המר HTML ל PNG ב C#

ספריית .NET במהירות גבוהה HTML ל PNG

השתמש ב API שלנו להמרת מסמכים כדי לפתח תוכנה עצמאית ברמה גבוהה עבור פלטפורמות .NET ו-. .NET Core. זהו פתרון תוכנה מקצועי מלא לייבוא וייצוא של HTML, PNG ופורמטים רבים אחרים של מסמכים באמצעות C#, F#, VB.NET.

הצג את קטע הקוד

המר את HTML ל PNG ב C#

האם צריך להמיר את HTML ל PNG פרוגרמטי? עם Aspose.Words for .NET מפתח כלשהו יכול להפוך בקלות HTML לתוך PNG פורמט התמונה עם רק כמה שורות של C# קוד.

עיבוד מסמכים מודרני C# API יוצר את PNG מ HTML במהירות גבוהה. בדוק את איכות HTML ל PNG ישירות בדפדפן. C# רבת עוצמה מאפשרת המרת HTML לפורמטים פופולריים רבים של תמונות.

שמור את HTML בתור PNG ב C#

הדוגמה הבאה ממחישה כיצד להמיר HTML ל PNG תמונה C#.

בצע את השלבים פשוט להפוך HTML קובץ לתוך PNG בפורמט גרפי. קרא את HTML מהכונן המקומי, ואז פשוט שמור אותו כ PNG, תוך ציון פורמט התמונה הנדרש על ידי סיומת PNG הן עבור קריאה של HTML PNG אתה יכול להשתמש בשמות קבצים מתאימים לחלוטין. הפלט PNG יהיה זהה ל HTML קובץ המקורי.

דוגמה לקוד ב C# להמרת HTML ל PNG פורמט
העלה קובץ שברצונך להמיר
הפעל קוד
בחר את פורמט היעד מהרשימה
dotnet add package Aspose.Words
עותק
using Aspose.Words;

var doc = new Document("Input.html");

for (int page = 0; page < doc.PageCount; page++)
{
  var extractedPage = doc.ExtractPages(page, 1);
  extractedPage.Save($"Output_{page + 1}.png");
}
using Aspose.Words; var doc = new Document("Input.html"); doc.Save("Output.png"); using Aspose.Words; var doc = new Document("Input.html"); for (int page = 0; page < doc.PageCount; page++) { var extractedPage = doc.ExtractPages(page, 1); extractedPage.Save($"Output_{page + 1}.png"); } using Aspose.Words; var doc = new Document(); var builder = new DocumentBuilder(doc); builder.InsertImage("Input.html"); doc.Save("Output.png"); using Aspose.Words; var doc = new Document(); var builder = new DocumentBuilder(doc); var shape = builder.InsertImage("Input.html"); shape.GetShapeRenderer().Save("Output.png", new ImageSaveOptions(SaveFormat.png));
הפעל קוד
שתפו את הקוד ברשתות החברתיות:

כיצד להמיר HTML ל PNG

 1. התקן את Aspose.Words for .NET.
 2. הוסף הפניה לספרייה (ייבא את הספרייה) לפרויקט C#.
 3. פתח את קובץ HTML C#.
 4. התקשר Save(), העברת שם קובץ פלט עם סיומת PNG.
 5. קבל את התוצאה של המרה HTML PNG.

ספריית C# HTML ל PNG

ישנן שלוש אפשרויות חלופיות להתקנת "Aspose.Words עבור .NET" במערכת שלך. אנא בחר אחד שדומה לצרכים שלך ופעל לפי ההוראות המפורטות:

דרישות מערכת

המוצר שלנו הוא חוצה פלטפורמות לחלוטין ותומך בכל ההטמעות העיקריות של NET.

 • .NET ≥ 5.0
 • .NET Core ≥ 2.0
 • .NET Standard ≥ 2.0
 • .NET Framework ≥ 3.5
 • MonoMac
 • MonoAndroid
 • Xamarin

ככל שקוד .NET אינו תלוי בחומרה או במערכת ההפעלה הבסיסית, אלא רק במכונה וירטואלית, אתה חופשי לפתח כל סוג של תוכנה עבור Windows, macOS, Android, iOS ו-Linux. רק ודא שהתקנת את הגרסה המתאימה של .NET Framework, .NET Core, Windows Azure, Mono או Xamarin.

אנו ממליצים להשתמש בסביבות פיתוח משולבות של Microsoft Visual Studio, Xamarin ו-MonoDevelop ליצירת יישומי C#, F#, VB.NET.

לפרטים נוספים, עיין בתיעוד המוצר.

5%

הירשם לעדכוני מוצר Aspose

קבל ניוזלטרים והצעות חודשיים שנשלחו ישירות לתיבת הדואר שלך.

© Aspose Pty Ltd 2001-2024. כל הזכויות שמורות.