Teisenda tekst väärtuseks PNG keeles C#

Kiire tarkvara .NET teek tekst PNG

Kasutage meie dokumentide teisendamise API t, et arendada kõrgetasemelist platvormist sõltumatut tarkvara .NET ja .NET Core platvormidele. See on täielik professionaalne tarkvaralahendus tekst, PNG ja paljude muude dokumendivormingute C#, F#, VB.NET.

Kuva koodilõik

Teisendage tekst PNG C#

Kas soovite programmiliselt teisendada tekst PNG Rakendusega Aspose.Words for .NET saab iga arendaja hõlpsasti teisendada tekst PNG kasutades vaid mõne C#.

Kaasaegne dokumenditöötlus C# API loob PNG st suure kiirusega tekst Testige PNG tekst kvaliteeti otse brauseris. Võimas C# teek võimaldab teisendada tekst faile paljudesse populaarsetesse pildivormingutesse.

Salvestage tekst kui PNG C#

Järgmine näide demonstreerib, kuidas teisendada tekst PNG pildiks C#.

Järgige lihtsat sammu omakorda tekst PNG faili graafiline formaat. Lugege tekst, seejärel salvestage see lihtsalt nimega PNG, määrates vajaliku pildivormingu PNG laiendiga. Nii tekst lugemiseks kui ka PNG kirjutamiseks võite kasutada täiskvalifitseeritud failinimesid. Väljundi PNG graafiline sisu on identne algse tekst failiga.

Koodinäide keeles C# et teisendada TXT vormingusse PNG
Sisendfail
Laadige üles fail, mida soovite teisendada
Käivita kood
Väljundvorming
Valige loendist sihtvorming
using Aspose.Words;

var doc = new Document("Input.txt");

for (int page = 0; page < doc.PageCount; page++)
{
  var extractedPage = doc.ExtractPages(page, 1);
  extractedPage.Save($"Output_{page + 1}.png");
}
using Aspose.Words; var doc = new Document("Input.txt"); doc.Save("Output.png"); using Aspose.Words; var doc = new Document("Input.txt"); for (int page = 0; page < doc.PageCount; page++) { var extractedPage = doc.ExtractPages(page, 1); extractedPage.Save($"Output_{page + 1}.png"); } using Aspose.Words; var doc = new Document(); var builder = new DocumentBuilder(doc); builder.InsertImage("Input.txt"); doc.Save("Output.png"); using Aspose.Words; var doc = new Document(); var builder = new DocumentBuilder(doc); var shape = builder.InsertImage("Input.txt"); shape.ImageData.Save("Output.png");
Käivita kood
Jaga koodi sotsiaalmeedias:

Kuidas teisendada tekst keeleks PNG

 1. Installige 'Aspose.Words for .NET'.
 2. C# projektile teegi viide (importige teek).
 3. Avage lähtetekst fail rakenduses C#.
 4. Kutsuge 'Save()', edastades väljundfaili nime laiendiga PNG.
 5. Hankige tekst konversiooni tulemus kui PNG.

C# teek, et teisendada tekst keeleks PNG

Aspose.Words for .NET installimiseks oma süsteemi on kolm alternatiivset võimalust. Valige üks, mis sarnaneb teie vajadustega, ja järgige samm-sammult juhiseid:

Nõuded süsteemile

Meie toode on täielikult platvormideülene ja toetab kõiki peamisi .NET i rakendusi, mis järgivad '.NET Standard 2.0' spetsifikatsiooni:

 • Microsofti .NET Framework, alustades kõige varasemast 2.0 versioonist ja lõpetades uusima '.NET Framework 4.8'
 • .NET Core, alustades kõige varasemast versioonist 2.0 ja lõpetades '.NET 6'
 • Mono >= 2.6.7

Niipalju kui .NET -kood ei sõltu aluseks olevast riistvarast või operatsioonisüsteemist, vaid ainult virtuaalmasinast, võite vabalt arendada mis tahes tarkvara Windowsi, macOS -i, Androidi, iOS -i ja Linuxi jaoks. Lihtsalt veenduge, et olete installinud vastava versiooni .NET Framework, .NET Core, Windows Azure, Mono või Xamarin.

C#, F#, VB.NET rakenduste loomiseks soovitame kasutada Microsoft Visual Studio, Xamarin ja MonoDevelop integreeritud arenduskeskkondi.

Lisateavet leiate toote dokumentatsioonist.

Muud toetatud tekst konversioonid

Saate teisendada tekst paljudesse teistesse failivormingutesse:

5%

Tellige Aspose'i tootevärskendused

Saate igakuiseid uudiskirju ja pakkumisi otse teie postkasti.

© Aspose Pty Ltd 2001-2023. Kõik õigused kaitstud.