Aspose.Total for Reporting Services

Rozszerzenia usług raportowania do dostarczania raportów w formatach pakietu Office

Eksportuj raporty RDL i RDLC do formatów Word, Excel, PDF i PowerPoint oraz dodawaj kody kreskowe do eksportowanych dokumentów.

  Pobierz darmową wersję próbną
 
 

Aspose.Total for Reporting Services to pakiet rozszerzeń renderowania dla usług Microsoft SQL Server Reporting Services, który umożliwia programistom łatwe eksportowanie raportów RDL do formatów dokumentów Word, Excel, PowerPoint i PDF. Możesz również usprawnić przepływ pracy, dodając kody kreskowe do eksportowanych dokumentów.

Aspose.Total dla usług Reporting Services zawiera następujące rozszerzenia renderowania:

Aspose.Words for Reporting Services

Aspose.Words for Reporting Services

Aspose.Words for Reporting Services obsługuje eksportowanie raportów RDL i RDLC jako dokumentów OOXML, DOC, RTF i WordprocessingML z usług Microsoft SQL Server Reporting Services, a także z przeglądarki raportów Microsoft.

Aspose.PDF for Reporting Services

Aspose.PDF for Reporting Services

Aspose.PDF dla usług Reporting Services to solidne rozwiązanie umożliwiające tworzenie raportów w formacie PDF z usług Microsoft SQL Server Reporting Services. Większość funkcji raportów RDL jest obsługiwana, umożliwiając programistom generowanie najwyższej jakości raportów PDF.

Aspose.Cells for Reporting Services

Aspose.Cells for Reporting Services

Aspose.Cells for Reporting Services umożliwia dostarczanie natywnych raportów programu Excel z poziomu usług Microsoft SQL Server Reporting Services, a także z najpopularniejszych wersji przeglądarki Microsoft Report Viewer.

Aspose.Slides for Reporting Services

Aspose.Slides for Reporting Services

Aspose.Slides for Reporting Services to jedyne na rynku rozwiązanie do generowania raportów w formatach Microsoft PowerPoint z Microsoft SQL Server Reporting Services. Funkcje raportów RDL, takie jak tabele, macierze, wykresy i obrazy, można konwertować z wysoką jakością do prezentacji lub pokazów slajdów.

Aspose.BarCode for Reporting Services

Aspose.BarCode for Reporting Services

Aspose.BarCode for Reporting Services to najbardziej wszechstronne rozwiązanie do renderowania obrazów kodów kreskowych w usługach Microsoft SQL Server Reporting Services.

Zaawansowane funkcje rozszerzenia do renderowania usług raportowania

Eksportuj raporty RDL i RDLC w formatach Word, Excel, PowerPoint i PDF

Twórz pulpity nawigacyjne programu Excel zawierające wykresy i Tabele przestawne

Renderowanie w wysokiej wierności i amp; druk

Renderuj dokumenty raportów RDL do formatu PDF bezpośrednio z usług Reporting Services

Tworzenie spisu treści, spisu tabel lub spisu rysunków do dokumentów PDF

Twórz wykresy porównawcze w raportach RDL i eksport do formatu PowerPoint

Twórz raporty RDL z nagłówkami, stopkami, obrazami, tabelami, polami tekstowymi i eksportem

Twórz raporty RDL zorientowane na dane z podraportami i eksportuj do formatów PowerPoint

Utwórz & wydrukuj raporty z kodami kreskowymi

Popraw przepływ pracy aplikacji, dodając funkcję kodów kreskowych

Eksportuj raporty do dowolnego formatu pliku obsługiwanego przez wersję Reporting Services

Używaj z przeglądarką raportów firmy Microsoft

Kompleksowe wsparcie RDL

Aspose.Total dla usług Reporting Services w pełni obsługuje pełną specyfikację RDL. Oznacza to, że możesz wyeksportować dowolny istniejący raport RDL, który pojawi się dokładnie zgodnie z projektem RDL. Ponadto nie ma potrzeby korzystania z konkretnego projektanta raportów. Możesz użyć dowolnego projektanta raportów RDL, a raport zostanie wyeksportowany dokładnie tak, jak go zaprojektowałeś.

Aspose.Total dla usług Reporting Services obsługuje następujące elementy RDL:

 • Wykresy
 • Stopki
 • Nagłówki
 • Obrazy
 • Linie
 • Listy
 • Matryce
 • Strona
 • Prostokąty
 • Sekcje
 • Style
 • Podraporty
 • Stoły
 • Pola tekstowe

Wysoka wierność, identyczna z projektem raportu

Aspose.Total for Reporting Services umożliwia eksportowanie raportów RDL do różnych formatów plików z dużą precyzją. Wyeksportowane raporty charakteryzują się wysoką wiernością, identyczną z projektem raportu.

Ponadto Aspose.Total for Reporting Service pozwala uzyskać edytowalne dokumenty Microsoft Word, prezentacje Microsoft PowerPoint i arkusze Microsoft Excel, z których wszystkie są całkowicie identyczne z oryginalnym raportem.

Łatwy & Lekkie wdrożenie

Pakiet instalacyjny Aspose.Total dla usług Reporting Services zawiera instalatory MSI dla każdego ze składowych rozszerzeń renderowania, które można zainstalować na komputerach z usługami Microsoft SQL Server Reporting Services (32-bitowymi i 64-bitowymi).

Każde rozszerzenie renderowania jest łatwe do wdrożenia, ponieważ składa się tylko z jednego zestawu .NET, który jest w całości napisany w języku C#, zgodnym z CLS i zawierającym tylko bezpieczny kod zarządzany.