PDF içinde JPG i PDF'ye dönüştür

JPG i PDF ye dönüştürmek için yüksek hızlı bir yazılım Java

Java'da taşınabilir, sağlam ve güvenli yazılımlar oluşturmak için belge dönüştürme API'mizi kullanın. Java JPG, PDF ve diğer birçok belge biçimini içe ve dışa aktarmak için eksiksiz bir profesyonel yazılım çözümüdür.

Dönüştürme JPG için PDF içinde Java

Bir JPG görüntüsünü PDF dosyasına dönüştürmeniz mi gerekiyor? İle Aspose.Words for Java herhangi bir geliştirici kolayca dönüştürebilir JPG içine PDF sadece birkaç satır ile formatında Java kodu.

Modern resim işleme Java API oluşturur PDF dan JPG yüksek hızda görüntü. Kalitesini test JPG için PDF sağ bir tarayıcıda dönüşüm. Güçlü Java JPG resimlerin birçok popüler belge formatına dönüştürülmesine olanak tanır.

JPG PDF olarak Java

Aşağıdaki örnek dönüştürmek gösterilmiştir JPG için PDF içinde Java.

JPG görüntüsünü PDF biçimine dönüştürmek için kolay adımları izleyin. Yerel sürücüden JPG görüntüsünü okuyun, ardından gerekli belge biçimini PDF uzantısıyla PDF Her ikisi için JPG okuma ve PDF sen tam dosya kullanabilirsiniz yazma. PDF çıktısı, orijinal JPG görüntüsüyle aynı olacaktır.

JPG i PDF biçimine dönüştürmek için Java de kod örneği
Giriş dosyası
Dönüştürmek istediğiniz dosyayı yükleyin
Kodu çalıştır
Çıkış formatı
Listeden hedef formatı seçin
import com.aspose.words.*;

Document doc = new Document();
DocumentBuilder builder = new DocumentBuilder(doc);

builder.insertImage("Input.jpg");

doc.save("Output.pdf");
import com.aspose.words.*; Document doc = new Document("Input.jpg"); doc.save("Output.pdf"); import com.aspose.words.*; Document doc = new Document("Input.jpg"); for (int page = 0; page < doc.getPageCount(); page++) { Document extractedPage = doc.extractPages(page, 1); extractedPage.save(String.format("Output_%d.pdf", page + 1)); } import com.aspose.words.*; Document doc = new Document(); DocumentBuilder builder = new DocumentBuilder(doc); builder.insertImage("Input.jpg"); doc.save("Output.pdf"); import com.aspose.words.*; Document doc = new Document(); DocumentBuilder builder = new DocumentBuilder(doc); Shape shape = builder.insertImage("Input.jpg"); shape.getImageData().save("Output.pdf");
Kodu çalıştır
Kodu sosyal medyada paylaşın:

JPG, PDF nasıl dönüştürülür

  1. 'Aspose.Words for Java' kurun.
  2. Java projenize bir kitaplık referansı ekleyin (kitaplığı içe aktarın).
  3. Kaynak JPG dosyasını Java.
  4. PDF uzantılı bir çıktı dosya adı ileterek 'save()' yöntemini çağırın.
  5. JPG dönüşümünün sonucunu PDF.

JPG 'i PDF ye dönüştürmek için Java

Java paketlerimizi Maven depolarında barındırıyoruz. 'Aspose.Words for Java', bayt kodu içeren yaygın bir JAR Lütfen Java geliştirici ortamınıza nasıl kuracağınızla ilgili adım adım talimatları izleyin.

sistem gereksinimleri

Java SE 7 ve daha yeni Java sürümleri desteklenir. JRE kullanmak zorunda kalmanız durumunda Java SE 6 için ayrı bir paket sunuyoruz.

Java Microsoft Windows, Linux, macOS, Android ve iOS dahil olmak üzere JVM uygulamasına sahip tüm işletim sistemlerinde çalışır.

JogAmp JOGL, Harfbuzz yazı tipi motoru, Java Advanced Imaging JAI gibi isteğe bağlı paket bağımlılıkları hakkında bilgi için lütfen Ürün Belgelerine bakın.

5%

Aspose Ürün Güncellemelerine Abone Olun

Doğrudan posta kutunuza teslim edilen aylık bültenleri ve teklifleri alın.

© Aspose Pty Ltd 2001-2023. Her hakkı saklıdır.