Konwertuj POWERPOINT na XLSM za pomocą C# lub Aplikacja internetowa

.NET API do konwersji POWERPOINT na XLSM bez użycia programu Microsoft® Excel lub PowerPoint

 

Używając Aspose.Total for .NET możesz przekonwertować plik POWERPOINT na XLSM w dowolnej aplikacji .NET, C#, ASP.NET i VB.NET w dwóch proste kroki. Po pierwsze, używając Aspose.Slides for .NET , możesz wyeksportować POWERPOINT do HTML. Następnie, używając Aspose.Cells for .NET Spreadsheet Programming API, możesz przekonwertować HTML na XLSM.

Jak przekonwertować POWERPOINT na XLSM za pomocą C#

 1. Otwórz plik POWERPOINT za pomocą klasy Presentation
 2. Eksportuj POWERPOINT jako HTML za pomocą metody Save
 3. Załaduj dokument HTML za pomocą klasy Książka
 4. Zapisz dokument do XLSM metodą Save

Wymagania dotyczące konwersji

Zainstaluj z wiersza poleceń jako nuget install Aspose.Total lub za pomocą konsoli Menedżera pakietów programu Visual Studio za pomocą Install-Package Aspose.Total.

Możesz też pobrać instalator offline MSI lub biblioteki DLL w pliku ZIP ze strony downloads .

Darmowy konwerter online dla POWERPOINT na XLSM

Konwertuj chroniony POWERPOINT na XLSM za pomocą C#

Podczas konwertowania pliku POWERPOINT do XLSM, jeśli wejściowy dokument POWERPOINT jest chroniony hasłem, nie można go przekonwertować do XLSM bez odszyfrowania dokumentu. Gdy Twój dokument jest chroniony hasłem, oznacza to, że wymusza pewne ograniczenia prezentacji. Aby usunąć ograniczenia, należy wprowadzić hasło. Prezentacja chroniona hasłem jest uważana za prezentację zablokowaną. API umożliwia otwarcie zaszyfrowanego dokumentu poprzez podanie prawidłowego hasła w obiekcie LoadOptions.

Konwertuj POWERPOINT na XLSM za pomocą znaku wodnego za pomocą C#

Podczas konwertowania pliku POWERPOINT do XLSM możesz również dodać znak wodny do wyjściowego formatu pliku XLSM. Aby dodać znak wodny, możesz utworzyć nowy obiekt Workbook i otworzyć przekonwertowany dokument HTML, wybrać Arkusz roboczy poprzez jego indeks, utworzyć Kształt i użyć jego funkcji AddTextEffect. Następnie możesz zapisać swój dokument HTML jako XLSM ze znakiem wodnym.

Często Zadawane Pytania

 • Jak mogę przekonwertować POWERPOINT na XLSM Online?
  Aplikacja online do konwersji POWERPOINT jest zintegrowana powyżej. Aby zainicjować proces konwersji POWERPOINT na XLSM, po prostu dodaj plik POWERPOINT, przeciągając go i upuszczając w wyznaczonym miejscu lub klikając go, aby zaimportować dokument. Następnie kliknij przycisk „Konwertuj”. Po zakończeniu konwersji POWERPOINT na XLSM możesz pobrać przekonwertowany plik. Za pomocą jednego kliknięcia otrzymasz wyjściowe pliki XLSM.
 • Jak długo trwa konwersja POWERPOINT?
  Szybkość tego konwertera online w dużej mierze zależy od rozmiaru pliku POWERPOINT. Jeśli plik POWERPOINT ma mały rozmiar, konwersja do formatu XLSM może zostać zakończona w ciągu kilku sekund. Dodatkowo, jeśli zintegrowałeś kod konwersji w aplikacji .NET, szybkość procesu konwersji będzie zależała od tego, jak dobrze zoptymalizowałeś swoją aplikację do tego celu.
 • Czy konwersja POWERPOINT na XLSM za pomocą darmowego konwertera Aspose.Total jest bezpieczna?
  Oczywiście! Jak tylko konwersja POWERPOINT na XLSM zostanie zakończona, uzyskasz natychmiastowy dostęp do linku do pobrania przekonwertowanych plików XLSM. Pamiętaj, że automatycznie usuwamy przesłane pliki po 24 godzinach, a linki do pobierania przestaną być aktywne po tym czasie. Twoje pliki są całkowicie bezpieczne i prywatne, ponieważ nikt inny nie ma do nich dostępu. Proces konwersji plików, w tym konwersja POWERPOINT, jest całkowicie bezpieczny w użyciu. Oferujemy tę bezpłatną aplikację przede wszystkim do celów testowych, aby można było ocenić wyniki przed integracją kodu.
 • Jakiej przeglądarki powinienem użyć do konwersji POWERPOINT?
  To narzędzie do konwersji online jest kompatybilne z każdą nowoczesną przeglądarką, taką jak Google Chrome, Firefox, Opera lub Safari. Jeśli jednak tworzysz aplikację komputerową, Aspose.Total POWERPOINT Conversion API jest niezawodną opcją dla płynnej integracji.

Eksploruj POWERPOINT opcji konwersji z .NET

Przelicz POWERPOINTs na CSV (Wartości oddzielone przecinkami)
Przelicz POWERPOINTs na DIF (Format wymiany danych)
Przelicz POWERPOINTs na EXCEL (Formaty plików arkuszy kalkulacyjnych)
Przelicz POWERPOINTs na FODS (Płaski arkusz kalkulacyjny XML OpenDocument)
Przelicz POWERPOINTs na MARKDOWN (Lekki język znaczników)
Przelicz POWERPOINTs na ODS (Arkusz kalkulacyjny OpenDocument)
Przelicz POWERPOINTs na SXC (Arkusz kalkulacyjny StarOffice Calc)
Przelicz POWERPOINTs na TSV (Wartości oddzielone tabulatorami)
Przelicz POWERPOINTs na XLAM (Dodatek programu Excel z obsługą makr)
Przelicz POWERPOINTs na XLS (Format binarny programu Microsoft Excel)
Przelicz POWERPOINTs na XLSB (Binarny skoroszyt programu Excel)
Przelicz POWERPOINTs na XLSX (Otwórz skoroszyt XML)
Przelicz POWERPOINTs na XLT (Szablon programu Excel 97 - 2003)
Przelicz POWERPOINTs na XLTM (Szablon programu Excel z obsługą makr)