המר HTML ל MD ב C#

ספריית .NET במהירות גבוהה HTML ל MD

השתמש ב API שלנו להמרת מסמכים כדי לפתח תוכנה עצמאית ברמה גבוהה עבור פלטפורמות .NET ו-. .NET Core. זהו פתרון תוכנה מקצועי מלא לייבוא וייצוא של HTML, MD ופורמטים רבים אחרים של מסמכים באמצעות C#, F#, VB.NET.

הצג את קטע הקוד

המר HTML ל MD באמצעות C#

צריך להמיר מסמכי אינטרנט באופן תוכנתי? עם Aspose.Words עבור .NET אתה יכול להמיר HTML ל MD פורמט ובכיוון ההפוך באמצעות מספר שורות בלבד של קוד C#.

.NET שלנו יוצר MD מ HTML באיכות מקצועית. בדוק את המרת HTML ל MD באיכות הגבוהה ביותר בדפדפן שלך. .NET מאפשר להפוך מסמכי אינטרנט לפורמטים פופולריים רבים.

שמור HTML בתור MD ב C#

הדוגמה הבאה מדגימה כיצד להמיר HTML ל MD ב C#.

בצע את השלבים הקלים כדי להפוך דף HTML ל MD פורמט. קרא את קובץ ה HTML שלך מהכונן המקומי, ואז פשוט שמור אותו בפורמט MD, תוך ציון פורמט הקובץ הנדרש לפי סיומת MD גם לקריאת HTML וגם לכתיבת MD אתה יכול להשתמש בשמות קבצים מוסמכים לחלוטין. התוכן והעיצוב של MD הפלט יהיו זהים למסמך ה HTML המקורי.

דוגמה לקוד ב C# להמרת HTML ל MD פורמט
העלה קובץ שברצונך להמיר
הפעל קוד
בחר את פורמט היעד מהרשימה
using Aspose.Words;

var doc = new Document("Input.html");
doc.Save("Output.md");
using Aspose.Words; var doc = new Document("Input.html"); doc.Save("Output.md"); using Aspose.Words; var doc = new Document("Input.html"); for (int page = 0; page < doc.PageCount; page++) { var extractedPage = doc.ExtractPages(page, 1); extractedPage.Save($"Output_{page + 1}.md"); } using Aspose.Words; var doc = new Document(); var builder = new DocumentBuilder(doc); builder.InsertImage("Input.html"); doc.Save("Output.md"); using Aspose.Words; var doc = new Document(); var builder = new DocumentBuilder(doc); var shape = builder.InsertImage("Input.html"); shape.ImageData.Save("Output.md");
הפעל קוד
שתפו את הקוד ברשתות החברתיות:

כיצד להמיר HTML ל MD

  1. התקן את 'Aspose.Words for .NET'.
  2. הוסף הפניה לספרייה (ייבא את הספרייה) לפרויקט C#.
  3. פתח את קובץ HTML C#.
  4. התקשר 'Save()', העברת שם קובץ פלט עם סיומת MD.
  5. קבל את התוצאה של המרה HTML MD.

ספריית C# HTML ל MD

ישנן שלוש אפשרויות חלופיות להתקנת "Aspose.Words עבור .NET" במערכת שלך. אנא בחר אחד שדומה לצרכים שלך ופעל לפי ההוראות המפורטות:

דרישות מערכת

המוצר שלנו חוצה פלטפורמות מלא ותומך בכל יישומי .NET העיקריים בהתאם למפרט '.NET Standard 2.0'

  • Microsoft .NET Framework, החל מגרסת 2.0 המוקדמת ביותר, וכלה ב '.NET Framework 4.8'
  • .NET Core, החל מה -2.0 המוקדמת ביותר, וכלה ב- '.NET 6'
  • Mono >= 2.6.7

ככל שקוד .NET אינו תלוי בחומרה או במערכת ההפעלה הבסיסית, אלא רק במכונה וירטואלית, אתה רשאי לפתח כל סוג של תוכנה עבור Windows, macOS, Android, iOS ו- Linux. רק וודא שהתקנת את הגירסה המתאימה של .NET Framework, .NET Core, Windows Azure, Mono או Xamarin.

אנו ממליצים להשתמש בסביבות פיתוח משולבות של Microsoft Visual Studio, Xamarin ו- MonoDevelop ליצירת יישומי C#, F#, VB.NET

לפרטים נוספים אנא עיין בתיעוד המוצר.

5%

הירשם לעדכוני מוצר Aspose

קבל ניוזלטרים והצעות חודשיים שנשלחו ישירות לתיבת הדואר שלך.

© Aspose Pty Ltd 2001-2023. כל הזכויות שמורות.