Konvertēt teksts uz PNG šādā valodā: C#

Ātrgaitas programmatūra .NET bibliotēka teksts konvertēšanai uz PNG

Izmantojiet mūsu dokumentu konvertēšanas API, lai izstrādātu augsta līmeņa, no platformas neatkarīgu programmatūru .NET un .NET Core platformām. Šis ir pilnīgs profesionāls programmatūras risinājums, lai importētu un eksportētu teksts, PNG un daudzus citus dokumentu formātus, izmantojot C#, F#, VB.NET.

Konvertējiet teksts par PNG programmā C#

Vai programmatiski jākonvertē teksts par PNG attēlu? Izmantojot Aspose.Words for .NET jebkurš izstrādātājs var viegli pārveidot teksts par PNG attēla formātu, izmantojot tikai dažas C# koda rindiņas.

Mūsdienu dokumentu apstrāde C# API ar lielu ātrumu PNG no teksts Testa kvalitāti teksts uz PNG pārveidi tieši pārlūkprogrammā. Jaudīgā C# bibliotēka ļauj pārveidot teksts failus daudzos populāros attēlu formātos.

Saglabājiet teksts kā PNG mapē C#

Šis piemērs parāda, kā teksts pārveidot par PNG attēlu programmā C#.

Veiciet vienkāršās darbības, lai teksts failu pārvērstu PNG grafiskā formātā. Izlasiet teksts no vietējā diska, pēc tam vienkārši saglabājiet to kā PNG, norādot nepieciešamo attēla formātu ar paplašinājumu PNG Gan teksts lasīšanai, gan PNG rakstīšanai varat izmantot pilnībā kvalificētus failu nosaukumus. Izvades PNG grafiskais saturs būs identisks oriģinālajam teksts failam.

Koda piemērs valodā C# lai pārveidotu TXT formātā PNG
Ievades fails
Augšupielādējiet failu, kuru vēlaties konvertēt
Palaist kodu
Izvades formāts
Sarakstā atlasiet mērķa formātu
using Aspose.Words;

var doc = new Document("Input.txt");

for (int page = 0; page < doc.PageCount; page++)
{
  var extractedPage = doc.ExtractPages(page, 1);
  extractedPage.Save($"Output_{page + 1}.png");
}
using Aspose.Words; var doc = new Document("Input.txt"); doc.Save("Output.png"); using Aspose.Words; var doc = new Document("Input.txt"); for (int page = 0; page < doc.PageCount; page++) { var extractedPage = doc.ExtractPages(page, 1); extractedPage.Save($"Output_{page + 1}.png"); } using Aspose.Words; var doc = new Document(); var builder = new DocumentBuilder(doc); builder.InsertImage("Input.txt"); doc.Save("Output.png"); using Aspose.Words; var doc = new Document(); var builder = new DocumentBuilder(doc); var shape = builder.InsertImage("Input.txt"); shape.ImageData.Save("Output.png");
Palaist kodu
Kopīgojiet kodu sociālajos medijos:

Kā pārvērst teksts par PNG

 1. Instalējiet 'Aspose.Words for .NET'.
 2. Pievienojiet bibliotēkas atsauci (importējiet bibliotēku) savam C# projektam.
 3. Atveriet avota teksts failu mapē C#.
 4. Izsauciet 'Save()', nododot izvades faila nosaukumu ar paplašinājumu PNG.
 5. Iegūstiet teksts reklāmguvuma rezultātu kā PNG.

C# bibliotēka, lai pārvērstu teksts par PNG

Ir trīs alternatīvas iespējas, lai sistēmā instalētu 'Aspose.Words for .NET'. Lūdzu, izvēlieties to, kas atbilst jūsu vajadzībām, un izpildiet soli pa solim sniegtos norādījumus:

Sistēmas prasības

Mūsu produkts ir pilnībā pārrobežu platforma un atbalsta visas galvenās .NET ieviešanas iespējas pēc '.NET Standard 2.0' specifikācijas:

 • Microsoft .NET Framework, sākot ar agrāko 2.0 versiju un beidzot ar jaunāko '.NET Framework 4.8'
 • .NET Core, sākot ar agrāko 2.0 un beidzot ar jaunāko '.NET 6'
 • Mono >= 2.6.7

Ciktāl .NET kods nav atkarīgs no aparatūras vai operētājsistēmas, bet tikai no virtuālās mašīnas, jūs varat brīvi izstrādāt jebkāda veida programmatūru operētājsistēmai Windows, macOS, Android, iOS un Linux. Vienkārši pārliecinieties, vai esat instalējis atbilstošo .NET Framework, .NET Core, Windows Azure, Mono vai Xamarin.

Mēs iesakām izmantot Microsoft Visual Studio, Xamarin un MonoDevelop integrētās izstrādes vides, lai izveidotu C#, F#, VB.NET lietojumprogrammas.

Plašāku informāciju skatiet produkta dokumentācijā.

Citi atbalstītie teksts reklāmguvumi

Varat konvertēt teksts uz daudziem citiem failu formātiem:

5%

Abonējiet Aspose produktu atjauninājumus

Saņemiet ikmēneša biļetenus un piedāvājumus, kas tiek piegādāti tieši jūsu pastkastē.

© Aspose Pty Ltd 2001-2023. Visas tiesības aizsargātas.