המר HTML ל Word ב C#

ספריית .NET במהירות גבוהה HTML ל Word

השתמש ב API שלנו להמרת מסמכים כדי לפתח תוכנה עצמאית ברמה גבוהה עבור פלטפורמות .NET ו-. .NET Core. זהו פתרון תוכנה מקצועי מלא לייבוא וייצוא של HTML, Word ופורמטים רבים אחרים של מסמכים באמצעות C#, F#, VB.NET.

הצג את קטע הקוד

המר את HTML ל Word באמצעות C#

צריך להמיר HTML קבצים Word תכנותי? עם Aspose.Words עבור .NET אתה יכול להמיר HTML כדי Word פורמט באמצעות רק כמה שורות של C# קוד.

שלנו C# API יוצר Word מ HTML עם איכות מקצועית. בדוק את ההמרה האיכותית ביותר של HTML ל Word ישירות בדפדפן שלך. ממשק API להמרה .NET HTML לפורמטים פופולריים רבים.

שמור את HTML בתור Word ב C#

הדוגמה הבאה מדגימה כיצד להמיר HTML ל Word ב C#.

בצע את השלבים פשוט להפוך HTML קובץ לתוך Word פורמט. קרא את HTML מהכונן המקומי, ואז פשוט שמור אותו כ Word, תוך ציון פורמט הקובץ הנדרש לפי סיומת Word הן עבור קריאה של HTML Word אתה יכול להשתמש בשמות קבצים מתאימים לחלוטין. Word הפלט יהיו זהים ל HTML מסמך.

דוגמה לקוד ב C# להמרת HTML ל DOCX פורמט
קובץ קלט
העלה קובץ שברצונך להמיר
הפעל קוד
פורמט פלט
בחר את פורמט היעד מהרשימה
using Aspose.Words;

var doc = new Document("Input.html");
doc.Save("Output.docx");
using Aspose.Words; var doc = new Document("Input.html"); doc.Save("Output.docx"); using Aspose.Words; var doc = new Document("Input.html"); for (int page = 0; page < doc.PageCount; page++) { var extractedPage = doc.ExtractPages(page, 1); extractedPage.Save($"Output_{page + 1}.docx"); } using Aspose.Words; var doc = new Document(); var builder = new DocumentBuilder(doc); builder.InsertImage("Input.html"); doc.Save("Output.docx"); using Aspose.Words; var doc = new Document(); var builder = new DocumentBuilder(doc); var shape = builder.InsertImage("Input.html"); shape.ImageData.Save("Output.docx");
הפעל קוד
שתפו את הקוד ברשתות החברתיות:

כיצד להמיר HTML ל Word

  1. התקן את 'Aspose.Words for .NET'.
  2. הוסף הפניה לספרייה (ייבא את הספרייה) לפרויקט C#.
  3. פתח את קובץ HTML C#.
  4. התקשר 'Save()', העברת שם קובץ פלט עם סיומת Word.
  5. קבל את התוצאה של המרה HTML Word.

ספריית C# HTML ל Word

ישנן שלוש אפשרויות חלופיות להתקנת "Aspose.Words עבור .NET" במערכת שלך. אנא בחר אחד שדומה לצרכים שלך ופעל לפי ההוראות המפורטות:

דרישות מערכת

המוצר שלנו חוצה פלטפורמות מלא ותומך בכל יישומי .NET העיקריים בהתאם למפרט '.NET Standard 2.0'

  • Microsoft .NET Framework, החל מגרסת 2.0 המוקדמת ביותר, וכלה ב '.NET Framework 4.8'
  • .NET Core, החל מה -2.0 המוקדמת ביותר, וכלה ב- '.NET 6'
  • Mono >= 2.6.7

ככל שקוד .NET אינו תלוי בחומרה או במערכת ההפעלה הבסיסית, אלא רק במכונה וירטואלית, אתה רשאי לפתח כל סוג של תוכנה עבור Windows, macOS, Android, iOS ו- Linux. רק וודא שהתקנת את הגירסה המתאימה של .NET Framework, .NET Core, Windows Azure, Mono או Xamarin.

אנו ממליצים להשתמש בסביבות פיתוח משולבות של Microsoft Visual Studio, Xamarin ו- MonoDevelop ליצירת יישומי C#, F#, VB.NET

לפרטים נוספים אנא עיין בתיעוד המוצר.

5%

הירשם לעדכוני מוצר Aspose

קבל ניוזלטרים והצעות חודשיים שנשלחו ישירות לתיבת הדואר שלך.

© Aspose Pty Ltd 2001-2023. כל הזכויות שמורות.