המר HTML ל SVG ב C#

ספריית .NET במהירות גבוהה HTML ל SVG

השתמש ב API שלנו להמרת מסמכים כדי לפתח תוכנה עצמאית ברמה גבוהה עבור פלטפורמות .NET ו-. .NET Core. זהו פתרון תוכנה מקצועי מלא לייבוא וייצוא של HTML, SVG ופורמטים רבים אחרים של מסמכים באמצעות C#, F#, VB.NET.

הצג את קטע הקוד

המר את HTML ל SVG ב C#

האם צריך להמיר את HTML ל SVG פרוגרמטי? עם Aspose.Words for .NET מפתח כלשהו יכול להפוך בקלות HTML לתוך SVG פורמט התמונה עם רק כמה שורות של C# קוד.

עיבוד מסמכים מודרני C# API יוצר את SVG מ HTML במהירות גבוהה. בדוק את איכות HTML ל SVG ישירות בדפדפן. C# רבת עוצמה מאפשרת המרת HTML לפורמטים פופולריים רבים של תמונות.

שמור את HTML בתור SVG ב C#

הדוגמה הבאה ממחישה כיצד להמיר HTML ל SVG תמונה C#.

בצע את השלבים פשוט להפוך HTML קובץ לתוך SVG בפורמט גרפי. קרא את HTML מהכונן המקומי, ואז פשוט שמור אותו כ SVG, תוך ציון פורמט התמונה הנדרש על ידי סיומת SVG הן עבור קריאה של HTML SVG אתה יכול להשתמש בשמות קבצים מתאימים לחלוטין. הפלט SVG יהיה זהה ל HTML קובץ המקורי.

דוגמה לקוד ב C# להמרת HTML ל SVG פורמט
העלה קובץ שברצונך להמיר
הפעל קוד
בחר את פורמט היעד מהרשימה
using Aspose.Words;

var doc = new Document("Input.html");

for (int page = 0; page < doc.PageCount; page++)
{
  var extractedPage = doc.ExtractPages(page, 1);
  extractedPage.Save($"Output_{page + 1}.svg");
}
using Aspose.Words; var doc = new Document("Input.html"); doc.Save("Output.svg"); using Aspose.Words; var doc = new Document("Input.html"); for (int page = 0; page < doc.PageCount; page++) { var extractedPage = doc.ExtractPages(page, 1); extractedPage.Save($"Output_{page + 1}.svg"); } using Aspose.Words; var doc = new Document(); var builder = new DocumentBuilder(doc); builder.InsertImage("Input.html"); doc.Save("Output.svg"); using Aspose.Words; var doc = new Document(); var builder = new DocumentBuilder(doc); var shape = builder.InsertImage("Input.html"); shape.ImageData.Save("Output.svg");
הפעל קוד
שתפו את הקוד ברשתות החברתיות:

כיצד להמיר HTML ל SVG

 1. התקן את 'Aspose.Words for .NET'.
 2. הוסף הפניה לספרייה (ייבא את הספרייה) לפרויקט C#.
 3. פתח את קובץ HTML C#.
 4. התקשר 'Save()', העברת שם קובץ פלט עם סיומת SVG.
 5. קבל את התוצאה של המרה HTML SVG.

ספריית C# HTML ל SVG

ישנן שלוש אפשרויות חלופיות להתקנת "Aspose.Words עבור .NET" במערכת שלך. אנא בחר אחד שדומה לצרכים שלך ופעל לפי ההוראות המפורטות:

דרישות מערכת

המוצר שלנו חוצה פלטפורמות מלא ותומך בכל יישומי .NET העיקריים בהתאם למפרט '.NET Standard 2.0'

 • Microsoft .NET Framework, החל מגרסת 2.0 המוקדמת ביותר, וכלה ב '.NET Framework 4.8'
 • .NET Core, החל מה -2.0 המוקדמת ביותר, וכלה ב- '.NET 6'
 • Mono >= 2.6.7

ככל שקוד .NET אינו תלוי בחומרה או במערכת ההפעלה הבסיסית, אלא רק במכונה וירטואלית, אתה רשאי לפתח כל סוג של תוכנה עבור Windows, macOS, Android, iOS ו- Linux. רק וודא שהתקנת את הגירסה המתאימה של .NET Framework, .NET Core, Windows Azure, Mono או Xamarin.

אנו ממליצים להשתמש בסביבות פיתוח משולבות של Microsoft Visual Studio, Xamarin ו- MonoDevelop ליצירת יישומי C#, F#, VB.NET

לפרטים נוספים אנא עיין בתיעוד המוצר.

5%

הירשם לעדכוני מוצר Aspose

קבל ניוזלטרים והצעות חודשיים שנשלחו ישירות לתיבת הדואר שלך.

© Aspose Pty Ltd 2001-2023. כל הזכויות שמורות.