Lietuvių

Flīžu kartes pakalpojums (TMS)

Flīžu kartes pakalpojuma (TMS) formāts

Flīžu karšu pakalpojums (TMS) ir protokols flīžu tīmekļa karšu apkalpošanai, kur kartes flīžu attēli tiek pasniegti, izmantojot HTTP. TMS ir paredzēts darbam ar Mercator projekciju, un tas nodrošina veidu, kā pieprasīt kartes flīzes dažādos tālummaiņas līmeņos, ļaujot ātri un efektīvi attēlot tīmekļa kartes. TMS ir pieņēmusi daudzas kartēšanas programmatūras lietojumprogrammas un ietvari, ieskaitot OpenLayers un brošūra.

  Lejupielādēt Bezmaksas Izmēģinājuma Versiju
PNG JPG BMP TIFF GPX
Aspose.GIS for NET
GIS

Izpratne par TMS formātu:

Flīžu karšu pakalpojums (TMS) ir standartizēts tīmekļa Karšu flīžu formāts, kas vienkāršo iepriekš atveidotu Karšu flīžu piekļuvi un parādīšanu internetā. Šis formāts sadala karti mazās iepriekš atveidotās flīzēs, kuras var ātri lejupielādēt un parādīt tīmekļa lietojumprogrammā. Katra flīze attēlo noteiktu kartes daļu noteiktā tālummaiņas līmenī, ļaujot lietotājiem tuvināt un attālināt karti un pielāgot detalizācijas pakāpi, kuru viņi vēlas apskatīt.

TMS ir atvērts standarts, ko izstrādājis atvērtā koda Ģeotelpiskais fonds (OSGeo) un pirmo reizi tika izlaists 2006.gadā. Tā standartizētais formāts ļauj lietotājiem konsekventi mijiedarboties ar kartes flīzēm, nodrošinot vienotu piekļuvi iepriekš atveidotiem kartes datiem internetā.

TMS formāta priekšrocības

TMS formāts piedāvā vairākas priekšrocības, tostarp:
  • Ātra un efektīva piekļuve kartes datiem: TMS samazina lejupielādējamo un parādāmo datu apjomu, padarot tos ātrākus un efektīvākus nekā citi Karšu formāti, kuriem nepieciešama klienta puses renderēšana.
  • Datu apjoma un detalizācijas kontrole: publicējot datus TMS formātā, izdevēji var kontrolēt ar lietotājiem koplietoto datu apjomu un detaļas.
  • Viegli datu atjauninājumi: izdevēji var atjaunināt datus serverī, nepiespiežot lietotājus augšupielādēt jaunus failus vai atjaunināt savu programmatūru.
  • Atbalsts vairākiem tālummaiņas līmeņiem: TMS ļauj lietotājiem apskatīt karti dažādos tālummaiņas līmeņos, ļaujot viņiem redzēt vairāk vai mazāk detaļu atkarībā no viņu vajadzībām.
  • Uzlabota navigācija un karšu datu analīze: TMS atvieglo navigāciju un kartes datu analīzi, īpaši apgabalos ar dažādu detalizācijas pakāpi.
  • Vairākas platformas un ierīču savietojamība: TMS atbalsta plašs lietojumprogrammu un ierīču klāsts, padarot to viegli pieejamu un lietojamu.
  • Samazināts joslas platuma lietojums: TMS iepriekš renderētas flīzes samazina joslas platumu, kas nepieciešams kartes datu parādīšanai, samazinot datu izmantošanas izmaksas.
  • Servera izkraušana: TMS iepriekš renderētas flīzes samazina servera slodzi, izkraujot renderēšanu datu izdevēja serverī, nevis pieprasot to veikt klienta pusē.

TMS formāta ierobežojumi

TMS formātam ir daži ierobežojumi, tostarp:
  • Nespēja atbalstīt dinamiskus vai reāllaika datus: TMS ir paredzēts darbam ar iepriekš atveidotām kartes flīzēm, kas nozīmē, ka tas var nebūt piemērots nepārtraukti mainīgu datu parādīšanai vai prasa reāllaika atjauninājumus.
  • Nepiemērotība ārkārtīgi detalizētu karšu parādīšanai vai piekļuvei un liela datu apjoma parādīšanai: lai gan TMS var apstrādāt vairākus tālummaiņas līmeņus, tas var nebūt tik efektīvs, lai sniegtu galējas kartes detaļas vai piekļūtu lielam datu apjomam un parādītu to.
  • Nepieciešamība pēc citiem datu formātiem vai rīkiem, lai piekļūtu un parādītu lielas rastra datu kopas: lietotājiem var būt nepieciešami citi datu formāti vai rīki, piemēram, tīmekļa karšu pakalpojums (WMS) vai tīmekļa pārklājuma pakalpojums (WCS), lai piekļūtu un parādītu lielas rastra datu kopas.

TMS izmantošanas piemēri

  • Transports: TMS var izmantot, lai parādītu datus par transporta tīkliem, tostarp ceļiem un dzelzceļiem, ļaujot lietotājiem plānot maršrutus vai analizēt satiksmes modeļus.
  • Vides pārvaldība: TMS var izmantot, lai parādītu datus par vides faktoriem, piemēram, gaisa kvalitāti vai ūdens resursiem, ļaujot lietotājiem uzraudzīt un analizēt izmaiņas laika gaitā un nodrošināt apzinātus lēmumus.
  • Pilsētplānošana: TMS var izmantot, lai parādītu datus par zemes izmantošanu vai infrastruktūru, nodrošinot lietotājiem iespēju efektīvi analizēt un plānot attīstības projektus.

Rezumējot, TMS ir vērtīgs formāts, lai piekļūtu un parādītu iepriekš atveidotas kartes flīzes internetā. Tās spēja nodrošināt ātru un efektīvu piekļuvi kartes datiem, atbalstīt vairākus tālummaiņas līmeņus un atļaut datu atjaunināšanu padara to par populāru izvēli datu redaktoriem un lietotājiem. Neskatoties uz dažiem ierobežojumiem, TMS joprojām ir svarīgs instruments, lai piekļūtu un koplietotu ģeotelpiskos datus tiešsaistē.

C# Gis-formats bibliotēka

Ir vienkāršs veids, kā instalēt Aspose.GIS priekš Net uz jūsu sistēmu:

  • Instalējiet Paketi Aspose.GIS no Package Manager konsoles Visual Studio, lai iegūtu Nuget pakete;
  • Vai arī jūs varat lejupielādēt paketi no mūsu vietne;
  • Atjaunināt Paketi Aspose.GIS. jaunināt uz jaunāko versiju;
  • Pievienojiet Aspose.GIS par Net jūsu sistēmai, instalējot Nuget pakotni;
  • Skatīt Dokumentāciju.

Sistēmas Prasības

Gis-formats API Net tiek atbalstīta lielākajā daļā platformu un operētājsistēmu, un to var izmantot, lai izstrādātu vairākus dažādus Net lietotņu veidus, tostarp ASP Net, WinForms un Windows pakalpojumus. API Net ir viegli izmantot un izvietot, un nodrošina ideālu risinājumu darbam ar ģeotelpisko informāciju ar Net Framework 4.7, Net standarta 2.0 un Xamarin platformām. Pirms koda palaišanas, lūdzu, pārliecinieties, vai jūsu sistēma atbilst atbilstošajām prasībām.

Aspose.Gis-formats Live demonstrācijas par C#

Izmēģiniet mūsu bibliotēkas funkcijas, lai redzētu jaunas iespējas. Tiešraides demonstrācijas C#