Java aracılığıyla Android’de EXCEL’yi WORD’ye dönüştürün veya Çevrimiçi Uygulama

Microsoft® Excel kullanmadan Android Uygulamalarınızda EXCEL’yi WORD’ye dönüştürün

 

Aspose.Total for Android via Java güçlü bir Dosya Otomasyonu API’leri paketidir. API’lerinden ikisini kullanarak, Android uygulamalarınıza EXCEL’den WORD’a dönüştürme özelliğini entegre edebilirsiniz. İlk adımda, Aspose.Cells for Android via Java kullanarak EXCEL’yi PDF’ye aktarabilirsiniz. Bundan sonra, Java üzerinden Android için Aspose.PDF kullanarak PDF’yi WORD’ye dönüştürebilirsiniz.

EXCEL'yi WORD'a Dışa Aktarmak için Android API

 1. Workbook sınıfını kullanarak EXCEL dosyasını açın
 2. EXCEL’yi PDF’ye dönüştürün ve SaveFormat’ı AUTO olarak ayarlayın
 3. Dönüştürülen PDF dosyasını Wordument sınıfını kullanarak yükleyin
 4. Belgeyi save kullanarak WORD biçiminde kaydedin -) yöntem

Dönüşüm Gereksinimleri

Aspose.Total for Android’i Java aracılığıyla doğrudan Maven üzerinden kolayca kullanabilirsiniz ve Java aracılığıyla Aspose.PDF for Android ve Java aracılığıyla Aspose.Cells for Android yükleyin /java/aspose-cells-for-android-via-java-installation/#install-asposecells-for-android-via-java-from-maven-repository) uygulamalarınızda.

Alternatif olarak, downloads adresinden bir ZIP dosyası alabilirsiniz.

// load the EXCEL file using Workbook class
Workbook book = new Workbook("input.excel");
// save EXCEL as PDF
book.save("pdfOutput.pdf", com.aspose.cells.SaveFormat.AUTO);
// load the PDF file using Wordument class
Wordument wordument = new Wordument("pdfOutput.pdf");
// save wordument in WORD format
wordument.save("output.word", com.aspose.pdf.SaveFormat.Word);  

EXCEL'den WORD'e Ücretsiz Çevrimiçi Dönüştürücü

Java aracılığıyla Android'de EXCEL Dosyasından Özel Özellikleri Kaldır

Aspose.Cells for Android via Java belge dönüştürmenin yanı sıra tonlarca başka özellik de sağlar. Dönüştürme işleminden önce, EXCEL belgesinin özel özelliklerini kaldırabilirsiniz. Özel özellikleri kaldırmak için WordumentPropertyCollection.remove yöntemini çağırın ve adını iletin. kaldırılacak belge özelliği.

// load the EXCEL file using Workbook class
Workbook book = new Workbook("input.excel");
// retrieve a list of all custom wordument properties of the Excel file
WordumentPropertyCollection customProperties = workbook.getWorksheets().getCustomWordumentProperties();
// remove a custom wordument property
customProperties.remove("Publisher"); 

Sıkça Sorulan Sorular

 • EXCEL'yi Çevrimiçi WORD'e nasıl dönüştürebilirim?
  EXCEL dönüştürme için Çevrimiçi Uygulama yukarıda entegre edilmiştir. EXCEL'den WORD'e dönüştürme işlemine başlamak için ilk adım, EXCEL dosyanızı içe aktarmaktır. Bu iki şekilde yapılabilir: EXCEL dosyasını dönüştürme aracına sürükleyip bırakabilir veya bilgisayarınıza göz atmak ve dönüştürmek istediğiniz EXCEL dosyasını seçmek için aracın beyaz alanına tıklayabilirsiniz. EXCEL dosyasını başarıyla içe aktardıktan sonra, dönüştürme işlemini başlatmak için Dönüştür düğmesini tıklamanız gerekir.
  Dönüştürme işlemi sırasında EXCEL dosyası bir WORD dosyasına dönüştürülecektir. Dönüştürme aracı sihrini gösterecek ve işlem tamamlandığında yeni dönüştürülmüş WORD dosyanızı indirebileceksiniz. Bu, herhangi bir karmaşık yazılıma veya teknik bilgiye ihtiyaç duymadan tek bir tıklamayla çıktı WORD dosyalarını kolayca alabileceğiniz anlamına gelir.
 • EXCEL'yi dönüştürmek ne kadar sürer?
  Bu çevrimiçi EXCEL'den WORD'e dönüştürücünün temel özelliklerinden biri, hızlı dönüştürme hızıdır. Ancak dönüştürme işleminin hızı öncelikle dönüştürmek istediğiniz EXCEL dosyasının boyutuna bağlıdır. Küçük boyutlu bir EXCEL dosyasıyla çalışıyorsanız dönüştürme işleminin yalnızca birkaç saniye içinde tamamlanmasını bekleyebilirsiniz.
  Ayrıca, dönüştürme kodunu bir Android App uygulamasına entegre ettiyseniz dönüştürme işleminin hızı, uygulamanızı nasıl optimize ettiğinize bağlı olacaktır. Uygulamanız iyi optimize edilmişse ve dönüştürme sürecini verimli bir şekilde işlemek için tasarlanmışsa, dönüştürme hızı daha hızlı olacaktır. Öte yandan, uygulamanız bu amaç için optimize edilmemişse, dönüştürme işleminin tamamlanması daha uzun sürebilir.
 • Ücretsiz Aspose.Total dönüştürücü kullanarak EXCEL'yi WORD'e dönüştürmek güvenli midir?
  Elbette! WORD dosyalarının indirme bağlantısı, dönüştürmeden hemen sonra kullanılabilir olacaktır. EXCEL'den WORD'e dönüştürücümüzde gizliliğinizi ve güvenliğinizi ciddiye alıyoruz. Dosyalarınızın hassas ve kişisel bilgiler içerdiğini anlıyoruz, bu nedenle dosyalarınızın güvenli ve emniyetli olmasını sağlamak için çeşitli önlemler uyguladık.
  İlk olarak, yüklenen tüm dosyaları 24 saat sonra otomatik olarak siliyoruz. Bu, dönüştürme işlemi tamamlandıktan ve dönüştürülen dosyanızı indirdikten sonra, orijinal EXCEL dosyasını ve ortaya çıkan WORD dosyasını sunucularımızdan sileceğimiz anlamına gelir. Ek olarak, dosyalarınızın indirme bağlantıları 24 saat sonra çalışmayı durduracak ve bu süreden sonra dosyalarınıza kimse erişemeyecek.
  Ayrıca, dosyalarınızın yetkisiz erişime karşı korunmasını sağlamak için adımlar atıyoruz. Dönüştürme işlemi sırasında veya sonrasında hiç kimsenin dosyalarınıza erişimi yoktur ve bilgisayarınız ile sunucularımız arasındaki tüm veri aktarımı şifreli ve güvenlidir.
 • EXCEL'yi dönüştürmek için hangi tarayıcıyı kullanmalıyım?
  Bu çevrimiçi EXCEL'den WORD'e dönüştürücüye Google Chrome, Firefox, Opera veya Safari gibi herhangi bir modern tarayıcıdan erişilebilir. Bu, herhangi bir özel yazılıma veya teknik bilgiye ihtiyaç duymadan bu aracı internet bağlantısı olan herhangi bir cihazda kolayca kullanabileceğiniz anlamına gelir.
  Ancak bir masaüstü uygulaması geliştiriyorsanız ve EXCEL dosyalarını WORD dosyalarına dönüştürmeniz gerekiyorsa Aspose.Total EXCEL Conversion API'yi kullanmanızı öneririz. Bu API, masaüstü uygulamanızda EXCEL dosyalarını WORD dosyalarına dönüştürmek için sorunsuz ve verimli bir yol sağlar. Aspose.Total EXCEL Conversion API, kullanımı ve uygulamanıza entegre edilmesi kolay olacak şekilde tasarlanmıştır ve hızlı ve güvenilir bir dönüştürme süreci sağlar.

Android ile EXCEL Dönüşüm Seçeneklerini Keşfedin

EXCEL s'yi DOC 'ye dönüştürün (Microsoft Word İkili Biçimi)
EXCEL s'yi DOCX 'ye dönüştürün (Office 2007+ Word Belgesi)
EXCEL s'yi PPTX 'ye dönüştürün (Açık XML sunumu Biçimi)