Android API kullanarak Belge Dönüştürme

Java aracılığıyla Aspose.Total for Android kullanarak Microsoft® Office Word, Excel, PowerPoint, PDF, Görüntüler ve diğer çeşitli formatları dönüştürün.

 

Total Android API , Android uygulamaları için başka bir yazılıma ihtiyaç duymadan belge dönüştürme ve yönetim çözümü sağlar. Programcılar, API’yi yeni geliştirilen uygulamalara veya mevcut uygulamalara entegre ederek belge yönetimi ve manipülasyon çözümünü kolayca otomatikleştirebilir. Programcı, API’yi entegre ederek, uygulama içinde çeşitli biçimlerdeki belgeleri oluşturmak, düzenlemek veya dönüştürmek için kolayca işlevsellik ekleyebilir. Android’deki PDF Converter API, Office DOCX, XLSX, PPTX’ten PDF’ye veya tam tersi gibi dönüştürme durumlarını işler. Ayrıca, API’nin sunduğu birkaç vaka aşağıda listelenmiştir ve ilgili dönüşüm vakaları için birkaç bağlantı verilmiştir.

PDF'yi CSV'ye Dönüştür

Total Android API, PDF’den Excel’e XLSX ve CSV dönüştürmeyi destekler. Bu iki aşamalı bir süreçtir. İki Toplam API Aspose.PDF for Android via Java ve Aspose.Cells for Android via Java dahil. İşlem, önce PDF’yi Excel XLSX biçimine, ardından XLSX’i CSV’ye çevirebilmenizdir. Daha ayrıntılı olarak, PDF dosyasını Document sınıfı aracılığıyla yükleyin ve kaydet yöntemi. Ardından, oluşturulan XLSX belgesini Workbook sınıfını kullanarak yükleyin ve kaydet öğesini çağırın yöntemi.

Android - PDF'den Excel'e Dönüştürme

 

Excel'den Word'e Dönüştürme

Android API, Excel dönüşümünü de yönetir. İşlem, EXCEL XLSX dosyasını Workbook sınıfını kullanarak yükleyin ve SaveFormat’ı AUTO olarak ayarlayarak EXCEL’i PDF’ye dönüştürün. Ardından kaydedilen PDF dosyasını Document sınıfını kullanarak yükleyin ve save öğesini çağırın Belgeyi Word DOC / DOCX biçiminde kaydetmek için yöntemi.

Android - Excel'den Word'e Dönüştürme

 

POWERPOINT'i HTML ve MHTML'ye Dönüştür

Android Total API, PowerPoint dosyaları da dahil olmak üzere çeşitli biçimlerle ilgilenir, böylece sunumları HTML ve MHTML’ye dönüştürebilir. İşlem, Sunum sınıfını kullanarak POWERPOINT PPT/PPTX dosyasını yükleyin ve kaydet çağırın POWERPOINT’i HTML’ye dönüştürmek için yöntemi. Ayrıca, Şimdi dönüştürülen HTML belgesini Workbook sınıfını kullanarak yükleyin ve kaydet çağırın MHTML dönüştürme için yöntemi.

Android - PowerPoint Slaytlarından HTML ve MHTML'ye Dönüştürme