Aspose.Total for Java

Java API’leri ile Dosya Oluşturun, Düzenleyin ve Dönüştürün

Kendi Java uygulamalarınızdan Word, Excel, PowerPoint, Outlook, PDF, 3D, CAD ve diğer belge formatlarını işleyin.

  Ücretsiz Deneme İndirin
 
 

Aspose.Total for Java, Java geliştiricilerine herhangi bir Java J2SE, J2EE, J2ME uygulamasından birden fazla dosya formatı oluşturma, güncelleme, yazdırma, işleme ve dönüştürme yetkisi veren bir Dosya Formatı Otomasyonu kitaplıkları koleksiyonudur.

Aspose.Total for Java, geliştiricilerin doğrudan Java uygulamaları içinde çok çeşitli belge biçimi yönetimi, düzenleme ve işleme gerçekleştirmesine olanak tanır. Word belgeleri, Excel elektronik tabloları, PowerPoint sunumları, HTML, OpenDocument, Visio, PDF, CAD ve diğer çeşitli dosya biçimleri dahil olmak üzere en popüler biçimleri destekler. Aspose.Total ile herhangi bir yazılım kullanmadan belgeler oluşturulabilir, değiştirilebilir ve dönüştürülebilir.

Aspose.Words for Java

Aspose.Words for Java

Aspose.Words for Java, geliştiricilerin çok çeşitli belge işleme görevlerini doğrudan Java uygulamaları içinde gerçekleştirmelerine olanak tanır. DOC, OOXML, RTF, HTML ve OpenDocument dahil olmak üzere en popüler kelime işlem formatlarını destekler. Aspose.Words ile Microsoft Word kullanmadan belgeler oluşturabilir, değiştirebilir ve dönüştürebilirsiniz.

Aspose.PDF for Java

Aspose.PDF for Java

Aspose.PDF for Java, Java uygulamalarınızın Adobe Acrobat kullanmadan PDF belgelerini okumasını, yazmasını ve değiştirmesini sağlayan bir PDF belgesi oluşturma API'sidir. PDF sıkıştırma seçenekleri, tablo oluşturma ve işleme, özel yazı tipi işleme ve genişletilmiş güvenlik kontrolleri dahil olmak üzere çok sayıda özellik sunan bağımsız bir API'dir.

Aspose.Cells for Java

Aspose.Cells for Java

Aspose.Cells for Java, Excel dosyası oluşturma, dönüştürme ve işleme sunar. API, Java uygulamalarının Microsoft Excel kullanmadan Excel elektronik tabloları oluşturmasını ve yönetmesini sağlar. Aspose.Cells for Java, temel veri dışa aktarma işlevlerinden çok daha fazlasını sunan, inanılmaz derecede zengin özelliklere sahip bir API'dir.

Aspose.Email for Java

Aspose.Email for Java

Aspose.Email for Java, Microsoft Outlook olmadan çeşitli formatlardaki e-posta mesaj dosyalarını okumak ve yazmak için bir dizi Java API'sidir. Outlook MSG, EML, EMLX, OFT dosyalarını okumak ve işlemek için sınıflar sağlar - ekler, alıcılar, güncelleme konusu, gövde ve diğer MSG dosya özelliklerini ekleyin.

Aspose.Slides for Java

Aspose.Slides for Java

Aspose.Slides for Java, Java tabanlı uygulamaların PowerPoint dosyalarını okumasını, yazmasını ve güncellemesini sağlayan benzersiz bir sunum işleme API'sidir. Geliştiriciler, Microsoft PowerPoint yüklemeden sunumlar oluşturabilir, değiştirebilir, kopyalayabilir, dönüştürebilir, oluşturabilir ve yazdırabilir.

Aspose.Imaging for Java

Aspose.Imaging for Java

Aspose.Imaging for Java, geliştiricilerin Java uygulamalarında görüntüleri düzenlemesine, oluşturmasına, çizmesine veya oluşturmasına olanak tanıyan bir görüntüleme API'sidir. Geniş bir geleneksel görüntü işleme operasyonları yelpazesinin yanı sıra onu en yaygın kullanılan görüntüleme motoru yapan en çok talep edilen özellikler sunar.

Aspose.BarCode for Java

Aspose.BarCode for Java

Aspose.BarCode for Java API, Java uygulamalarına barkod oluşturma ve tanıma süreçleri ekleme olanağı sunar. Java SE, Java EE ve Java ME platformlarını ve çok sayıda doğrusal, 2D ve posta barkodu türünü destekler.

Aspose.Diagram for Java

Aspose.Diagram for Java

Aspose.Diagram for Java, geliştiricilerin Microsoft Visio kullanmadan mevcut diyagramları yüklemesine, sıfırdan diyagramlar oluşturmasına, bir diyagramı desteklenen herhangi bir dosya biçiminde kaydetmesine veya Microsoft Visio çizimlerini Java uygulamaları içinde değiştirmesine olanak tanıyan, grafiksel olmayan ve iyi yapılandırılmış bir API'dir.

Aspose.Tasks for Java

Aspose.Tasks for Java

Aspose.Tasks for Java, Java uygulama geliştiricilerinin uygulamalarında Microsoft Project belge işleme yeteneği sağlamalarını sağlayan bir proje yönetimi API'sidir - üstelik Microsoft Project'i kullanmadan. Bu güçlü API ile geliştiriciler, proje planlama, tanımlama ve izleme gibi proje yönetiminin çeşitli aşamalarını kontrol edebilir.

Aspose.OCR for Java

Aspose.OCR for Java

Aspose.OCR for Java, programcıların Java uygulamalarına hızlı ve kolay bir şekilde OCR teknolojisi eklemesine olanak tanıyan bir optik karakter tanıma Java API'sidir. API, birden çok görüntü biçiminden karakterleri tanımak için bir dizi sınıf sunar.

Aspose.Note for Java

Aspose.Note for Java

Aspose.Note for Java API, Java tabanlı yazılımın sunucuya kurulmadan Microsoft OneNote ile programlı olarak ilgilenmesini sağlar. Microsoft OneNote Nesne Modeli için saf bir alternatiftir ve OneNote belgelerini yönetmek için daha iyi performans ve kullanım kolaylığı sağlar.

Aspose.CAD for Java

Aspose.CAD for Java

Aspose.CAD for Java, AutoCAD DXF ve DWG çizim dosyalarını PDF ve raster görüntülere dönüştürmeyi teklif eder. Yerel bir API olduğundan, AutoCAD veya herhangi bir yazılıma ihtiyaç duymaz.

Aspose.3D for Java

Aspose.3D for Java

Aspose.3D for Java API, 3D formatları oluşturmak, düzenlemek, işlemek ve kaydetmek için tasarlanmıştır. Java uygulamalarının bilgisayara herhangi bir yazılım paketi yüklemeden 3B belgelerle bağlantı kurmasını sağlar ve geliştiricilere tasarım görselleştirmesi için oyun dünyaları ve sahneleri modelleme ve oluşturma konusunda yardımcı olur.

Aspose.HTML for Java

Aspose.HTML for Java

Aspose.HTML for Java, Java uygulamalarında (X)HTML belgelerinin oluşturulmasına, yüklenmesine, düzenlenmesine veya dönüştürülmesine izin veren gelişmiş bir HTML işleme API'sidir. API ayrıca PDF, XPS ve bir dizi raster görüntü formatı için yüksek kaliteli bir işleme motoru sağlar.

Aspose.Page for Java

Aspose.Page for Java

Aspose.Page for Java, PostScript ve XPS belge ayrıştırma ve işleme API'sidir. Geliştiriciler, PS ve EPS dosyalarını kolayca PDF ve raster görüntü biçimlerine dönüştürebilir. API ayrıca geliştiricilerin herhangi bir bağımlılık olmaksızın XPS dosyaları oluşturmasına, ayrıştırmasına ve kaydetmesine olanak tanır.

Aspose.PSD for Java

Aspose.PSD for Java

Aspose.PSD for Java, Photoshop formatlarının işlenmesi için bir öncül API'dir. Geliştiriciler, PSD ve PSB formatlarını kolayca oluşturabilir, yükleyebilir, dönüştürebilir ve değiştirebilir. API, Adobe Photoshop'un yüklenmesine gerek kalmadan filigran ekleme, sıkıştırma, döndürme, ölçekleme ve daha fazlası gibi farklı işlemleri gerçekleştirebilir.

Aspose.OMR for Java

Aspose.OMR for Java

Aspose.OMR for Java, OMR sayısallaştırılmış sayfa görüntülerinden ve ayrıca BMP, JPG, TIF, TIFF, GIF gibi farklı görüntü formatlarından optik işaretleri tanıyan bir API'dir. API, anketler, anketler, MCQ'lar vb. gibi belge formlarından insan tarafından işaretlenmiş verileri yakalar. Tanıma temeli, taranan görüntülerden tanınacak öğelerin grafiksel bir haritasını içeren şablon işaretlemesidir.

Aspose.PUB for Java

Aspose.PUB for Java

Aspose.PUB for Java, Microsoft Publisher dosyalarının okunmasına ve PDF'ye dönüştürülmesine izin veren bir API'dir. Ayrıca API, Microsoft Publisher'a herhangi bir bağımlılık olmaksızın temel alınan dosya biçimi yapısının ayrıntılarına girmeye gerek kalmadan .pub biçimiyle çalışmaya izin verir.

Aspose.Font for Java

Aspose.Font for Java

Aspose.Font for Java, çoklu font formatlarını destekleyen bir font yükleme ve çizim API'sidir. Diskten veya akıştan font yükleme, glifleri ve metrik bilgilerini okuma, latin sembollerini algılama, font gliflerini kullanarak metin oluşturma ve daha fazlası gibi font dosyası işlemlerini kolayca gerçekleştirebilir.

Aspose.TeX for Java

Aspose.TeX for Java

Aspose.TeX for Java, bir TeX dosya dizgi API'sidir. XPS, PDF, PNG, JPEG, TIFF ve BMP gibi çeşitli formatlardaki belgeleri almak için TeX dosyalarını kolayca dizebilir. Ayrıca özel TeX formatları oluşturma özelliğine sahiptir.

Aspose.Total for Java API'lerinin Gelişmiş Özellikleri

Adres mektup birleştirmeyi kullanarak Word raporları oluşturun

Grafikler & Pivot Tablolar

Yüksek kaliteli işleme ve baskı

& PDF belgelerini değiştir

Yeni slaytlarla veya mevcut slaytları klonlayarak sunum dosyaları oluşturun

Windows meta dosyalarını (WMF) diğer grafik biçimlerine dönüştürün

OCR kullanarak görüntülerden metin ayıklayın

PostScript PS & EPS dosyalarını PDF'ye & Görüntüler

XPS dosyalarını oluşturun, değiştirin veya dönüştürün

Visio Çizimlerini PDF, XML, Görüntü, XPS, HTML ve daha fazlasına dışa aktarın

Outlook mesajını & mesaj arşiv dosyaları

Görüntüleri anında çizin veya dönüştürün

Çok Sayıda Dosya Formatını İşleyin

Aspose.Total for Java, birçok popüler dosya formatını işleyebilen inanılmaz derecede çok yönlü bir dosya işleme sistemi oluşturmanıza olanak tanır. Aşağıdaki türlerdeki dosya biçimlerini kolayca açabilir, oluşturabilir, değiştirebilir ve hatta kendi aralarında dönüştürebilirsiniz.

 • Microsoft Word belgeleri
 • Excel elektronik tabloları
 • PowerPoint sunumları
 • Adobe PDF belgeleri
 • Microsoft Visio çizimleri
 • Outlook e-postaları
 • Microsoft Project belgeleri
 • Microsoft OneNote belgeleri
 • AutoCAD çizimleri & 3B formatlar
 • Görüntüler
 • HTML dosyaları

Yardımcı İşlevlerle Paketlenmiş

Aspose.Total for Java, bir kişinin Java uygulamalarına OCR ve barkod işlevleri eklemesine, & yineleme kalıplarını tüketin ve SMTP, POP3, IMAP, MIME, DNS, FTP, ICMP ve WHOIS dahil olmak üzere ağ protokollerini kullanın.

Microsoft Office Otomasyonu – Gerekli Değil

Aspose.Total for Java, desteklenen belge formatlarıyla çalışmak için makinede Microsoft Office'in yüklenmesini gerektirmeyen yönetilen kod kullanılarak oluşturulmuştur. Desteklenen özellikler, güvenlik, kararlılık, ölçeklenebilirlik, hız ve fiyat açısından mükemmel bir Microsoft Office otomasyon alternatifidir.

İnsanlar ne diyor

Sadece bizim sözümüze güvenmeyin. Kullanıcıların Aspose.Total API'leri hakkında söylediklerini görün.

 
 
Örnek Olay Çalışmaları Görüntüle