JPG içinde TIFF i JPG'ye dönüştür

TIFF i JPG ye dönüştürmek için yüksek hızlı bir yazılım Java

Java'da taşınabilir, sağlam ve güvenli yazılımlar oluşturmak için belge dönüştürme API'mizi kullanın. Java TIFF, JPG ve diğer birçok belge biçimini içe ve dışa aktarmak için eksiksiz bir profesyonel yazılım çözümüdür.

Dönüştürme TIFF için JPG içinde Java

Bir TIFF görüntüsünü JPG biçimine dönüştürmeniz mi gerekiyor? İle Aspose.Words for Java herhangi bir geliştirici kolayca dönüştürebilir TIFF içine JPG sadece birkaç satır ile Java kodu.

Modern resim işleme Java API oluşturur JPG dan TIFF yüksek hız ile resim. Kalitesini test TIFF için JPG sağ bir tarayıcıda görüntü dönüştürme. Güçlü Java TIFF resimlerin birçok popüler grafik biçimine dönüştürülmesine olanak tanır.

TIFF JPG JPG olarak Java

Aşağıdaki örnek dönüştürmek gösterilmiştir TIFF için JPG içinde Java.

TIFF JPG biçimine dönüştürmek için kolay adımları izleyin. Yerel sürücüden TIFF görüntüsünü okuyun, ardından gerekli görüntü biçimini JPG uzantısıyla JPG Her ikisi için TIFF okuma ve JPG sen tam dosya kullanabilirsiniz yazma. Çıktı JPG içeriği, orijinal TIFF görüntüsüyle aynı olacaktır.

TIFF i JPG biçimine dönüştürmek için Java de kod örneği
Giriş dosyası
Dönüştürmek istediğiniz dosyayı yükleyin
Kodu çalıştır
Çıkış formatı
Listeden hedef formatı seçin
import com.aspose.words.*;

Document doc = new Document();
DocumentBuilder builder = new DocumentBuilder(doc);

Shape shape = builder.insertImage("Input.tiff");
shape.getImageData().save("Output.jpg");
import com.aspose.words.*; Document doc = new Document("Input.tiff"); doc.save("Output.jpg"); import com.aspose.words.*; Document doc = new Document("Input.tiff"); for (int page = 0; page < doc.getPageCount(); page++) { Document extractedPage = doc.extractPages(page, 1); extractedPage.save(String.format("Output_%d.jpg", page + 1)); } import com.aspose.words.*; Document doc = new Document(); DocumentBuilder builder = new DocumentBuilder(doc); builder.insertImage("Input.tiff"); doc.save("Output.jpg"); import com.aspose.words.*; Document doc = new Document(); DocumentBuilder builder = new DocumentBuilder(doc); Shape shape = builder.insertImage("Input.tiff"); shape.getImageData().save("Output.jpg");
Kodu çalıştır
Kodu sosyal medyada paylaşın:

TIFF, JPG nasıl dönüştürülür

  1. 'Aspose.Words for Java' kurun.
  2. Java projenize bir kitaplık referansı ekleyin (kitaplığı içe aktarın).
  3. Kaynak TIFF dosyasını Java.
  4. JPG uzantılı bir çıktı dosya adı ileterek 'save()' yöntemini çağırın.
  5. TIFF dönüşümünün sonucunu JPG.

TIFF 'i JPG ye dönüştürmek için Java

Java paketlerimizi Maven depolarında barındırıyoruz. 'Aspose.Words for Java', bayt kodu içeren yaygın bir JAR Lütfen Java geliştirici ortamınıza nasıl kuracağınızla ilgili adım adım talimatları izleyin.

sistem gereksinimleri

Java SE 7 ve daha yeni Java sürümleri desteklenir. JRE kullanmak zorunda kalmanız durumunda Java SE 6 için ayrı bir paket sunuyoruz.

Java Microsoft Windows, Linux, macOS, Android ve iOS dahil olmak üzere JVM uygulamasına sahip tüm işletim sistemlerinde çalışır.

JogAmp JOGL, Harfbuzz yazı tipi motoru, Java Advanced Imaging JAI gibi isteğe bağlı paket bağımlılıkları hakkında bilgi için lütfen Ürün Belgelerine bakın.

Desteklenen Diğer TIFF Dönüşümler

TIFF i diğer birçok dosya biçimine dönüştürebilirsiniz:

5%

Aspose Ürün Güncellemelerine Abone Olun

Doğrudan posta kutunuza teslim edilen aylık bültenleri ve teklifleri alın.

© Aspose Pty Ltd 2001-2023. Her hakkı saklıdır.