Java aracılığıyla Android’de EXCEL’yi PPTX’ye dönüştürün veya Çevrimiçi Uygulama

Microsoft® Excel kullanmadan Android Uygulamalarınızda EXCEL’yi PPTX’ye dönüştürün

 

Aspose.Total for Android via Java güçlü bir Dosya Otomasyonu API’leri paketidir. API’lerinden ikisini kullanarak, Android uygulamalarınıza EXCEL’den PPTX’a dönüştürme özelliğini entegre edebilirsiniz. İlk adımda, Aspose.Cells for Android via Java kullanarak EXCEL’yi PDF’ye aktarabilirsiniz. Bundan sonra, Java üzerinden Android için Aspose.PDF kullanarak PDF’yi PPTX’ye dönüştürebilirsiniz.

EXCEL'yi PPTX'a Dışa Aktarmak için Android API

 1. Workbook sınıfını kullanarak EXCEL dosyasını açın
 2. EXCEL’yi PDF’ye dönüştürün ve SaveFormat’ı AUTO olarak ayarlayın
 3. Dönüştürülen PDF dosyasını Pptxument sınıfını kullanarak yükleyin
 4. Belgeyi save kullanarak PPTX biçiminde kaydedin -) yöntem

Dönüşüm Gereksinimleri

Aspose.Total for Android’i Java aracılığıyla doğrudan Maven üzerinden kolayca kullanabilirsiniz ve Java aracılığıyla Aspose.PDF for Android ve Java aracılığıyla Aspose.Cells for Android yükleyin /java/aspose-cells-for-android-via-java-installation/#install-asposecells-for-android-via-java-from-maven-repository) uygulamalarınızda.

Alternatif olarak, downloads adresinden bir ZIP dosyası alabilirsiniz.

// load the EXCEL file using Workbook class
Workbook book = new Workbook("input.excel");
// save EXCEL as PDF
book.save("pdfOutput.pdf", com.aspose.cells.SaveFormat.AUTO);
// load the PDF file using Pptxument class
Pptxument pptxument = new Pptxument("pdfOutput.pdf");
// save pptxument in PPTX format
pptxument.save("output.pptx", com.aspose.pdf.SaveFormat.Pptx);  

EXCEL'den PPTX'e Ücretsiz Çevrimiçi Dönüştürücü

Java aracılığıyla Android'de EXCEL Dosyasından Özel Özellikleri Kaldır

Aspose.Cells for Android via Java belge dönüştürmenin yanı sıra tonlarca başka özellik de sağlar. Dönüştürme işleminden önce, EXCEL belgesinin özel özelliklerini kaldırabilirsiniz. Özel özellikleri kaldırmak için PptxumentPropertyCollection.remove yöntemini çağırın ve adını iletin. kaldırılacak belge özelliği.

// load the EXCEL file using Workbook class
Workbook book = new Workbook("input.excel");
// retrieve a list of all custom pptxument properties of the Excel file
PptxumentPropertyCollection customProperties = workbook.getWorksheets().getCustomPptxumentProperties();
// remove a custom pptxument property
customProperties.remove("Publisher"); 

Sıkça Sorulan Sorular

 • EXCEL'yi Çevrimiçi PPTX'e nasıl dönüştürebilirim?
  EXCEL dönüştürme için Çevrimiçi Uygulama yukarıda entegre edilmiştir. EXCEL'den PPTX'e dönüştürme işlemine başlamak için ilk adım, EXCEL dosyanızı içe aktarmaktır. Bu iki şekilde yapılabilir: EXCEL dosyasını dönüştürme aracına sürükleyip bırakabilir veya bilgisayarınıza göz atmak ve dönüştürmek istediğiniz EXCEL dosyasını seçmek için aracın beyaz alanına tıklayabilirsiniz. EXCEL dosyasını başarıyla içe aktardıktan sonra, dönüştürme işlemini başlatmak için Dönüştür düğmesini tıklamanız gerekir.
  Dönüştürme işlemi sırasında EXCEL dosyası bir PPTX dosyasına dönüştürülecektir. Dönüştürme aracı sihrini gösterecek ve işlem tamamlandığında yeni dönüştürülmüş PPTX dosyanızı indirebileceksiniz. Bu, herhangi bir karmaşık yazılıma veya teknik bilgiye ihtiyaç duymadan tek bir tıklamayla çıktı PPTX dosyalarını kolayca alabileceğiniz anlamına gelir.
 • EXCEL'yi dönüştürmek ne kadar sürer?
  Bu çevrimiçi EXCEL'den PPTX'e dönüştürücünün temel özelliklerinden biri, hızlı dönüştürme hızıdır. Ancak dönüştürme işleminin hızı öncelikle dönüştürmek istediğiniz EXCEL dosyasının boyutuna bağlıdır. Küçük boyutlu bir EXCEL dosyasıyla çalışıyorsanız dönüştürme işleminin yalnızca birkaç saniye içinde tamamlanmasını bekleyebilirsiniz.
  Ayrıca, dönüştürme kodunu bir Android App uygulamasına entegre ettiyseniz dönüştürme işleminin hızı, uygulamanızı nasıl optimize ettiğinize bağlı olacaktır. Uygulamanız iyi optimize edilmişse ve dönüştürme sürecini verimli bir şekilde işlemek için tasarlanmışsa, dönüştürme hızı daha hızlı olacaktır. Öte yandan, uygulamanız bu amaç için optimize edilmemişse, dönüştürme işleminin tamamlanması daha uzun sürebilir.
 • Ücretsiz Aspose.Total dönüştürücü kullanarak EXCEL'yi PPTX'e dönüştürmek güvenli midir?
  Elbette! PPTX dosyalarının indirme bağlantısı, dönüştürmeden hemen sonra kullanılabilir olacaktır. EXCEL'den PPTX'e dönüştürücümüzde gizliliğinizi ve güvenliğinizi ciddiye alıyoruz. Dosyalarınızın hassas ve kişisel bilgiler içerdiğini anlıyoruz, bu nedenle dosyalarınızın güvenli ve emniyetli olmasını sağlamak için çeşitli önlemler uyguladık.
  İlk olarak, yüklenen tüm dosyaları 24 saat sonra otomatik olarak siliyoruz. Bu, dönüştürme işlemi tamamlandıktan ve dönüştürülen dosyanızı indirdikten sonra, orijinal EXCEL dosyasını ve ortaya çıkan PPTX dosyasını sunucularımızdan sileceğimiz anlamına gelir. Ek olarak, dosyalarınızın indirme bağlantıları 24 saat sonra çalışmayı durduracak ve bu süreden sonra dosyalarınıza kimse erişemeyecek.
  Ayrıca, dosyalarınızın yetkisiz erişime karşı korunmasını sağlamak için adımlar atıyoruz. Dönüştürme işlemi sırasında veya sonrasında hiç kimsenin dosyalarınıza erişimi yoktur ve bilgisayarınız ile sunucularımız arasındaki tüm veri aktarımı şifreli ve güvenlidir.
 • EXCEL'yi dönüştürmek için hangi tarayıcıyı kullanmalıyım?
  Bu çevrimiçi EXCEL'den PPTX'e dönüştürücüye Google Chrome, Firefox, Opera veya Safari gibi herhangi bir modern tarayıcıdan erişilebilir. Bu, herhangi bir özel yazılıma veya teknik bilgiye ihtiyaç duymadan bu aracı internet bağlantısı olan herhangi bir cihazda kolayca kullanabileceğiniz anlamına gelir.
  Ancak bir masaüstü uygulaması geliştiriyorsanız ve EXCEL dosyalarını PPTX dosyalarına dönüştürmeniz gerekiyorsa Aspose.Total EXCEL Conversion API'yi kullanmanızı öneririz. Bu API, masaüstü uygulamanızda EXCEL dosyalarını PPTX dosyalarına dönüştürmek için sorunsuz ve verimli bir yol sağlar. Aspose.Total EXCEL Conversion API, kullanımı ve uygulamanıza entegre edilmesi kolay olacak şekilde tasarlanmıştır ve hızlı ve güvenilir bir dönüştürme süreci sağlar.

Android ile EXCEL Dönüşüm Seçeneklerini Keşfedin

EXCEL s'yi DOC 'ye dönüştürün (Microsoft Word İkili Biçimi)
EXCEL s'yi DOCX 'ye dönüştürün (Office 2007+ Word Belgesi)
EXCEL s'yi WORD 'ye dönüştürün (Kelime İşleme Dosya Biçimleri)