Aspose.Total  for SharePoint

Dosyaları Yönetmek için SharePoint Uygulamaları

Microsoft SharePoint uygulamalarında Word, Excel, PowerPoint, PDF, Outlook ve diğer birçok formatı kolayca dönüştürün ve birleştirin.

  Ücretsiz Deneme İndirin
 
 

Aspose.Total for SharePoint, Aspose tarafından sunulan her derlenmiş SharePoint uygulamasının bir birleşimidir. Geliştiricilere Microsoft SharePoint içinden belgeleri kolayca dönüştürme ve birleştirme olanağı sunar ve yüksek kaliteli dönüştürme ile birden çok belge biçimini destekler.

Aspose.Total for SharePoint, SharePoint içinde tutulan belgeleri kullanıcılarınızın ihtiyaç duyduğu çeşitli belge biçimlerine dönüştürmek için Windows SharePoint Services (WSS) veya Microsoft Office SharePoint Server (MOSS) teknolojilerinde kurumsal bir belge deposuna sahip olmanıza yardımcı olur.

Aspose.Words for SharePoint

Aspose.Words for SharePoint

Aspose.Words for SharePoint, SharePoint içinde tutulan belgeleri kullanıcılarınızın ihtiyaç duyduğu çeşitli belge biçimlerine dönüştürmek için Windows SharePoint Services (WSS) veya Microsoft Office SharePoint Server'ın (MOSS) teknolojilerinde kurumsal bir belge deposuna sahip olmanıza yardımcı olur.

Aspose.PDF for SharePoint

Aspose.PDF for SharePoint

Aspose.PDF for SharePoint, liste öğelerini ve wiki sayfalarını Taşınabilir Belge Formatına (PDF) dönüştürme yeteneği sağlar.

Aspose.Cells for SharePoint

Aspose.Cells for SharePoint

Aspose.Cells for SharePoint, geliştiricilerin Microsoft Excel belgelerini Microsoft SharePoint içinde dönüştürmesine ve yerel desteklenen biçimlerin ötesinde birden çok belge biçimini desteklemesine olanak tanıyan esnek bir elektronik tablo işleme çözümüdür. Ayrıca, SharePoint içinde tutulan dosyaları kullanıcılarınızın ihtiyaç duyduğu biçimlere dönüştürmenize izin vererek kurumsal bilgileri dağıtmanıza da yardımcı olur.

Aspose.Email for SharePoint

Aspose.Email for SharePoint

Aspose.Email for SharePoint, doğrudan Microsoft SharePoint belge kitaplığından mesaj dosyası formatı dönüştürme, e-posta eki çıkarma, posta sunucularıyla e-posta senkronizasyonu ve FTP sunucusuna dosya aktarımı gibi çok sayıda özellik sunar.

Aspose.Slides for SharePoint

Aspose.Slides for SharePoint

Aspose.Slides for SharePoint, geliştiricilerin PowerPoint dosyalarını (PPT, POT, PPS, PPTX, POT ve PPSX formatı) Microsoft PowerPoint kullanmadan bir SharePoint uygulamasında okumasına ve dönüştürmesine olanak tanır. Çeşitli PowerPoint dosya biçimlerini aslına uygunluğunu kaybetmeden PDF, TIFF veya XPS biçimlerine dönüştürmesi gereken SharePoint geliştiricilerine yöneliktir. WSS 3.0, MOSS 2007 ve MOSS 2010 ile çalışması desteklenmektedir.

Aspose.Imaging for SharePoint

Aspose.Imaging for SharePoint

Aspose.Imaging for SharePoint, SharePoint çözümlerine görüntü işleme yeteneği ekler. Farklı görüntü dosyası biçimleri arasında dönüştürmeyi ve Microsoft SharePoint Server 2010 ve Microsoft SharePoint Foundation 2010 içinden görüntü düzenlemeyi destekler.

Aspose.BarCode for SharePoint

Aspose.BarCode for SharePoint

Aspose.BarCode for SharePoint, bu barkod sistemini kullanarak SharePoint listelerinizi geliştirmek için benzersiz ve sağlam bir uygulama sunar. Barkod SharePoint uygulaması, Linear, Postal ve 2D barkodlar dahil olmak üzere en popüler 40'tan fazla barkod sembolojisini destekler.

Çeşitli Popüler Belge Formatları Arasında Hızlıca ve Hızlıca Dönüştürme; güvenilir

Aspose.Total for SharePoint, her bir bileşenin birkaç dosya formatını desteklediği birkaç bileşenden oluşan bir pakettir. Aspose.Total for SharePoint'in sunucunuzda kurulu olması, SharePoint belge kitaplığınızdan çok çeşitli popüler ofis belge formatlarını birbirine dönüştürmenize olanak tanır.

Aspose.Total for SharePoint aşağıdaki dosya türlerini destekler.

  • Microsoft Word belgeleri
  • Microsoft Excel spreadsheets
  • Microsoft PowerPoint sunumları & slayt gösterileri
  • Microsoft Outlook mesajları

Ayrıca Aspose.Total for SharePoint şunları destekler:

  • Office belgelerinin PDF'ye dönüştürülmesi & PDF/A
  • Görüntü biçimlerinin karşılıklı dönüşümü

Çoklu Dönüşüm Seçenekleri

Aspose.Total for SharePoint, alt klasörlerdeki dosyaları dönüştürmeyi, belgeleri birleştirmeyi, hedef klasörü değiştirmeyi ve hedef klasörlerdeki mevcut belgelerin üzerine yazmayı teklif eder.

Özel SharePoint Çözümleri için Genel API'nin Kullanılabilirliği

Kendi SharePoint çözümlerini oluşturan geliştiriciler, genel API aracılığıyla Aspose dönüştürme motoruna erişebilir. Bu, desteklenen tüm dosya biçimlerini ve hem tekli hem de çoklu dosya dönüştürmeleriyle dönüştürme seçeneklerini içerir.