINT?
  Do tej konwersji online możesz użyć dowolnej nowoczesnej przeglądarki, takiej jak Google Chrome, Firefox, Opera lub Safari. Jeśli jednak tworzysz aplikację komputerową, interfejs API Aspose.Total POWERPOINT Conversion będzie działał bezproblemowo.

Eksploruj POWERPOINT opcji konwersji z Java

Przelicz POWERPOINTs na DIF (Format wymiany danych)
Przelicz POWERPOINTs na EXCEL (Formaty plików arkuszy kalkulacyjnych)
Przelicz POWERPOINTs na FODS (Płaski arkusz kalkulacyjny XML OpenDocument)
Przelicz POWERPOINTs na MARKDOWN (Lekki język znaczników)
Przelicz POWERPOINTs na ODS (Arkusz kalkulacyjny OpenDocument)
Przelicz POWERPOINTs na SXC (Arkusz kalkulacyjny StarOffice Calc)
Przelicz POWERPOINTs na TSV (Wartości oddzielone tabulatorami)
Przelicz POWERPOINTs na XLAM (Dodatek programu Excel z obsługą makr)
Przelicz POWERPOINTs na XLS (Format binarny programu Microsoft Excel)
Przelicz POWERPOINTs na XLSB (Binarny skoroszyt programu Excel)
Przelicz POWERPOINTs na XLSM (Arkusz kalkulacyjny z obsługą makr)
Przelicz POWERPOINTs na XLSX (Otwórz skoroszyt XML)
Przelicz POWERPOINTs na XLT (Szablon programu Excel 97 - 2003)
Przelicz POWERPOINTs na XLTM (Szablon programu Excel z obsługą makr)