Word içinde JPG i Word'ye dönüştür

JPG i Word ye dönüştürmek için yüksek hızlı bir yazılım Java

Java'da taşınabilir, sağlam ve güvenli yazılımlar oluşturmak için belge dönüştürme API'mizi kullanın. Java JPG, Word ve diğer birçok belge biçimini içe ve dışa aktarmak için eksiksiz bir profesyonel yazılım çözümüdür.

Java kullanarak Word dönüştürün

JPG görüntülerini programlı Word Aspose.Words for Java sadece birkaç satırlık Java kodunu Word belge formatına dönüştürebilirsiniz.

Java, JPG görüntülerinden profesyonel kalitede bir Word En yüksek kalitede JPG'den Word dönüştürmeyi doğrudan tarayıcınızda test edin. Güçlü bir Java dönüştürme API'si, JPG görüntülerinin neredeyse tüm Word biçimlerine dönüştürülmesine olanak tanır.

JPG'yi bir Word belgesi olarak Java

Aşağıdaki örnek Java Word belge biçimine nasıl dönüştürüleceğini gösterir.

Word belge biçimine dönüştürmek için kolay adımları izleyin. Word belge uzantısına göre gerekli dosya biçimini belirterek belge biçiminde kaydedin. Hem JPG okuma hem de Word belgesi yazma için tam nitelikli dosya adlarını kullanabilirsiniz.

JPG i DOCX biçimine dönüştürmek için Java de kod örneği
Giriş dosyası
Dönüştürmek istediğiniz dosyayı yükleyin
Kodu çalıştır
Çıkış formatı
Listeden hedef formatı seçin
import com.aspose.words.*;

Document doc = new Document();
DocumentBuilder builder = new DocumentBuilder(doc);

builder.insertImage("Input.jpg");

doc.save("Output.docx");
import com.aspose.words.*; Document doc = new Document("Input.jpg"); doc.save("Output.docx"); import com.aspose.words.*; Document doc = new Document("Input.jpg"); for (int page = 0; page < doc.getPageCount(); page++) { Document extractedPage = doc.extractPages(page, 1); extractedPage.save(String.format("Output_%d.docx", page + 1)); } import com.aspose.words.*; Document doc = new Document(); DocumentBuilder builder = new DocumentBuilder(doc); builder.insertImage("Input.jpg"); doc.save("Output.docx"); import com.aspose.words.*; Document doc = new Document(); DocumentBuilder builder = new DocumentBuilder(doc); Shape shape = builder.insertImage("Input.jpg"); shape.getImageData().save("Output.docx");
Kodu çalıştır
Kodu sosyal medyada paylaşın:

JPG, Word nasıl dönüştürülür

  1. 'Aspose.Words for Java' kurun.
  2. Java projenize bir kitaplık referansı ekleyin (kitaplığı içe aktarın).
  3. Kaynak JPG dosyasını Java.
  4. Word uzantılı bir çıktı dosya adı ileterek 'save()' yöntemini çağırın.
  5. JPG dönüşümünün sonucunu Word.

JPG 'i Word ye dönüştürmek için Java

Java paketlerimizi Maven depolarında barındırıyoruz. 'Aspose.Words for Java', bayt kodu içeren yaygın bir JAR Lütfen Java geliştirici ortamınıza nasıl kuracağınızla ilgili adım adım talimatları izleyin.

sistem gereksinimleri

Java SE 7 ve daha yeni Java sürümleri desteklenir. JRE kullanmak zorunda kalmanız durumunda Java SE 6 için ayrı bir paket sunuyoruz.

Java Microsoft Windows, Linux, macOS, Android ve iOS dahil olmak üzere JVM uygulamasına sahip tüm işletim sistemlerinde çalışır.

JogAmp JOGL, Harfbuzz yazı tipi motoru, Java Advanced Imaging JAI gibi isteğe bağlı paket bağımlılıkları hakkında bilgi için lütfen Ürün Belgelerine bakın.

5%

Aspose Ürün Güncellemelerine Abone Olun

Doğrudan posta kutunuza teslim edilen aylık bültenleri ve teklifleri alın.

© Aspose Pty Ltd 2001-2023. Her hakkı saklıdır.