Перетворити TIFF на JPG у Java

Швидкісна програмна Java для перетворення TIFF на JPG

Використовуйте наш API перетворення документів для створення портативного, надійного та безпечного програмного забезпечення на Java. Це повне професійне програмне рішення для імпорту та експорту TIFF, JPG та багатьох інших форматів документів за допомогою Java.

Перетворіть TIFF в JPG в Java

Потрібно перетворити TIFF зображення для JPG формату програмно? За допомогою Aspose.Words for Java будь-який розробник може легко перетворити TIFF в JPG лише за допомогою кількох рядків Java коду.

Сучасний API для обробки зображень Java JPG із TIFF з високою швидкістю. Перевірте якість TIFF в JPG прямо у веб-переглядачі. Потужна Java дозволяє конвертувати TIFF у багато популярних графічних форматів.

Збережіть TIFF як JPG в Java

Наступний приклад демонструє, як перетворити TIFF в JPG в Java.

Виконайте прості кроки, щоб перетворити TIFF у JPG формат Прочитайте TIFF з локального диска, а потім просто збережіть його як JPG, вказавши необхідний формат зображення за допомогою розширення JPG Для обох TIFF читання і JPG писати ви можете використовувати повні імена файлів. Вихідний JPG буде ідентичним вихідному зображенню TIFF.

Приклад коду в Java для перетворення TIFF у JPG формат
Вхідний файл
Завантажте файл, який потрібно конвертувати
Виконати код
Формат виведення
Виберіть цільовий формат зі списку
import com.aspose.words.*;

Document doc = new Document();
DocumentBuilder builder = new DocumentBuilder(doc);

Shape shape = builder.insertImage("Input.tiff");
shape.getImageData().save("Output.jpg");
import com.aspose.words.*; Document doc = new Document("Input.tiff"); doc.save("Output.jpg"); import com.aspose.words.*; Document doc = new Document("Input.tiff"); for (int page = 0; page < doc.getPageCount(); page++) { Document extractedPage = doc.extractPages(page, 1); extractedPage.save(String.format("Output_%d.jpg", page + 1)); } import com.aspose.words.*; Document doc = new Document(); DocumentBuilder builder = new DocumentBuilder(doc); builder.insertImage("Input.tiff"); doc.save("Output.jpg"); import com.aspose.words.*; Document doc = new Document(); DocumentBuilder builder = new DocumentBuilder(doc); Shape shape = builder.insertImage("Input.tiff"); shape.getImageData().save("Output.jpg");
Виконати код
Поділіться кодом у соціальних мережах:

Як перетворити TIFF на JPG

  1. Встановіть 'Aspose.Words for Java'.
  2. Додайте посилання на бібліотеку (імпортуйте бібліотеку) до свого проекту Java.
  3. Відкрийте вихідний TIFF файл Java.
  4. Викличте 'save()', передавши ім'я вихідного файлу з розширенням JPG.
  5. Отримайте результат перетворення TIFF як JPG.

Java для перетворення TIFF на JPG

Ми розміщуємо наші пакети Java в репозиторіях Maven. 'Aspose.Words для Java' — це звичайний JAR що містить байт-код. Будь ласка, дотримуйтесь покрокових інструкцій щодо встановлення його в середовищі розробника Java.

Системні вимоги

Підтримуються Java SE 7 та новіші Java Ми також надаємо окремий пакет для Java SE 6 якщо ви зобов'язані використовувати цей застарілий JRE.

Наш Java є кроссплатформенним і працює на всіх операційних системах з JVM, включаючи Microsoft Windows, Linux, macOS, Android та iOS.

Для отримання інформації про додаткові залежності пакетів, такі як JogAmp JOGL, Harfbuzz шрифтів Java Advanced Imaging JAI, зверніться до документації до продукту.

Інші підтримувані конверсії TIFF

Ви можете конвертувати TIFF у багато інших форматів файлів:

5%

Підпишіться на оновлення продукту Aspose

Отримуйте щомісячні інформаційні бюлетені та пропозиції безпосередньо на вашу поштову скриньку.

© Aspose Pty Ltd 2001-2023. Всі права захищені.