Aspose.Total  for C++

Microsoft Office Dosya Biçimleri, PDF ve Barkod için C++ API’leri

Microsoft Project, Excel, Word, PowerPoint, Outlook ve PDF formatlarını işlemek için yerel C++ uygulamaları geliştirin. Barkod oluşturucu ve okuyucu da dahildir!

  Ücretsiz Deneme İndirin
 
 

Aspose.Total for C++, Office veya Adobe Otomasyonu gerektirmeden Microsoft Office ve PDF'den popüler formatları oluşturmak, işlemek ve dönüştürmek için özel olarak tasarlanmış eksiksiz bir C++ Dosya Formatı Otomasyonu kitaplıkları paketidir. C++ API paketi ayrıca, barkod oluşturma ve tanıma sürecini özelleştirmek için gelişmiş özelliklere sahip görüntülerden barkod etiketleri oluşturmak ve tanımak için özel bir kitaplık içerir.

Aspose.Total for C++ aşağıdaki C++ kitaplıklarını içerir:

Aspose.Words for C++

Aspose.Words for C++

Programcıların çok çeşitli belge ayrıştırma görevlerini doğrudan C++ uygulamaları içinden gerçekleştirmeleri için bir C++ sınıf kitaplığı. Herhangi bir bağımlılık olmaksızın DOC, DOT, DOCX, DOCM, DOTX, DOTM, RTF, FlatOPC, TXT, ODT ve diğer birçok popüler kelime işlem dosya formatını yaratmaya, dönüştürmeye ve işlemeye izin verir.

Aspose.PDF for C++

Aspose.PDF for C++

C++ uygulamalarının Adobe Acrobat kullanmadan PDF dosyaları oluşturmasını, değiştirmesini ve işlemesini sağlayan bir C++ PDF kitaplığı. Aspose.PDF for C++, formların oluşturulmasını ve yönetimini, eklerin manipülasyonunu, açıklamaları, yer imlerini, filigranları ve ayrıca sayfaların PNG, JPEG ve BMP görüntülerine dönüştürülmesini destekler.

Aspose.Cells for C++

Aspose.Cells for C++

Aspose.Cells for C++, geliştiricilerin Microsoft Excel'in yüklenmesine gerek kalmadan kendi C++ uygulamalarında Excel dosya formatlarıyla çalışmasına olanak tanır. Excel C++ API, XLSX, XLS, XLSM, XLSB, CSV ve Tab Delimited dahil olmak üzere tüm ana Microsoft Excel dosya biçimlerini destekler ve tüm elektronik tablo biçimlerini PDF, XPS, HTML ve resimlere aktarabilir.

Aspose.Email for C++

Aspose.Email for C++

Aspose.Email for C++, C++ uygulamaları içinden e-posta dosyası ve e-posta mesajı arşivi düzenlemesi sunan, C++ için bir MIME ve e-posta kitaplığıdır. Email C++ API, MSG, EML, EMLX ve MHTML gibi en popüler mesaj formatlarını yaratma, değiştirme ve dönüştürme yeteneğine sahiptir ve PST ve OST arşivlerinden mesajlar oluşturabilir, inceleyebilir ve çıkarabilir.

Aspose.Slides for C++

Aspose.Slides for C++

C++ uygulamalarının PPT, POT, PPTX, PPS, PPSX, POTX ve OPD formatlarındaki sunumları ve slaytları okumasını, yazmasını ve düzenlemesini sağlayan benzersiz bir PowerPoint sunumu ve slayt yönetimi ve ayrıştırma API'sidir. Geliştiriciler, Microsoft PowerPoint'e ihtiyaç duymadan sunumlar oluşturabilir, değiştirebilir, dönüştürebilir ve oluşturabilir.

Aspose.BarCode for C++

Aspose.BarCode for C++

Barkod C++ kitaplığı, geliştiricilerin kendi C++ uygulamalarına barkod özellikleri eklemeleri için 1B, 2B ve posta barkodları için yüksek hızlı oluşturma ve tanıma algoritmaları sunar. C++ için barkod kitaplığı ayrıca geliştiricilerin barkod etiketlerini taramalı görüntü formatlarına vermelerine ve görüntülerden döndürülmüş barkodları okumalarına olanak tanır.

Aspose.Tasks for C++

Aspose.Tasks for C++

Aspose.Tasks for C++, Microsoft Project dosyalarını işleme ve ayrıştırma kitaplığıdır. Projeyi çeşitli çıktı biçimlerine dönüştürmenin yanı sıra birden çok biçimi oluşturmaya, okumaya ve işlemeye izin verir. Ayrıca, ana ve varsayılan proje ayarlarını, genişletilmiş öznitelikleri, görev kısıtlamalarını yönetin ve proje, takvimler ve takvim istisnaları için hafta içi günleri tanımlayın.

Aspose.OCR for C++

Aspose.OCR for C++

Aspose.OCR for C++, farklı yazı tiplerine ve stillere sahip görüntülerden metin çıkarmak için yerel bir OCR kitaplığıdır. Geliştiriciler, sıfırdan bir OCR yazılımı geliştirmek için gereken zamandan ve emekten tasarruf edebilir. API, BMP, JPG ve PNG dahil olmak üzere çoklu görüntü formatlarını destekler.

Aspose.Page for C++

Aspose.Page for C++

Aspose.Page for C++, bağımsız ve güvenilir bir Postscript ve XPS dosyaları işleme ve ayrıştırma kitaplığıdır. XPS, PS ve EPS formatlarını oluşturmaya, yüklemeye ve işlemeye izin verir. Ayrıca API, PS ve EPS dosyalarının EMF, BMP, GIF, PNG, JPEG ve TIFF dahil olmak üzere PDF ve raster görüntü formatlarına dönüştürülmesini sağlar.

Aspose.PUB for C++

Aspose.PUB for C++

Aspose.PUB for C++, bağımsız ve güvenilir bir Microsoft Publisher dosya işleme ve ayrıştırma kitaplığıdır. Geliştiriciler, .pub biçimlerini kolayca okuyabilir ve ayrıştırabilir. Ayrıca, PUB'dan PDF'ye dönüştürme, temel özelliklerinden biridir.

Aspose.Font for C++

Aspose.Font for C++

Aspose.Font for C++; TrueType, CFF, OpenType ve Type1 gibi farklı font formatlarıyla çalışmak için bir font entegrasyonu ve yönetim API'sidir. Akışın yanı sıra dosyalardan yazı tiplerini kolayca yükleyebilir, çizebilir ve kaydedebilirsiniz.

Aspose.TeX for C++

Aspose.TeX for C++

Aspose.TeX for C++, tex dosyalarıyla çalışmak için bir tex entegrasyon ve yönetim API'sidir. Sonuçları resim veya pdf olarak kolayca yükleyebilir, dizebilir ve kaydedebilirsiniz.

Office Dosya Biçimleri için C++ Kitaplıklarına Genel Bakış

Microsoft Excel & Anında Word raporları

Microsoft Office dosyalarının yüksek kalitede işlenmesi

PDF belgelerini veya sayfalarını görüntü biçimlerine dönüştürün

PDF'den metin ekleyin, kaldırın, değiştirin veya ayıklayın

Resmin, yer imlerinin, açıklamaların ve ek açıklamaların manipülasyonu; filigranlar

PDF oluşturma & dönüştürmek

Dönüşümler arası e-posta iletisi & mesaj arşivleri

& iCalendar RFC'ye göre yineleme kalıplarını tüketin

PST & OST

Sunumları, e-tabloları ve e-tabloları dışa aktarın; HTML olarak belgeler

İçe aktar & HTML metnini elektronik tablolarda, belgelerde & slaytlar

API ile sunumlara düzen slaytları ekleyin

EPS & XPS dosyalarını PDF'ye ve tarama görüntülerine

Yollar, tuvaller & glifler

1-3 PostScript dil seviyeleri için destek

İnsanlar ne diyor

Sadece bizim sözümüze güvenmeyin. Kullanıcıların Aspose.Total API'leri hakkında söylediklerini görün.

 
 
Örnek Olay Çalışmaları Görüntüle