Konvertēt HTML uz Word šādā valodā: C#

Ātrgaitas programmatūra .NET bibliotēka HTML konvertēšanai uz Word

Izmantojiet mūsu dokumentu konvertēšanas API, lai izstrādātu augsta līmeņa, no platformas neatkarīgu programmatūru .NET un .NET Core platformām. Šis ir pilnīgs profesionāls programmatūras risinājums, lai importētu un eksportētu HTML, Word un daudzus citus dokumentu formātus, izmantojot C#, F#, VB.NET.

Skatīt koda fragmentu

Konvertējiet HTML par Word izmantojot C#

Vai programmatiski jākonvertē HTML faili par Word Izmantojot Aspose.Words for .NET, varat pārveidot HTML Word izmantojot tikai dažas C# koda rindiņas.

Mūsu C# API profesionālu kvalitāti Word no HTML Pārbaudiet augstākās kvalitātes HTML konvertēšanu uz Word tieši savā pārlūkprogrammā. Jaudīga .NET konvertēšanas API ļauj pārveidot HTML failus daudzos populāros formātos.

Saglabājiet HTML kā Word mapē C#

Šis piemērs parāda, kā HTML pārveidot par Word programmā C#.

Veiciet vienkāršās darbības, lai HTML failu pārvērstu Word formātā. Izlasiet HTML failu no vietējā diska, pēc tam vienkārši saglabājiet to kā Word, norādot nepieciešamo faila formātu ar Word paplašinājumu. Gan HTML lasīšanai, gan Word rakstīšanai varat izmantot pilnībā kvalificētus failu nosaukumus. Izvades Word saturs un formatējums būs identisks oriģinālajam HTML dokumentam.

Koda piemērs valodā C# lai pārveidotu HTML DOCX formātā
Ievades fails
Augšupielādējiet failu, kuru vēlaties konvertēt
Palaist kodu
Izvades formāts
Sarakstā atlasiet mērķa formātu
using Aspose.Words;

var doc = new Document("Input.html");
doc.Save("Output.docx");
using Aspose.Words; var doc = new Document("Input.html"); doc.Save("Output.docx"); using Aspose.Words; var doc = new Document("Input.html"); for (int page = 0; page < doc.PageCount; page++) { var extractedPage = doc.ExtractPages(page, 1); extractedPage.Save($"Output_{page + 1}.docx"); } using Aspose.Words; var doc = new Document(); var builder = new DocumentBuilder(doc); builder.InsertImage("Input.html"); doc.Save("Output.docx"); using Aspose.Words; var doc = new Document(); var builder = new DocumentBuilder(doc); var shape = builder.InsertImage("Input.html"); shape.ImageData.Save("Output.docx");
Palaist kodu
Kopīgojiet kodu sociālajos medijos:

Kā pārvērst HTML par Word

  1. Instalējiet 'Aspose.Words for .NET'.
  2. Pievienojiet bibliotēkas atsauci (importējiet bibliotēku) savam C# projektam.
  3. Atveriet avota HTML failu mapē C#.
  4. Izsauciet 'Save()', nododot izvades faila nosaukumu ar paplašinājumu Word.
  5. Iegūstiet HTML reklāmguvuma rezultātu kā Word.

C# bibliotēka, lai pārvērstu HTML par Word

Ir trīs alternatīvas iespējas, lai sistēmā instalētu 'Aspose.Words for .NET'. Lūdzu, izvēlieties to, kas atbilst jūsu vajadzībām, un izpildiet soli pa solim sniegtos norādījumus:

Sistēmas prasības

Mūsu produkts ir pilnībā pārrobežu platforma un atbalsta visas galvenās .NET ieviešanas iespējas pēc '.NET Standard 2.0' specifikācijas:

  • Microsoft .NET Framework, sākot ar agrāko 2.0 versiju un beidzot ar jaunāko '.NET Framework 4.8'
  • .NET Core, sākot ar agrāko 2.0 un beidzot ar jaunāko '.NET 6'
  • Mono >= 2.6.7

Ciktāl .NET kods nav atkarīgs no aparatūras vai operētājsistēmas, bet tikai no virtuālās mašīnas, jūs varat brīvi izstrādāt jebkāda veida programmatūru operētājsistēmai Windows, macOS, Android, iOS un Linux. Vienkārši pārliecinieties, vai esat instalējis atbilstošo .NET Framework, .NET Core, Windows Azure, Mono vai Xamarin.

Mēs iesakām izmantot Microsoft Visual Studio, Xamarin un MonoDevelop integrētās izstrādes vides, lai izveidotu C#, F#, VB.NET lietojumprogrammas.

Plašāku informāciju skatiet produkta dokumentācijā.

Citi atbalstītie HTML reklāmguvumi

Varat konvertēt HTML uz daudziem citiem failu formātiem:

5%

Abonējiet Aspose produktu atjauninājumus

Saņemiet ikmēneša biļetenus un piedāvājumus, kas tiek piegādāti tieši jūsu pastkastē.

© Aspose Pty Ltd 2001-2023. Visas tiesības aizsargātas.