Aspose.Total  for .NET

.NET Dosya Biçimi Manipülasyonu API’leri

Herhangi bir yazılım bağımlılığı olmadan Word, Excel, PDF, PowerPoint, Outlook ve 100’den fazla diğer dosya biçimini .NET uygulamaları içinden işleyin.

  Ücretsiz Deneme İndirin
 
 

Aspose.Total for .NET, Aspose tarafından sunulan tüm .NET File Format Automation API'lerinin en eksiksiz paketidir. Geliştiricilere, herhangi bir .NET, C#, ASP.NET ve VB.NET uygulamasında en popüler dosya biçimleri arasında oluşturma, düzenleme, işleme, yazdırma ve dönüştürme yetkisi verir.

Aspose.Total for .NET, .NET için aşağıdaki dosya formatı API'lerini içerir:

Aspose.Words for .NET

Aspose.Words for .NET

Doğrudan .NET, iOS, macOS ve Android uygulamalarınızda birden çok dosya ayrıştırma görevini gerçekleştirmek için gelişmiş bir .NET API'sidir. Aspose.Words for .NET, geliştiricilere Microsoft Word kullanmadan belgeleri değiştirme, oluşturma, oluşturma, dönüştürme ve yazdırma olanağı sunar. DOC, OOXML, RTF, HTML, OpenDocument, PDF, XPS, EPUB ve daha fazlasını destekler.

Aspose.PDF for .NET

Aspose.PDF for .NET

Aspose.PDF for .NET, bir PDF dosyası işleme ve ayrıştırma API'sidir. .NET uygulamalarının herhangi bir Adobe Acrobat bağımlılığı olmadan PDF dosyalarını okumasını, işlemesini ve yazmasını sağlar. Ayrıca API, PDF belgelerini birden çok biçime dönüştürmenin yanı sıra PDF dosyalarını geleneksel tarama ve vektör görüntülerine dönüştürme gibi özellikler sağlar.

Aspose.Cells for .NET

Aspose.Cells for .NET

Excel API, geliştiricilerin Microsoft Excel'e ihtiyaç duymadan .NET, iOS ve Android uygulamalarında elektronik tablo dosya biçimleriyle çalışmasına olanak tanır. Aspose.Cells for .NET, XLS, XLSM, XLSX, XLTM/XLTX, HTML, CSV, ODS, Tab Delimited & SpreadsheetML dahil olmak üzere tüm önemli Microsoft Excel formatlarını destekler.

Aspose.Email for .NET

Aspose.Email for .NET

Aspose.Email for .NET, ASP.NET web uygulamaları, web hizmetleri veya Windows uygulamalarından e-postalar oluşturmak, değiştirmek, göndermek ve almak için kullanılan bir .NET API koleksiyonudur. E-posta API'si, Outlook ICS, PST, OST, EML, MSG ve MHT dosyalarının yanı sıra Thunderbird'ün depolama MBOX dosyalarıyla çalışmayı çok kolaylaştırır.

Aspose.Slides for .NET

Aspose.Slides for .NET

Aspose.Slides for .NET, sunumları ve slaytları okumak, yazmak ve düzenlemek için bağımsız bir PowerPoint işleme API'sidir. Geliştiriciler, PPT, PPS, POT, PresentationML (OOXML, PPTX) ve OpenDocument sunumları (ODP) dahil olmak üzere sunum dosyası formatlarını oluşturabilir, değiştirebilir, kopyalayabilir, dönüştürebilir, oluşturabilir ve yazdırabilir.

Aspose.Imaging for .NET

Aspose.Imaging for .NET

Aspose.Imaging for .NET, .NET uygulamaları içinde görüntüleri oluşturmak, düzenlemek, çizmek veya dönüştürmek için kullanılan bir görüntüleme API'sidir. Geliştiriciler, oluşturulan veya düzenlenen görüntüleri TIFF, GIF, BMP, JPEG, PNG ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli biçimlerde, bir Görüntü düzenleyicinin yüklenmesine gerek kalmadan kaydedebilir.

Aspose.BarCode for .NET

Aspose.BarCode for .NET

Aspose.BarCode for .NET API, geliştiricilerin Microsoft .NET uygulamalarına hızlı ve kolay bir şekilde barkod oluşturma ve tanıma işlevselliği eklemelerine olanak tanır. WinForms, ASP.NET ve .NET Compact Framework'ü destekler.

Aspose.Diagram for .NET

Aspose.Diagram for .NET

Aspose.Diagram for .NET, zengin özelliklere sahip bir Visio API'sidir. Geliştiriciler, diyagramları kolayca değiştirebilir ve Visio kutucuklarını PDF ve görüntü dosyası biçimlerine dönüştürebilir. Aspose.Diagram ayrıca Visio belgelerini sunucuda işlemek için Visio hizmetleri tarafından sağlanan gelişmiş işlevsellikten yararlanır.

Aspose.Tasks for .NET

Aspose.Tasks for .NET

Aspose.Tasks for .NET, .NET uygulamalarının Microsoft Project belgelerini MPP ve XML formatlarında okumasını ve proje belgelerini Microsoft Project kullanmadan XML formatında yazmasını sağlayan güçlü bir .NET proje yönetimi API'sidir.

Aspose.OCR for .NET

Aspose.OCR for .NET

Aspose.OCR for .NET, geliştiricilerin .NET uygulamalarına OCR işlevselliği eklemelerini sağlayan bir karakter tanıma API'sidir. En sık kullanılan görüntü formatlarından karakterleri tanımak için basit sınıflar sağlar.

Aspose.Note for .NET

Aspose.Note for .NET

Aspose.Note for .NET API, uygulamaların Microsoft OneNote dosyalarıyla programlı olarak etkileşim kurmasını sağlar. Herhangi bir ek kitaplık veya üçüncü taraf yazılımı gerektirmeden Microsoft OneNote dosyalarının içeriğini yükleme, dönüştürme, oluşturma ve değiştirme gibi özellikleri destekler.

Aspose.CAD for .NET

Aspose.CAD for .NET

Aspose.CAD for .NET, geliştiricilerin AutoCAD DWG ve DXF dosyalarını PDF, JPG, PNG, BMP, TIFF ve GIF görüntü biçimlerine dönüştürmesine olanak tanır. Yerel bir API'dir ve AutoCAD veya başka bir yazılımın yüklenmesini gerektirmez.

Aspose.3D for .NET

Aspose.3D for .NET

Aspose.3D for .NET, .NET geliştiricilerinin herhangi bir ek 3B modelleme ve işleme yazılımı gerektirmeden 3B belge formatlarıyla bağlantı kurmaları için zengin özelliklere sahip bir 3B API'dir. Geliştiricilerin kolayca oluşturabileceği, okuyabileceği, dönüştürebileceği, değiştirebileceği ve 3B dosyaların içeriğini kontrol edebileceği en yaygın kullanılan 3B dosya formatlarını destekler.

Aspose.HTML for .NET

Aspose.HTML for .NET

Aspose.HTML for .NET, geliştiricilerin HTML sayfaları oluşturmasına, düzenlemesine ve PDF & XPS vb.

Aspose.GIS for .NET

Aspose.GIS for .NET

Aspose.GIS for .NET, .NET uygulamalarının vektör tabanlı jeo-uzamsal veri formatlarından coğrafi bilgilere erişmesini ve bunları yönetmesini sağlar. ESRI Shapefile ve GeoJSON gibi GIS veri formatlarını okuma, yazma ve dönüştürme sunar.

Aspose.ZIP for .NET

Aspose.ZIP for .NET

Aspose.ZIP for .NET API, geliştiricilerin belgeleri ve arşivleri zip formatına sıkıştırmasını ve zip dosyalarını ilgili arşiv ve dosyalara açmasını sağlar.

Aspose.Page for .NET

Aspose.Page for .NET

Aspose.Page for .NET, mevcut ve yeni XPS belgelerini oluşturma, düzenleme ve kaydetme olanağı sağlar. Ayrıca PS, EPS ve XPS dosyalarının PDF ve görüntü formatlarına dönüştürülmesine izin verir.

Aspose.PSD for .NET

Aspose.PSD for .NET

Aspose.PSD for .NET API, geliştiricilerin Photoshop PSD ve PSB dosyalarını yüklemesine veya oluşturmasına olanak tanır, ayrıca katmanları değiştirme, sönük PSD dosyalarını algılama ve Photoshop dosyalarını raster görüntü biçimlerine dönüştürme yeteneği sağlar.

Aspose.OMR for .NET

Aspose.OMR for .NET

Aspose.OMR for .NET, anketler, anketler, çoktan seçmeli sınav kağıtları ve diğer testler gibi belge formlarından insan tarafından işaretlenmiş verilerin yakalanmasını sağlayan bir API'dir. Böylece taranan görüntüleri ve hatta fotoğrafları yüksek doğrulukla tanıyabilir.

Aspose.PUB for .NET

Aspose.PUB for .NET

Aspose.PUB for .NET, Microsoft Publisher dosyalarının okunmasına ve diğer formatlara dönüştürülmesine izin veren bir API'dir. Ayrıca API, Microsoft Publisher'a herhangi bir bağımlılık olmaksızın, temeldeki dosya biçimi yapısının ayrıntılarına girmeye gerek kalmadan PUB belge biçimleriyle çalışmaya izin verir.

Aspose.SVG for .NET

Aspose.SVG for .NET

Aspose.SVG for .NET, bir SVG dosya formatı işleme ve ayrıştırma API'sidir. SVG düğümleri ve özellikleri üzerinde tam kontrole sahip olan Geliştiriciler, belge ağacını kolayca değiştirebilir, düğümleri kaldırabilir ve ekleyebilir, düğüm özelliklerini değiştirebilir ve filtreler uygulayabilir. Ayrıca API, SVG dosyalarını PDF'ye ve ünlü görüntü formatlarına dönüştürebilir.

Aspose.Finance for .NET

Aspose.Finance for .NET

Aspose.Finance for .NET, finansla ilgili bir format işleme API'sidir. İş süreçlerinin yönetiminde, finansal analiz ve raporlama çözümlerinde kullanılan XBRL ve iXBRL formatlarını oluşturur, okur ve doğrular.

Aspose.Drawing for .NET

Aspose.Drawing for .NET

Aspose.Drawing for .NET, GDI+ ile aynı bir grafik API'sidir. Çizgiler, eğriler ve şekiller gibi 2B vektör grafik çizimlerinin yanı sıra raster görüntülere muti stili metinler için kolayca entegre edilebilir. API, yaygın olarak kullanılan görüntü biçimlerini destekler.

Aspose.Font for .NET

Aspose.Font for .NET

Aspose.Font for .NET, bir font yönetimi ve işleme API'sidir. Diskten veya akıştan font yükleme, glifleri ve metrik bilgilerini okuma, latin sembollerini algılama, font gliflerini kullanarak metin oluşturma ve daha fazlası gibi font dosyası işlemlerini kolayca gerçekleştirebilir.

Aspose.TeX for .NET

Aspose.TeX for .NET

Aspose.TeX for .NET, bir TeX dosya dizgi API'sidir. XPS, PDF, PNG, JPEG, TIFF ve BMP gibi çeşitli formatlardaki belgeleri almak için TeX dosyalarını kolayca dizebilir. Ayrıca özel TeX formatları oluşturma özelliğine sahiptir.

Aspose.Total for .NET API'lerinin Gelişmiş Özellikleri

Barkod oluştur veya tanı

Adres mektup birleştirmeyi kullanarak raporlar oluşturun

Anında dinamik Microsoft Excel raporları oluşturun

Yüksek kaliteli işleme ve baskı

Bir XML belgesini bir Adobe Acrobat PDF dosyasına dönüştürün

Görüntü dosyalarını PDF formatına dönüştürün

Sunum dosyaları oluşturun, değiştirin veya oluşturun

Sıfırdan proje dosyaları oluşturun veya mevcut projeleri değiştirin

iCalendar ile çalışın

HTML biçimlendirmesi ve ekleri ile kolayca e-posta gönderin

Adres mektup birleştirme ve toplu posta gönderme işlevleri

POP3 ve IMAP posta sunucularına bağlanın

Microsoft Visio diyagramları oluşturun, yükleyin, düzenleyin veya dönüştürün

OCR kullanarak görüntülerden metin ayıklayın

OneNote'u resimlere & PDF formatı

Platform Bağımsızlığı

Aspose.Total for .NET, en popüler geliştirme ortamlarını ve dağıtım platformlarını kapsar. Aspose.Total for .NET'i Mono veya ASP.NET, Web Servisleri ve WinForms dahil olmak üzere herhangi bir 32-bit veya 64-bit .NET uygulamasını oluşturmak için güvenle kullanabilirsiniz.

Yardımcı İşlevlerle Dolu

Aspose.Total for .NET size, .NET uygulamalarına barkod işlevselliği eklemenize, tekrarlama kalıpları ve ağ protokolleri (SMTP, POP3, MIME, IMAP, FTP, DNS, ICMP ve WHOIS) gerçekleştirmenize olanak tanıyan kullanışlı API'lerden oluşan bir araç takımı getiriyor.

Microsoft Office Otomasyonu – Gerekli Değil

Aspose.Total for .NET API'leri, yönetilen kod kullanılarak oluşturulmuştur ve desteklenen belge formatlarıyla çalışmak için hiçbir zaman makineye Microsoft Office'in yüklenmesi gerekmez. Desteklenen özellikler, güvenlik, kararlılık, ölçeklenebilirlik, hız ve fiyat açısından mükemmel bir Microsoft Office otomasyon alternatifidir.

İnsanlar ne diyor

Sadece bizim sözümüze güvenmeyin. Kullanıcıların Aspose.Total API'leri hakkında söylediklerini görün.

 
 
Örnek Olay Çalışmaları Görüntüle