Aspose.Total for Reporting Services

Raporları Office Formatlarında Sunmak için Raporlama Hizmetleri Uzantıları

RDL ve RDLC raporlarını Word, Excel, PDF ve PowerPoint formatlarına aktarın ve dışa aktarılan belgelere barkodlar ekleyin.

  Ücretsiz Deneme İndirin
 
 

Aspose.Total for Reporting Services, geliştiricilerin RDL raporlarını Word, Excel, PowerPoint ve PDF belge formatlarına kolayca aktarmasına olanak tanıyan Microsoft SQL Server Raporlama Hizmetleri için bir Oluşturma Uzantıları paketidir. Dışa aktarılan belgelere barkod ekleyerek de iş akışını iyileştirebilirsiniz.

Aspose.Total for Reporting Services aşağıdaki işleme uzantılarını içerir:

Aspose.Words for Reporting Services

Aspose.Words for Reporting Services

Aspose.Words for Reporting Services, RDL ve RDLC raporlarının OOXML, DOC, RTF ve WordprocessingML belgeleri olarak Microsoft SQL Server Raporlama Servisleri ve Microsoft Rapor Görüntüleyici'den dışa aktarılmasını destekler.

Aspose.PDF for Reporting Services

Aspose.PDF for Reporting Services

Aspose.PDF for Reporting Services, Microsoft SQL Server Raporlama Servislerinden PDF raporları üretme yeteneği sağlayan sağlam bir çözümdür. RDL rapor özelliklerinin çoğu desteklenir ve geliştiricilerin en yüksek kalitede PDF raporları oluşturmasına olanak tanır.

Aspose.Cells for Reporting Services

Aspose.Cells for Reporting Services

Aspose.Cells for Reporting Services, Microsoft SQL Server Raporlama Hizmetlerinin yanı sıra Microsoft Report Viewer'ın en popüler sürümlerinden yerel Excel raporları sunmanıza olanak tanır.

Aspose.Slides for Reporting Services

Aspose.Slides for Reporting Services

Aspose.Slides for Reporting Services, Microsoft SQL Server Raporlama Servislerinden Microsoft PowerPoint formatlarında raporlar oluşturmak için piyasadaki tek çözümdür. Tablolar, matrisler, çizelgeler ve resimler gibi RDL rapor özellikleri, yüksek kalitede sunumlara veya slayt gösterilerine dönüştürülebilir.

Aspose.BarCode for Reporting Services

Aspose.BarCode for Reporting Services

Aspose.BarCode for Reporting Services, Microsoft SQL Server Reporting Services içinde barkod görüntülerini işlemek için en kapsamlı çözümdür.

Raporlama Hizmetleri İşleme Uzantısının Gelişmiş Özellikleri

RDL ve RDLC raporlarını Word, Excel, PowerPoint ve PDF formatlarında dışa aktarın

Grafikler & Pivot Tablolar

Yüksek kaliteli görüntü oluşturma & baskı

RDL rapor belgelerini doğrudan Raporlama Servislerinden PDF formatına dönüştürün

PDF belgeleri için içindekiler tablosu, tablo listesi veya şekil listesi oluşturun

RDL raporlarında & PowerPoint formatına aktar

Üstbilgiler, altbilgiler, resimler, tablolar, metin kutuları ve dışa aktarma ile RDL raporları oluşturun

Alt raporlarla veri merkezli RDL raporları oluşturun ve PowerPoint formatlarına aktarın

& barkodlu raporları yazdır

Barkod işlevselliği dahil ederek uygulama iş akışını iyileştirin

Raporları, Raporlama Hizmetleri sürümü tarafından desteklenen herhangi bir dosya biçiminde dışa aktarın

Microsoft Rapor Görüntüleyici ile kullanın

Kapsamlı RDL Desteği

Aspose.Total for Reporting Services, eksiksiz RDL spesifikasyonunu tamamen destekler. Bu, mevcut herhangi bir RDL raporunu dışa aktarabileceğiniz ve tam olarak RDL tasarımına göre görüneceği anlamına gelir. Ayrıca, belirli bir rapor tasarımcısı kullanmaya gerek yoktur. Herhangi bir RDL rapor tasarımcısını kullanabilirsiniz ve rapor tam olarak tasarladığınız şekilde dışa aktarılacaktır.

Aspose.Total for Reporting Services aşağıdaki RDL öğelerini destekler:

 • Grafikler
 • altbilgiler
 • Başlıklar
 • Görüntüler
 • çizgiler
 • Listeler
 • matrisler
 • Sayfa
 • dikdörtgenler
 • Bölümler
 • stiller
 • alt raporlar
 • tablolar
 • Metin kutuları

Yüksek Sadakat, Rapor Tasarımıyla Aynı

Aspose.Total for Reporting Services, RDL raporlarını büyük bir hassasiyetle çeşitli dosya formatlarına aktarmanıza olanak tanır. Dışa aktarılan raporların aslına uygunluğu, rapor tasarımıyla aynıdır.

Üstelik Aspose.Total for Reporting Service, tamamı orijinal raporla tamamen aynı olan düzenlenebilir Microsoft Word belgeleri, Microsoft PowerPoint sunumları ve Microsoft Excel çalışma sayfaları elde etmenize olanak tanır.

Kolay & Hafif Dağıtım

Aspose.Total for Reporting Services kurulum paketi, Microsoft SQL Server Reporting Services (32-bit ve 64-bit) çalıştıran bilgisayarlara kurulabilen her bir oluşturma uzantıları için MSI yükleyicilerini içerir.

Tamamen C# ile yazılmış, CLS uyumlu ve yalnızca güvenli yönetilen kod içeren yalnızca bir .NET derlemesinden oluştuğu için her işleme uzantısının dağıtımı kolaydır.