המר HTML ל JPG ב C#

ספריית .NET במהירות גבוהה HTML ל JPG

השתמש ב API שלנו להמרת מסמכים כדי לפתח תוכנה עצמאית ברמה גבוהה עבור פלטפורמות .NET ו-. .NET Core. זהו פתרון תוכנה מקצועי מלא לייבוא וייצוא של HTML, JPG ופורמטים רבים אחרים של מסמכים באמצעות C#, F#, VB.NET.

הצג את קטע הקוד

המר את HTML ל JPG ב C#

האם צריך להמיר את HTML ל JPG פרוגרמטי? עם Aspose.Words for .NET מפתח כלשהו יכול להפוך בקלות HTML לתוך JPG פורמט התמונה עם רק כמה שורות של C# קוד.

עיבוד מסמכים מודרני C# API יוצר את JPG מ HTML במהירות גבוהה. בדוק את איכות HTML ל JPG ישירות בדפדפן. C# רבת עוצמה מאפשרת המרת HTML לפורמטים פופולריים רבים של תמונות.

שמור את HTML בתור JPG ב C#

הדוגמה הבאה ממחישה כיצד להמיר HTML ל JPG תמונה C#.

בצע את השלבים פשוט להפוך HTML קובץ לתוך JPG בפורמט גרפי. קרא את HTML מהכונן המקומי, ואז פשוט שמור אותו כ JPG, תוך ציון פורמט התמונה הנדרש על ידי סיומת JPG הן עבור קריאה של HTML JPG אתה יכול להשתמש בשמות קבצים מתאימים לחלוטין. הפלט JPG יהיה זהה ל HTML קובץ המקורי.

דוגמה לקוד ב C# להמרת HTML ל JPG פורמט
העלה קובץ שברצונך להמיר
הפעל קוד
בחר את פורמט היעד מהרשימה
using Aspose.Words;

var doc = new Document("Input.html");

for (int page = 0; page < doc.PageCount; page++)
{
  var extractedPage = doc.ExtractPages(page, 1);
  extractedPage.Save($"Output_{page + 1}.jpg");
}
using Aspose.Words; var doc = new Document("Input.html"); doc.Save("Output.jpg"); using Aspose.Words; var doc = new Document("Input.html"); for (int page = 0; page < doc.PageCount; page++) { var extractedPage = doc.ExtractPages(page, 1); extractedPage.Save($"Output_{page + 1}.jpg"); } using Aspose.Words; var doc = new Document(); var builder = new DocumentBuilder(doc); builder.InsertImage("Input.html"); doc.Save("Output.jpg"); using Aspose.Words; var doc = new Document(); var builder = new DocumentBuilder(doc); var shape = builder.InsertImage("Input.html"); shape.ImageData.Save("Output.jpg");
הפעל קוד
שתפו את הקוד ברשתות החברתיות:

כיצד להמיר HTML ל JPG

 1. התקן את 'Aspose.Words for .NET'.
 2. הוסף הפניה לספרייה (ייבא את הספרייה) לפרויקט C#.
 3. פתח את קובץ HTML C#.
 4. התקשר 'Save()', העברת שם קובץ פלט עם סיומת JPG.
 5. קבל את התוצאה של המרה HTML JPG.

ספריית C# HTML ל JPG

ישנן שלוש אפשרויות חלופיות להתקנת "Aspose.Words עבור .NET" במערכת שלך. אנא בחר אחד שדומה לצרכים שלך ופעל לפי ההוראות המפורטות:

דרישות מערכת

המוצר שלנו חוצה פלטפורמות מלא ותומך בכל יישומי .NET העיקריים בהתאם למפרט '.NET Standard 2.0'

 • Microsoft .NET Framework, החל מגרסת 2.0 המוקדמת ביותר, וכלה ב '.NET Framework 4.8'
 • .NET Core, החל מה -2.0 המוקדמת ביותר, וכלה ב- '.NET 6'
 • Mono >= 2.6.7

ככל שקוד .NET אינו תלוי בחומרה או במערכת ההפעלה הבסיסית, אלא רק במכונה וירטואלית, אתה רשאי לפתח כל סוג של תוכנה עבור Windows, macOS, Android, iOS ו- Linux. רק וודא שהתקנת את הגירסה המתאימה של .NET Framework, .NET Core, Windows Azure, Mono או Xamarin.

אנו ממליצים להשתמש בסביבות פיתוח משולבות של Microsoft Visual Studio, Xamarin ו- MonoDevelop ליצירת יישומי C#, F#, VB.NET

לפרטים נוספים אנא עיין בתיעוד המוצר.

5%

הירשם לעדכוני מוצר Aspose

קבל ניוזלטרים והצעות חודשיים שנשלחו ישירות לתיבת הדואר שלך.

© Aspose Pty Ltd 2001-2023. כל הזכויות שמורות.