Teisenda pilt väärtuseks TXT keeles C#

Kiire tarkvara .NET teek pilt TXT

Kasutage meie dokumentide teisendamise API t, et arendada kõrgetasemelist platvormist sõltumatut tarkvara .NET ja .NET Core platvormidele. See on täielik professionaalne tarkvaralahendus pilt, TXT ja paljude muude dokumendivormingute C#, F#, VB.NET.

Teisendamine pildi pilt lehe C#

Kas soovite pildid programmiliselt pilt Rakendusega Aspose.Words for .NET saate teisendada pildi pilt dokumendivormingusse, kasutades vaid mõnda C# koodi rida.

Meie C# API loob professionaalse kvaliteediga piltidest pilt Testige oma brauseris kõrgeima kvaliteediga pilti pilt Võimas .NET teisendus API võimaldab teisendada pilte paljudesse populaarsetesse vormingutesse.

Salvestage pilt pilt dokumendina rakenduses C#

Järgmine näide näitab, kuidas teisendada pilti pilt dokumendivormingusse rakenduses C#.

pilt dokumendivormingusse muutmiseks järgige lihtsaid samme. Lugege oma pilti kohalikult draivilt, seejärel salvestage see lihtsalt dokumendivormingus, määrates vajaliku failivormingu pilt dokumendilaiendiga. Nii piltide lugemiseks kui ka pilt dokumentide kirjutamiseks võite kasutada täiskvalifitseeritud failinimesid.

Koodinäide keeles C# et teisendada PNG vormingusse TXT
Sisendfail
Laadige üles fail, mida soovite teisendada
Käivita kood
Väljundvorming
Valige loendist sihtvorming
using Aspose.Words;

var doc = new Document();
var builder = new DocumentBuilder(doc);

builder.InsertImage("Input.png");

doc.Save("Output.txt");
using Aspose.Words; var doc = new Document("Input.png"); doc.Save("Output.txt"); using Aspose.Words; var doc = new Document("Input.png"); for (int page = 0; page < doc.PageCount; page++) { var extractedPage = doc.ExtractPages(page, 1); extractedPage.Save($"Output_{page + 1}.txt"); } using Aspose.Words; var doc = new Document(); var builder = new DocumentBuilder(doc); builder.InsertImage("Input.png"); doc.Save("Output.txt"); using Aspose.Words; var doc = new Document(); var builder = new DocumentBuilder(doc); var shape = builder.InsertImage("Input.png"); shape.ImageData.Save("Output.txt");
Käivita kood
Jaga koodi sotsiaalmeedias:

Kuidas teisendada pilt keeleks TXT

  1. Installige 'Aspose.Words for .NET'.
  2. C# projektile teegi viide (importige teek).
  3. Avage lähtefail pilt rakenduses C#.
  4. Kutsuge 'Save()', edastades väljundfaili nime laiendiga TXT.
  5. Hankige pilt konversiooni tulemus kui TXT.

C# teek, et teisendada pilt keeleks TXT

Aspose.Words for .NET installimiseks oma süsteemi on kolm alternatiivset võimalust. Valige üks, mis sarnaneb teie vajadustega, ja järgige samm-sammult juhiseid:

Nõuded süsteemile

Meie toode on täielikult platvormideülene ja toetab kõiki peamisi .NET-i rakendusi, mis järgivad '.NET Standard 2.0' spetsifikatsiooni:

  • Microsofti .NET Framework, alustades kõige varasemast 2.0 versioonist ja lõpetades uusima '.NET Framework 4.8'
  • .NET Core, alustades kõige varasemast versioonist 2.0 ja lõpetades '.NET 6'
  • Mono >= 2.6.7

Niipalju kui .NET -kood ei sõltu aluseks olevast riistvarast või operatsioonisüsteemist, vaid ainult virtuaalmasinast, võite vabalt arendada mis tahes tarkvara Windowsi, macOS -i, Androidi, iOS -i ja Linuxi jaoks. Lihtsalt veenduge, et olete installinud vastava versiooni .NET Framework, .NET Core, Windows Azure, Mono või Xamarin.

C#, F#, VB.NET rakenduste loomiseks soovitame kasutada Microsoft Visual Studio, Xamarin ja MonoDevelop integreeritud arenduskeskkondi.

Lisateavet leiate toote dokumentatsioonist.

Muud toetatud pilt konversioonid

Saate teisendada pilt paljudesse teistesse failivormingutesse:

5%

Tellige Aspose'i tootevärskendused

Saate igakuiseid uudiskirju ja pakkumisi otse teie postkasti.

© Aspose Pty Ltd 2001-2023. Kõik õigused kaitstud.