Aspose.Total  for SharePoint

Aplikacje SharePoint do manipulowania plikami

Łatwo konwertuj i łącz Word, Excel, PowerPoint, PDF, Outlook i wiele innych formatów w aplikacjach Microsoft SharePoint.

  Pobierz darmową wersję próbną
 
 

Aspose.Total for SharePoint to kombinacja każdej skompilowanej aplikacji SharePoint oferowanej przez Aspose. Oferuje programistom łatwe konwertowanie i łączenie dokumentów z poziomu Microsoft SharePoint i obsługuje wiele formatów dokumentów z konwersją o wysokiej wierności.

Aspose.Total for SharePoint pomaga Twojej organizacji w posiadaniu korporacyjnego depozytu dokumentów w technologii Windows SharePoint Services (WSS) lub Microsoft Office SharePoint Server (MOSS) w konwertowaniu dokumentów przechowywanych w programie SharePoint do różnych formatów dokumentów, w których potrzebują ich użytkownicy.

Aspose.Words for SharePoint

Aspose.Words for SharePoint

Aspose.Words for SharePoint pomaga Twojej organizacji w posiadaniu korporacyjnego depozytu dokumentów w technologii Windows SharePoint Services (WSS) lub Microsoft Office SharePoint Server (MOSS) w konwertowaniu dokumentów przechowywanych w programie SharePoint do różnych formatów dokumentów, w których potrzebują ich użytkownicy.

Aspose.PDF for SharePoint

Aspose.PDF for SharePoint

Aspose.PDF dla programu SharePoint umożliwia konwersję elementów list i stron wiki do formatu PDF (Portable Document Format).

Aspose.Cells for SharePoint

Aspose.Cells for SharePoint

Aspose.Cells for SharePoint to elastyczne rozwiązanie do manipulacji arkuszami kalkulacyjnymi, które pozwala programistom konwertować dokumenty Microsoft Excel w Microsoft SharePoint i obsługiwać wiele formatów dokumentów poza natywnymi obsługiwanymi formatami. Pomaga także rozpowszechniać wiedzę korporacyjną, umożliwiając konwersję plików przechowywanych w programie SharePoint do formatów, w jakich potrzebują ich użytkownicy.

Aspose.Email for SharePoint

Aspose.Email for SharePoint

Aspose.Email for SharePoint zapewnia wiele funkcji, w tym konwersję formatu plików wiadomości, wyodrębnianie załączników wiadomości e-mail, synchronizację wiadomości e-mail z serwerami pocztowymi oraz przesyłanie plików na serwer FTP bezpośrednio z biblioteki dokumentów Microsoft SharePoint.

Aspose.Slides for SharePoint

Aspose.Slides for SharePoint

Aspose.Slides for SharePoint umożliwia programistom odczytywanie i konwertowanie plików PowerPoint (format PPT, POT, PPS, PPTX, POT i PPSX) w aplikacji SharePoint bez korzystania z programu Microsoft PowerPoint. Jest skierowany do programistów SharePoint, którzy muszą konwertować różne formaty plików PowerPoint do formatów PDF, TIFF lub XPS bez utraty wierności. Jest obsługiwany do pracy z WSS 3.0, MOSS 2007 i MOSS 2010.

Aspose.Imaging for SharePoint

Aspose.Imaging for SharePoint

Aspose.Imaging for SharePoint dodaje możliwości przetwarzania obrazu do rozwiązań SharePoint. Obsługuje konwersję między różnymi formatami plików graficznych i edycję obrazu z poziomu Microsoft SharePoint Server 2010 i Microsoft SharePoint Foundation 2010.

Aspose.BarCode for SharePoint

Aspose.BarCode for SharePoint

Aspose.BarCode dla programu SharePoint to unikalna i niezawodna aplikacja do ulepszania list programu SharePoint za pomocą tego systemu kodów kreskowych. Aplikacja Barcode SharePoint obsługuje ponad 40 najpopularniejszych symboli kodów kreskowych, w tym kody liniowe, pocztowe i 2D.

Konwertuj między kilkoma popularnymi formatami dokumentów, szybko & Niezawodnie

Aspose.Total for SharePoint to zestaw kilku składników, w których każdy składnik obsługuje kilka formatów plików. Zainstalowanie Aspose.Total for SharePoint na serwerze umożliwia konwersję wielu popularnych formatów dokumentów biurowych z poziomu biblioteki dokumentów programu SharePoint.

Aspose.Total dla programu SharePoint obsługuje następujące typy plików.

  • Dokumenty Microsoft Word
  • Microsoft Excel spreadsheets
  • Prezentacje programu Microsoft PowerPoint i pokazy slajdów
  • Wiadomości Microsoft Outlook

Ponadto Aspose.Total for SharePoint obsługuje:

  • Konwersja dokumentów pakietu Office do formatu PDF & PDF/A
  • Wzajemna konwersja formatów obrazu

Wiele opcji konwersji

Aspose.Total for SharePoint oferuje konwersję plików w podfolderach, łączenie dokumentów, zmianę folderu docelowego i nadpisywanie istniejących dokumentów w folderach docelowych.

Dostępność publicznego API dla niestandardowych rozwiązań SharePoint

Deweloperzy, którzy tworzą własne rozwiązanie SharePoint, mogą mieć dostęp do silnika konwersji Aspose za pośrednictwem publicznego interfejsu API. Obejmuje to wszystkie obsługiwane formaty plików i opcje konwersji z pojedynczą i wielokrotną konwersją plików.