POWERPOINT’u C# ile XLTM’ye dönüştürün veya Çevrimiçi Uygulama

Microsoft® Excel veya PowerPoint kullanmadan POWERPOINT’tan XLTM’ye dönüştürme için .NET API

 

Aspose.Total for .NET kullanarak herhangi bir .NET, C#, ASP.NET ve VB.NET uygulamasında POWERPOINT dosyasını iki şekilde XLTM’ye dönüştürebilirsiniz. basit adımlar. İlk olarak, Aspose.Slides for .NET kullanarak POWERPOINT’u HTML’ye aktarabilirsiniz. Bundan sonra, Aspose.Cells for .NET Elektronik Tablo Programlama API’sini kullanarak HTML’yi XLTM’ye dönüştürebilirsiniz.

POWERPOINT'u C# ile XLTM'ye Dönüştürme

 1. Presentation sınıfını kullanarak POWERPOINT dosyasını açın
 2. Save yöntemini kullanarak POWERPOINT’u HTML olarak dışa aktarın
 3. Workbook sınıfını kullanarak HTML belgesini yükleyin
 4. Save yöntemini kullanarak belgeyi XLTM’ye kaydedin

Dönüşüm Gereksinimleri

Komut satırından nuget install Aspose.Total veya Visual Studio’nun Paket Yönetici Konsolu üzerinden ```Install-Package Aspose.Total`` ile kurun.

Alternatif olarak, çevrimdışı MSI yükleyicisini veya DLL’leri indirilenler adresinden bir ZIP dosyasında alın.

POWERPOINT'den XLTM'e Ücretsiz Çevrimiçi Dönüştürücü

Korumalı POWERPOINT'u C# ile XLTM'ye Dönüştür

POWERPOINT dosyasını XLTM’ye dönüştürürken, girdiğiniz POWERPOINT belgeniz parola korumalıysa, belgenin şifresini çözmeden onu XLTM’ye dönüştüremezsiniz. Belgeniz parola korumalı olduğunda, sunum üzerinde belirli kısıtlamalar uyguladığı anlamına gelir. Kısıtlamaları kaldırmak için şifre girilmelidir. Parola korumalı bir sunu, kilitli bir sunu olarak kabul edilir. API, bir LoadOptions nesnesinde doğru parolayı ileterek şifrelenmiş belgeyi açmanıza olanak tanır.

C# aracılığıyla Filigran ile POWERPOINT'u XLTM'ye dönüştürün

POWERPOINT dosyasını XLTM’ye dönüştürürken, çıktı XLTM dosya biçiminize de filigran ekleyebilirsiniz. Filigran eklemek için yeni bir Çalışma Kitabı nesnesi oluşturabilir ve dönüştürülmüş HTML belgesini açabilir, dizini aracılığıyla Çalışma Sayfası’nı seçebilir, bir Şekil oluşturabilir ve AddTextEffect işlevini kullanabilirsiniz. Bundan sonra HTML belgenizi Filigranlı XLTM olarak kaydedebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • POWERPOINT'yi Çevrimiçi XLTM'e nasıl dönüştürebilirim?
  POWERPOINT dönüştürme için Çevrimiçi Uygulama yukarıda entegre edilmiştir. POWERPOINT'den XLTM'e dönüştürme sürecini başlatmak için, POWERPOINT dosyasını belirlenen alana sürükleyip bırakarak veya belgeyi içe aktarmak için üzerine tıklayarak eklemeniz yeterlidir. Ardından, "Dönüştür" düğmesine tıklayın. POWERPOINT'den XLTM'e dönüştürme işlemi tamamlandıktan sonra, dönüştürülen dosyayı indirebilirsiniz. Tek bir tıklama ile çıktı XLTM dosyalarınızı alacaksınız.
 • POWERPOINT'yi dönüştürmek ne kadar sürer?
  Bu çevrimiçi dönüştürücünün hızı, büyük ölçüde POWERPOINT dosyasının boyutuna bağlıdır. POWERPOINT dosyasının boyutu küçükse, XLTM'e dönüştürme işlemi birkaç saniye içinde tamamlanabilir. Ayrıca, dönüştürme kodunu bir .NET uygulamasına entegre ettiyseniz dönüştürme işleminin hızı, uygulamanızı bu amaç için ne kadar iyi optimize ettiğinize bağlı olacaktır.
 • Ücretsiz Aspose.Total dönüştürücü kullanarak POWERPOINT'yi XLTM'e dönüştürmek güvenli midir?
  Elbette! POWERPOINT'den XLTM'e dönüştürme işlemi tamamlanır tamamlanmaz, dönüştürülen XLTM dosyaları için indirme bağlantısına anında erişebileceksiniz. Yüklenen tüm dosyaları 24 saat sonra otomatik olarak sildiğimizi ve indirme bağlantılarının bu süreden sonra artık aktif olmayacağını lütfen unutmayın. Başka hiç kimsenin onlara erişimi olmadığı için dosyalarınız tamamen güvenli ve özeldir. POWERPOINT dönüştürme de dahil olmak üzere dosya dönüştürme işleminin kullanımı kesinlikle güvenlidir. Bu ücretsiz uygulamayı, kodu entegre etmeden önce sonuçları değerlendirebilmeniz için öncelikle test amacıyla sunuyoruz.
 • POWERPOINT'yi dönüştürmek için hangi tarayıcıyı kullanmalıyım?
  Bu çevrimiçi dönüştürme aracı, Google Chrome, Firefox, Opera veya Safari gibi tüm modern tarayıcılarla uyumludur. Ancak bir masaüstü uygulaması geliştiriyorsanız sorunsuz entegrasyon için Aspose.Total POWERPOINT Conversion API güvenilir bir seçenektir.

.NET ile POWERPOINT Dönüşüm Seçeneklerini Keşfedin

POWERPOINT s'yi CSV 'ye dönüştürün (Virgülle Ayrılmış Değerler)
POWERPOINT s'yi DIF 'ye dönüştürün (Veri Değişim Formatı)
POWERPOINT s'yi EXCEL 'ye dönüştürün (Elektronik Tablo Dosya Biçimleri)
POWERPOINT s'yi FODS 'ye dönüştürün (OpenDocument Düz XML Elektronik Tablosu)
POWERPOINT s'yi ODS 'ye dönüştürün (OpenDocument Elektronik Tablosu)
POWERPOINT s'yi SXC 'ye dönüştürün (StarOffice Hesap Tablosu)
POWERPOINT s'yi TSV 'ye dönüştürün (Sekmeyle Ayrılmış Değerler)
POWERPOINT s'yi XLAM 'ye dönüştürün (Excel Makro Etkin Eklenti)
POWERPOINT s'yi XLS 'ye dönüştürün (Microsoft Excel İkili Biçim)
POWERPOINT s'yi XLSB 'ye dönüştürün (Excel İkili Çalışma Kitabı)
POWERPOINT s'yi XLSM 'ye dönüştürün (Makro özellikli Hesap Tablosu)
POWERPOINT s'yi XLSX 'ye dönüştürün (XML Çalışma Kitabını Aç)
POWERPOINT s'yi XLT 'ye dönüştürün (Excel 97 - 2003 Şablonu)