Převést TIFF na JPG v Java

Vysokorychlostní softwarová Java pro převod TIFF na JPG

Použijte naše API pro konverzi dokumentů k vytvoření přenosného, robustního a bezpečného softwaru v Javě. Toto je kompletní profesionální softwarové řešení pro import a export TIFF, JPG a mnoha dalších formátů dokumentů pomocí Java.

Převeďte TIFF na JPG v Java

Potřeba převést TIFF obrazu JPG formátu programově? S Aspose.Words for Java každý vývojář snadno transformovat TIFF na JPG pomocí pouhých několika řádků Java kódu.

Moderní rozhraní pro zpracování obrazu Java JPG z TIFF vysokou rychlostí. Otestujte kvalitu TIFF na JPG přímo v prohlížeči. Výkonná Java umožňuje konvertovat TIFF do mnoha oblíbených grafických formátů.

Uložte TIFF jako JPG v Java

Následující příklad ukazuje, jak převést TIFF na JPG v Java.

Postupujte podle jednoduchých kroků a TIFF JPG JPG formát. Přečtěte si TIFF z místního disku a poté jej jednoduše uložte jako JPG, přičemž požadovaný formát obrázku JPG přípony JPG. Pro oba TIFF čtení a JPG psaní můžete použít plně kvalifikované názvy souborů. Výstupní JPG bude identický s původním TIFF.

Příklad kódu v Java pro převod TIFF do formátu JPG
Vložte soubor
Nahrajte soubor, který chcete převést
Spustit kód
Výstupní formát
Vyberte cílový formát ze seznamu
import com.aspose.words.*;

Document doc = new Document();
DocumentBuilder builder = new DocumentBuilder(doc);

Shape shape = builder.insertImage("Input.tiff");
shape.getImageData().save("Output.jpg");
import com.aspose.words.*; Document doc = new Document("Input.tiff"); doc.save("Output.jpg"); import com.aspose.words.*; Document doc = new Document("Input.tiff"); for (int page = 0; page < doc.getPageCount(); page++) { Document extractedPage = doc.extractPages(page, 1); extractedPage.save(String.format("Output_%d.jpg", page + 1)); } import com.aspose.words.*; Document doc = new Document(); DocumentBuilder builder = new DocumentBuilder(doc); builder.insertImage("Input.tiff"); doc.save("Output.jpg"); import com.aspose.words.*; Document doc = new Document(); DocumentBuilder builder = new DocumentBuilder(doc); Shape shape = builder.insertImage("Input.tiff"); shape.getImageData().save("Output.jpg");
Spustit kód
Sdílejte kód na sociálních sítích:

Jak převést TIFF na JPG

  1. Nainstalujte 'Aspose.Words for Java'.
  2. Přidejte odkaz na knihovnu (importujte knihovnu) do svého Java projektu.
  3. Otevřete zdrojový TIFF soubor Java.
  4. Zavolejte metodu 'save()' a předejte výstupní název souboru s příponou JPG.
  5. Získejte výsledek konverze TIFF JPG.

Java pro převod TIFF na JPG

Naše balíčky Java hostujeme v úložištích Maven. 'Aspose.Words for Java' je běžný JAR obsahující bajtový kód. Postupujte prosím podle pokynů krok za krokem, jak jej nainstalovat do vašeho vývojářského prostředí Java.

Požadavky na systém

Podporována je Java SE 7 a novější Java Poskytujeme také samostatný balíček pro Java SE 6 pro případ, že jste povinni používat toto zastaralé JRE.

Náš Java je multiplatformní a běží na všech operačních systémech s JVM, včetně Microsoft Windows, Linux, macOS, Android a iOS.

Informace o volitelných závislostech balíčků, jako je JogAmp JOGL, Harfbuzz písem Java Advanced Imaging JAI, naleznete v dokumentaci produktu.

Další podporované konverze TIFF

TIFF můžete převést do mnoha dalších formátů souborů:

5%

Přihlaste se k odběru aktualizací produktu Aspose

Získejte měsíční zpravodaje a nabídky přímo do vaší poštovní schránky.

© Aspose Pty Ltd 2001-2023. Všechna práva vyhrazena.