Java ile Android’de POWERPOINT’u ODS’ye dönüştürün

Microsoft® Excel veya PowerPoint kullanmadan Android uygulamalarında POWERPOINT dosyasını ODS’ye aktarın

 

Aspose.Total for Android via Java aracılığıyla iki aşamalı bir işlemle POWERPOINT dosyasını Android uygulamalarınızda kolayca ODS’ye dönüştürebilirsiniz. İlk adımda, Aspose.Slides for Android via Java kullanarak POWERPOINT dosyasını HTML’ye aktarabilirsiniz. İkinci olarak, Aspose.Cells for Android via Java kullanarak HTML’yi ODS’ye dönüştürebilirsiniz.

Android'de POWERPOINT'u ODS'ye Dönüştürme

 1. Sunum sınıfını kullanarak POWERPOINT dosyasını açın
 2. save kullanarak POWERPOINT’u HTML’ye dönüştürün.ISaveOptions-) yöntemi
 3. Workbook sınıfını kullanarak HTML belgesini yükleyin
 4. kaydet kullanarak belgeyi ODS biçiminde kaydedin

Dönüşüm Gereksinimleri

POWERPOINT’u ODS’ye dönüştürmek için Aspose.Total for Android’i Java aracılığıyla doğrudan Maven kullanabilirsiniz. /aspose/aspose-total) ve uygulamanıza kitaplıkları kurun.

Alternatif olarak, downloads adresinden bir ZIP dosyası alabilirsiniz.

POWERPOINT'den ODS'e Ücretsiz Çevrimiçi Dönüştürücü

Java aracılığıyla Android'de Korumalı POWERPOINT'u ODS'ye dönüştürün

API’yi kullanarak parola korumalı belgeyi de açabilirsiniz. Giriş POWERPOINT belgeniz parola korumalıysa, parolayı kullanmadan ODS’ye dönüştüremezsiniz. API, bir LoadOptions nesnesinde doğru parolayı ileterek şifrelenmiş belgeyi açmanıza olanak tanır. Aşağıdaki kod örneği, şifreli bir belgeyi parola ile açmanın nasıl deneneceğini gösterir:

Android'de Filigran ile POWERPOINT Dosyasını ODS'ye Dönüştürün

POWERPOINT dosyasını ODS’ye dönüştürürken, çıktı ODS dosya biçiminize filigran da ekleyebilirsiniz. Filigran eklemek için dönüştürülen HTML dosyasını açmak için yeni bir Çalışma Kitabı oluşturun. Dizini aracılığıyla Çalışma Sayfası’nı seçin, bir Şekil oluşturun ve addTextEffect işlevini kullanın, renkleri, şeffaflığı ve daha fazlasını ayarlayın. Bundan sonra HTML belgenizi Filigranlı ODS olarak kaydedebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • POWERPOINT'yi Çevrimiçi ODS'e nasıl dönüştürebilirim?
  POWERPOINT dönüştürme için Çevrimiçi Uygulama yukarıda entegre edilmiştir. POWERPOINT dosya dönüştürmesini başlatmak için, dosyayı beyaz alana sürükleyip bırakarak veya belgeyi içe aktarmak için alanın içine tıklayarak eklemeniz yeterlidir. Dosya eklendikten sonra, dönüştürme işlemini başlatmak için Dönüştür düğmesine tıklayın. POWERPOINT'den ODS'e dönüştürme işlemi tamamlandıktan sonra, dönüştürülen dosyanızı tek bir tıklama ile anında indirebilirsiniz.
 • POWERPOINT'yi dönüştürmek ne kadar sürer?
  Bu çevrimiçi dönüştürücünün hızı büyük ölçüde dönüştürmek istediğiniz POWERPOINT dosyasının boyutuna bağlıdır. Daha küçük dosyalar sadece birkaç saniye içinde ODS'e dönüştürülebilir. Ayrıca, dönüştürme kodunu bir Android App uygulamasına entegre etmeyi planlıyorsanız, hız, uygulamanızı dönüştürme işlemi için nasıl optimize ettiğinize bağlı olacaktır.
 • Ücretsiz Aspose.Total dönüştürücü kullanarak POWERPOINT'yi ODS'e dönüştürmek güvenli midir?
  Elbette! Dönüştürme işleminden sonra, sağlanan indirme bağlantısı aracılığıyla ODS dosyalarına anında erişebilir ve indirebilirsiniz. Yüklenen dosyaları 24 saat sonra sildiğimizi ve bu sürenin sonunda indirme bağlantılarının devre dışı kaldığını ve dosyalarınızın güvenliğini ve gizliliğini sağladığımızı unutmamak önemlidir. POWERPOINT dahil dosya dönüştürme işlemimiz tamamen güvenlidir ve başka hiç kimse dosyalarınıza erişemez. Kodu entegre etmeden önce dönüştürme sonuçlarının test edilmesine ve doğrulanmasına izin vermek için ücretsiz bir uygulama da entegre ettik.
 • POWERPOINT'yi dönüştürmek için hangi tarayıcıyı kullanmalıyım?
  Bu çevrimiçi dönüşüm için Google Chrome, Firefox, Opera ve Safari gibi çeşitli modern web tarayıcılarını kullanabilirsiniz. Ancak bir masaüstü uygulaması oluşturuyorsanız, Aspose.Total POWERPOINT Conversion API sorunsuz çalışan güvenilir bir seçenektir.

Android ile POWERPOINT Dönüşüm Seçeneklerini Keşfedin

POWERPOINT s'yi CSV 'ye dönüştürün (Virgülle Ayrılmış Değerler)
POWERPOINT s'yi DIF 'ye dönüştürün (Veri Değişim Formatı)
POWERPOINT s'yi EXCEL 'ye dönüştürün (Elektronik Tablo Dosya Biçimleri)
POWERPOINT s'yi FODS 'ye dönüştürün (OpenDocument Düz XML Elektronik Tablosu)
POWERPOINT s'yi SXC 'ye dönüştürün (StarOffice Hesap Tablosu)
POWERPOINT s'yi TSV 'ye dönüştürün (Sekmeyle Ayrılmış Değerler)
POWERPOINT s'yi XLAM 'ye dönüştürün (Excel Makro Etkin Eklenti)
POWERPOINT s'yi XLS 'ye dönüştürün (Microsoft Excel İkili Biçim)
POWERPOINT s'yi XLSB 'ye dönüştürün (Excel İkili Çalışma Kitabı)
POWERPOINT s'yi XLSM 'ye dönüştürün (Makro özellikli Hesap Tablosu)
POWERPOINT s'yi XLSX 'ye dönüştürün (XML Çalışma Kitabını Aç)
POWERPOINT s'yi XLT 'ye dönüştürün (Excel 97 - 2003 Şablonu)
POWERPOINT s'yi XLTM 'ye dönüştürün (Makro Etkin Excel Şablonu)