Konwertuj XLSX na POWERPOINT za pomocą Pythona lub Aplikacja internetowa

Konwersja XLSX na POWERPOINT w aplikacjach Pythona bez instalowania Microsoft Excel® lub PowerPoint

 

Dla programisty Pythona, który próbuje dodać funkcję konwersji XLSX do POWERPOINT w aplikacji, Aspose.Total for Python via .NET API może pomóc zautomatyzować proces konwersji. Jest to pełny pakiet różnych interfejsów API obsługujących różne formaty, w tym pliki XLSX i POWERPOINT.

To głównie w dwóch krokach. Najpierw użyj API Aspose.Cells for Python via .NET , aby przekonwertować plik XLSX na PDF. Następnie za pomocą PowerPoint Python API Aspose.Slides for Python via .NET zapisz utworzony plik PDF w żądanym formacie Microsoft PowerPoint.

Jak przekonwertować XLSX na POWERPOINT w Pythonie

 • Krok 1 Użyj instancji klasy Workbook, aby otworzyć źródłowy plik XLSX
 • Zapisz plik XLSX do formatu PDF przy użyciu metody save, podając nazwę pliku i żądaną ścieżkę do katalogu
 • Krok 2 Załaduj plik PDF przy użyciu klasy Presentation
 • Wywołaj metodę save , określając ścieżkę wyjściowego pliku POWERPOINT. Więc twój plik XLSX jest konwertowany na POWERPOINT w określonej ścieżce

Wymagania konwersji

 • Do konwersji XLSX na POWERPOINT wymagany jest Python 3.5 lub nowszy
 • Odwołaj się do API w ramach projektu bezpośrednio z PyPI ( Aspose.Cells i Aspose.Slides )
 • Lub użyj następujących poleceń pip pip install aspose-cells-python i pip install aspose.slides
 • Ponadto system operacyjny oparty na Microsoft Windows lub Linux (zobacz więcej dla Cells i Slides )
 

Zapisz XLSX do PDF w Pythonie - krok 1

 
 

Zapisz plik PDF do formatu POWERPOINT w Pythonie — krok 2

 

Darmowy konwerter online dla XLSX na POWERPOINT

Często Zadawane Pytania

 • Jak mogę przekonwertować XLSX na POWERPOINT Online?
  Aplikacja online do konwersji XLSX jest zintegrowana powyżej. Korzystanie z tego konwertera XLSX na POWERPOINT jest prostym i prostym procesem. Aby rozpocząć, wystarczy wykonać następujące kroki:

  Najpierw musisz dodać plik XLSX, który chcesz przekonwertować. Możesz to zrobić, przeciągając i upuszczając plik w wyznaczonym miejscu na stronie internetowej lub klikając przycisk „Wybierz plik” i wybierając plik z komputera.
  Po dodaniu pliku XLSX kliknij przycisk „Konwertuj”, aby rozpocząć proces konwersji. Narzędzie automatycznie przekonwertuje plik XLSX na plik POWERPOINT, a postęp konwersji będziesz mógł zobaczyć na ekranie.
  Po zakończeniu procesu konwersji XLSX do POWERPOINT będziesz mógł pobrać przekonwertowany plik, klikając przycisk „Pobierz”. Przekonwertowany plik zostanie zapisany na komputerze w formacie POWERPOINT, gotowy do użycia w razie potrzeby.
 • Jak długo trwa konwersja XLSX?
  Przedstawiony powyżej konwerter online XLSX na POWERPOINT to szybkie i wydajne narzędzie, które może szybko konwertować pliki XLSX na pliki POWERPOINT. Jednak szybkość procesu konwersji zależy przede wszystkim od rozmiaru pliku XLSX, który próbujesz przekonwertować. Jeśli pracujesz z małymi plikami XLSX, możesz oczekiwać, że proces konwersji zajmie tylko kilka sekund.
  Jeśli potrzebujesz przekonwertować pliki XLSX na pliki POWERPOINT w aplikacji .NET, możesz użyć interfejsu API konwersji Aspose.Total XLSX. Szybkość procesu konwersji w Twojej aplikacji będzie zależała od tego, jak zoptymalizowałeś aplikację pod kątem procesu konwersji. Aby zapewnić szybki i wydajny proces konwersji, ważne jest, aby wybrać interfejs API, który został zaprojektowany tak, aby był szybki i łatwy w użyciu. Aspose.Total XLSX Conversion API jest popularnym wyborem dla programistów .NET, ponieważ zapewnia niezawodny i wydajny sposób konwersji plików XLSX na pliki POWERPOINT w ich aplikacjach.
 • Czy konwersja XLSX na POWERPOINT za pomocą darmowego konwertera Aspose.Total jest bezpieczna?
  Korzystając z powyższego konwertera online XLSX na POWERPOINT, możesz być pewien, że link do pobrania przekonwertowanego pliku POWERPOINT będzie dostępny natychmiast po zakończeniu procesu konwersji. Możesz po prostu kliknąć przycisk „Pobierz”, aby pobrać przekonwertowany plik POWERPOINT na swój komputer.
  Poważnie traktujemy Twoją prywatność i bezpieczeństwo, dlatego usuwamy wszystkie przesłane pliki po 24 godzinach. Po tym czasie linki do pobierania przestaną działać i nikt nie będzie miał dostępu do Twoich plików. Możesz mieć pewność, że Twoje pliki są bezpieczne, gdy korzystasz z naszego konwertera XLSX na POWERPOINT.
  Wreszcie, zintegrowana bezpłatna aplikacja służy do celów testowych. Pozwala to przetestować proces konwersji XLSX na POWERPOINT i sprawdzić wyniki przed zintegrowaniem kodu z własną aplikacją. Wierzymy, że jest to ważny krok w zapewnieniu, że proces konwersji spełnia Twoje potrzeby i wymagania.
 • Jakiej przeglądarki powinienem użyć do konwersji XLSX?
  Nasz internetowy konwerter XLSX na POWERPOINT jest kompatybilny z każdą nowoczesną przeglądarką internetową, w tym Google Chrome, Firefox, Opera i Safari. Oznacza to, że możesz łatwo konwertować pliki XLSX na pliki POWERPOINT za pomocą naszego konwertera online, niezależnie od preferowanej przeglądarki internetowej.
  Jeśli jednak tworzysz aplikację komputerową, która wymaga funkcji konwersji XLSX na POWERPOINT, zalecamy użycie interfejsu API konwersji Aspose.Total XLSX. Ten interfejs API został zaprojektowany specjalnie dla programistów .NET i zapewnia płynny i niezawodny sposób konwertowania plików XLSX na pliki POWERPOINT w aplikacji.
  Dzięki Aspose.Total XLSX Conversion API możesz być pewien, że proces konwersji XLSX na POWERPOINT będzie przebiegał płynnie i wydajnie, z najwyższą jakością. Ponadto interfejs API oferuje szereg dodatkowych funkcji i funkcji, które mogą pomóc usprawnić proces konwersji XLSX na POWERPOINT i poprawić ogólną wydajność aplikacji.

Eksploruj XLSX opcji konwersji z Python

Przelicz XLSXs na DOC (Format binarny programu Microsoft Word)
Przelicz XLSXs na DOCM (Plik Microsoft Word 2007 Marco)
Przelicz XLSXs na DOCX (Dokument Office 2007+ Word)
Przelicz XLSXs na DOT (Pliki szablonów Microsoft Word)
Przelicz XLSXs na DOTM (Plik szablonu programu Microsoft Word 2007+)
Przelicz XLSXs na DOTX (Plik szablonu Microsoft Word)
Przelicz XLSXs na MOBI (Otwórz format ebooka)
Przelicz XLSXs na ODT (Format pliku tekstowego OpenDocument)
Przelicz XLSXs na OTT (Szablon OpenDocument)
Przelicz XLSXs na POT (Pliki szablonów programu Microsoft PowerPoint)
Przelicz XLSXs na POTX (Prezentacja szablonu Microsoft PowerPoint)
Przelicz XLSXs na PPS (Pokaz slajdów PowerPointa)
Przelicz XLSXs na PPSM (Pokaz slajdów z obsługą makr)
Przelicz XLSXs na PPSX (Pokaz slajdów PowerPointa)
Przelicz XLSXs na PPT (Prezentacja Powerpoint)
Przelicz XLSXs na PPTM (Plik prezentacji z obsługą makr)
Przelicz XLSXs na PPTX (Otwarty format prezentacji XML)
Przelicz XLSXs na RTF (Bogaty format tekstu)
Przelicz XLSXs na WORD (Formaty plików edytora tekstu)
Przelicz XLSXs na WORDML (Przetwarzanie tekstu Microsoft Word 2003ML)